אינטרקום במבצע

אינטרקום סקיוריטי לבית ולעסק

מחפשים שירות התקנת אינטרקום? הגעתם למקום הנכון. בין אם זה אינטרקום פשוט או אינטרקום מתקדם כולל מצלמה, לאינטרקום סקיוריטי יש את הפיתרון האופטימלי עבורכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם, או טלפנו: 0723940615 ☎️

מהו קודן לדלת ומהם יתרונותיו?

קודן לדלת הנה אופציה המאפשרת לכם להגביל את האנשים המורשים להכנס לאזור מסוים על ידי סיסמא לבחירתכם. מגוון דלתות בכניסה לבנייני מגורים, חדרים בעלי כניסה למורשים בלבד בעסקים שונים ובצבא, ואף כספות; כל אלו ועוד כיום יכולים להרכיב בתוכם קודן על מנת למנוע כניסה מאנשים אשר אינם מורשים למקום מסוים. היתרונות הבולטים בקודן לדלת הם ניתוב האנשים אשר מורשים להכנס לאזור מסוים – על ידי כך ניתן להעלות משמעותית את רמת האבטחה של המקום; זאת בנוסף לקלות השימוש בקודן עצמו, המאפשר כניסה קלה לאנשים אשר כן מורשים.

האם מערכת אינטרקום וקודן לדלת הנן מערכות חופפות?

מערכת אינטרקום קודן הנן מערכות אשר נדמה לנו כי עלולות לחפוף, אך למען האמת, אין ביניהן חפיפה בעת ביצוע נכון של התקנת האינטרקום לבניין מגורים והתקנת קודן לדלת ובפועל אלו שתי מערכות בעלות ייעודים שונים. מערכת האינטרקום הנה מערכת אשר מאפשרת לאדם מבפנים ליצור תקשורת עם האדם מצידו השני של הדלת, באינטרקומים רבים האפשרות הנה באמצעות קול (מערכת רמקול ומיקרופון עבור האדם בפנים והאדם בחוץ) בנוסף ליכולות נוספות כגון אפשרות פתיחת מערכת הנעילה על ידי האדם המורשה. הקודן – כפי שהזכרנו – תפקידו לאפשר לאדם בעל הרשאה, גישה אל תוך האזור המסוים באמצעות קוד. חפיפה בין שני המערכות ברמה שמערכת האינטרקום מפריעה לקודן או להפך הנה אפשרית רק כאשר ההתקנה שהתבצעה הנה רשלנית או כתוצאה מכך שבמערכת האינטרקום כבר משולב קודן לדוגמא, אך במקרה זה אין צורך בקודן נוסף, וגם אם יש צורך, ניתן לבצע התקנה לקודן נוסף.

יתרונות בהתקנת מערכת אינטרקום שלמה וקודן לדלת

אז למה לכם להתקין גם מערכת אינטרקום וגם קודן לדלת בכניסה לאזור הרצוי? ובכן, לכל מערכת יש תפקיד שונה, תוך שילוב ביניהן מתקבל היתרון של כל אחת המפצה על החסרונות של האחרת; לדוגמא – מחד גיסא לקודן לדלת אין שום אפשרות ליצור אינטרקציה עם האדם אשר עומד להיכנס למקום מסוים, מכך ניתן להסיק כי אם אדם אינו מורשה לגשת לאזור מסוים אך באופן מסוים השיג את קוד הפתיחה, עדיין יוכל להיכנס אל תוך האזור אליו הוא אינו מורשה, באמצעות מערכת אינטרקום ניתן ולאפשר גישה לאנשים אשר אין בבעלותם את הסיסמא אך עדיין מורשי גישה לאזור מסוים (לדוגמא – מבקר); מאידך, מערכת האינטרקום לא תאפשר ניתוב מתמיד אחר האנשים הנכנסים אל האזור המסוים, ולכן הקודן משמש כאופציה לניתוב פאסיבי של האנשים אשר אינם מורשים. אך בכדי שההרמוניה הטכנולוגית הזאת תתאפשר, ההתקנה של מערכת האינטרקום ומערכת הקודן לדלת צריכה להתבצע באופן מיטבי, לכן אני נשמח לעזור לכם בכל הנוגע לייעוץ והכוונה אודות מערכות אינטרקום, קודנים לדלת, אופי התקנתם והכוונה אודות המוצרים הקיימים בשוק שיתאימו במיוחד עבורכם!