קודם כל, כן…, אנחנו גם  אוהבים משחקי בילוש אבל גם טיפהל’ה בלשנות. אלה כמובן דברים שונים בתכלית השינוי אחד מהשני ורק שיחקנו מעט משחקי מילים, אז נספר למי שלא ידע עד עכשיו מה התשובה הנכונה – בעברית תקנית אומרים שפופרת, אבל הרבה מאד אנשים אומרים שפורפרת והשם השגוי השתרש. שיבושי לשון שהושרשו הם חלק מהחיים ואנחנו בכלל עוסקים בתחום הטכנולוגי, לכן החלטנו להשאיר את המאבק לאחרים. היות ואנחנו מומחים בתחומים אחרים לגמרי… נחזור לדבר אתכם על מה שאנחנו יודעים.

מחפשים שפורפרת אינטרקום? מצאתם!

אצלנו תמצאו שפורפרת אינטרקום לבית במחיר מעולה, מותאם לסוג האינטרקום שיש לכם. מבחר גדול של מערכות אינטרקום במבצע מחכה לכם אצלנו.

שפורפרת אינטרקום – היתרונות שלנו:

  • חגיגת מכירות מיוחדת בכל יום על פריטי מלאי.
  • שפורפרת אינטרקום לדירה עם או בלי מסך.
  • איכות שמע מעולה בכל הדגמים.
  • אפשרות לאלחוטי.
  • מלאי גדול של ציוד איכותי.

שפורפרת אינטרקום (או שפופרת אינטרקום) – מה היתרונות?

אם אתם רוצים לתקן את מערכת בקרת הכניסה לבית שלכם ולהחליף את החלק הזה שמדברים אליו ושומעים דרכו, איך תשאלו?: “איך לחבר שפורפרת אינטרקום” או “איך לחבר שפופרת אינטרקום” ? השאלה האמיתית היא אם אתם שוקלים לעבוד בבלשנות במקום בבילוש. את התשובה נגלה לכם עוד מעט.

בכל מקרה, החלפת שפורפרת אינטרקום אינה מסובכת וכל מי שיש לו ידיים טובות ומקום טוב להשיג חלקי חילוף איכותיים, יוכל לעשות זאת בקלות. אם הסתבכתם בכל ענייני חיווט שפורפרת אינטרקום – עזבו והזמינו איש מקצוע הביתה.

חיבור שפורפרת אינטרקום מיועד למעשה לחיבור כחלק מסט אינטרקום מלא, יחד עם זאת, בבתי דירות רבים היה נהוג להתקין מערכות מרכזיות ושלוחות של שפורפרת אינטרקום לדירה הותקנו כחלק מהמערכת הכוללת. בטכנולוגיה הקיימת כיום, מוחלפות מערכות רבות במערכות מתקדמות המשלבות מערכת מצלמות משוכללת, חיבור לרשת ועוד. כדי לצפות במבקרים המגיעים, יש לבצע החלפת שפורפרת אינטרקום פשוטה בכזאת המכילה מסך וידאו. אפשר להבחין בבירור בין מערכות אינטרקום בבניינים ישנים וחדשים.

בזכות התקדמות טכנולוגית בתחום האבטחה, ישנה מודעות גדולה יותר להשמת מצלמות ומערכות אינטרקום ובבניינים חדשים נעשית כבר הכנה, לפעמים עם מחשבה על התרחבות עתידית. עדיין, בהרבה מאד בניינים תמצאו דירות בהן מותקנת שפורפרת אינטרקום סטנדרטית

שפורפרת אינטרקום – למה חשוב חברה מקצועית?

מערכת אינטרקום מלאה אמורה לכלול כל מה שאדם זקוק לו כדי להבטיח בקרת כניסה על מרחבים שמהם צפויים להגיע אורחים ובודאי על מרחבים מהם איננו מעוניינים שיגיעו דרכם. מערכות אינטרקום מספקות מענה לכל דרישות האבטחה בדירתכם, בבניין המגורים או בעסק.

לנוחותכם, ניתן להוסיף בחדרי הבית, במטבח, במרפסת, בחדר העבודה או בחצר שפורפרת אינטרקום נוספת, עם או בלי מסך, עם או בלי אפשרות השתקה, עם או בלי אפשרות פתיחת דלת, אם כי נחמד שיש תוספות אלה. שפורפרת נוספת אינה חייבת להיות משוכללת כמו הראשית ומספיק שיהיו לה מספר תכונות בסיסיות, יחד עם זאת, רבים מעדיפים לעשות לפחות ליחידה אחת בבית חיבור שפורפרת אינטרקום עם הכנה למסך או אפילו כבר עם מסך.

תמיד תשמעו אותנו מעודדים תכנון מראש וזאת דוגמא מצויינת לתכון שיחסוך מכם הוצאות בעתיד. גם אם אינכם צריכים או מעוניינים כבר בעת מעבר לבית חדש ביחידות אינטרקום משוכללות יותר ביתר חלקי הבית, הרי שאם מבצעים חווט ומכינים מקום בקירות לאפשרויות עתידיות, רצוי ומומלץ להכין לפחות יחידה אחת בבית עם הכנה לצורך התקנת שפורפרת אינטרקום נוספת פלוס מסך.

יש לכם כבר הכנה כזאת ונמאס לכם לקום מהמיטה לבדוק מי מצלצל בדלת? התקינו שפופרת אינטרקום כבר עכשיו. אין לכם עדיין הכנה? זה הזמן לעשות.

שפורפרת אינטרקום לבית – חידוש או חדש? מה אנחנו מציעים?

מי צריך שפופרת אינטרקום לבית ומי זקוק להתקנת מערכת אינטרקום משולבת מצלמות HD ומרכז בקרה? מי הם סוגי הלקוחות שלנו? בשביל מה צריך מערכת כזאת? האם זה עולה הרבה כסף? נשתדל לתת לכם סקירה קצרה ולתת מענה לשאלותיכם.

מערכת אינטרקום בבית ובעסק אינה נחשבת עוד למותרות. בקרה כניסה, אבטחת מבנה, כניסות, מחסנים, חניות, בבית פרטי, דירה בבניין, כניסות לבניינים ומתחמים.. מקומות אלה ורבים רבים אחרים הבינו כבר מזמן שבלתי אפשרי להעזר בזוג עיניים בלבד, לא נח ולא הגיוני להגן ולשמור על מקומות ואנשים בלי אמצעים טכנולוגיים ראויים. אף אחד לא יכול לאבטח שטח של דירה או משרד, בעודו יושב בקצה אחד של המקום ומישהו מנסה להכנס בקצה השני. אין באמת מי שיכול לתעד ולפקח על הנעשה בלי להכנס להוצאות מטורפות. מערכת אינטרקום היא הכרח וחשוב להזכיר שלא מדובר בהוצאה גדולה – מדובר במחירים שכל אחד יכול לעמוד בהם.

כל מערכת אינטרקום כמעט אפשר לחדש, להרחיב או לתקן באמצעות תוספת או החלפת אביזרים. אנא בדקו את סוג ודגם המערכת שברשותכם. אם נוכל להתאים אביזרים, נציע לכם את הטוב ביותר ותוכלו לעקוב אחר הוראות התקנת שפורפרת אינטרקום. לגבי חלקים נוספים, נוכל לבדוק עבורכם אילו חלקים יש להחליף ועד כמה זה כלכלי מבחינתכם. יש מקרים רבים בהם ביקור טכנאי וחלפים עולים יותר ממערכת חדשה. לגבי הרחבת מערכת, זה כבר סיפור שונה ויש הצדקה להתקין אביזרים נוספים במידת הצורך. שימו לב לבדוק נקודה זו ולהשוות מחירים. לא מומלץ להכנס להרפתקאה של תיקונים אם המחיר אינו מצדיק את זה. עלות אביזרים פלוס עלות עבודה, לפעמים בתוספת קריאת שירות, יכולות לעלות כמו אינטרקום חדש.

צריכים שפורפרת אינטרקום או רק רוצים להתייעץ?

רוצים להתקין עכשיו מערכת חדשה או שאתם זקוקים רק כמה חלקי חילוף? ראו זאת כהזדמנות מעולה להחליף שפורפרת אינטרקום מחיר שווה ביותר! צלצלו אלינו לטלפון 072-3940615

מערכת אינטרקום לבניינים