מחפשים מנעול חשמלי לדלת אינטרקום? מצאתם!

אצלנו תמצאו מנעול חשמלי לדלת אינטרקום לכל סוגי הדלתות. מוצר חכם, פשוט, בטיחותי ונח להפליא.

מנעול חשמלי לדלת אינטרקום – היתרונות שלנו:

  • מתאים לכל מערכת אינטרקום קיימת.
  • מגוון מנעולים איכותיים ובטיחותיים.
  • אפשרות לתוספת התקנה מקצועית.
  • מחירים ללא תחרות!
  • אספקה מיידית.

מנעול חשמלי לדלת אינטרקום – גמרנו עם המפתחות? מיד נענה…

מנעול חשמלי לאינטרקום מאפשר שליטה על פתיחת דלתות ושערים באמצעות לחצנים, גלאים מסוגים שונים, טלפון נייד, שלט רחוק וכדומה. המנעול החשמלי מונע את הצורך לגשת פיזית לפתיחת דלת ומאפשר פתיחה מרחוק בכל האמצעים הנ”ל ונוספים ומהווה חלק בלתי נפרד ממערכות בקרת כניסה לבתים ולבתי עסק.

לשאלה האם גמרנו כבר עם המפתחות, נענה בתשובה שמרנית. לא גמרנו עם המפתחות לגמרי אבל זה לא בגלל הפונקציונאליות של המנעולים החשמליים אלא לגיבוי והגנה נוספים. במשך הפעלה רגילה, דלתות או שערים שנפתחים עיתים קרובות יכולים להפתח באמצעות מנעול חשמלי לאינטרקום ואין כל סיבה לגשת עם צרור המפתחות בכל פעם שמישהו מגיע. אפשר לחבר את היחידה למערכת אינטרקום עם קודן, מצלמה ואביזרים נוספים ולשלוט בפתיחה מרחוק. אפשר לשכוח מסחיבת הצרור במשך כל היום ולהשאיר אותו לנעילה כשסוגרים את האתר.

מנעול חשמלי לדלת אינטרקום – מדוע לעבוד עם חברה מקצועית?

כמו בכל מוצר, צריך לדעת כיצד להתאים מנעול חשמלי לדלת אינטרקום או מנעול חשמלי לשער עם אינטרקום שיעבוד לאורך זמן בצורה אמינה וללא תקלות. כיצד מוודאים שזה יקרה? החוכמה היא לבחור את המוצר המתאים ביותר לדרישות שלנו מבחינה פונקציונאלית ובשלב שני להתאים את המוצר לסביבה הפיזית בו יותקן – פנים, חוץ, לפי סוג הדלת, סוג המשקוף, מתח הפעלה זמין, אפשרויות חיבור למערכת ועוד. לא סביר להחליף דלת שלמה אם צריך להתקין רק מנעול חשמלי. הגיוני והגון להתקין מנעול שיותאם לדלת ושיבצע את עבודתו. התאמת מנעול חשמלי מבוצעת על ידנו לפי התנאים שלכם ומתוך מבחר ענק של מנעולים המתאימים לכל סוגי הדלתות והשערים הקיימים.

מנעול חשמלי לדלת אינטרקום – מה אנחנו מציעים?

התאמת מנעול חשמלי לאינטרקום צריכה להתבצע בצורה חכמה לסוג הפתח בו הם אמורים לתפקד, כמו פתחי חירום לדלתות בטחון, עץ, זכוכית, ברזל או אלומיניום, בחיבור יציב וחזק למשקוף, חווט חשמלי איכותי והתקנה פיזית מקצועית לעבודה ממושכת ללא תקלות, חיבור למערכת אינטרקום, קודן ועוד, כחלק אינטגרלי ממערכת בקרת הכניסה שלכם. אפשרות פתיחה “ידנית” מקרוב, באמצעות לחצן ליד הדלת וכמובן אפשרויות שליטה ופתיחה מרחוק.

אנחנו מציעים מבחר גדול של מנעולי איכות חשמליים, במחירים הטובים ביותר שיש בשוק, ייעוץ מקצועי המבוצע ע”י צוות מנוסה, אפשרות התקנה ושירות אישי.

כמספר סוגי הדלתות והשערים שיש, כמעט כך מספר סוגי המנעולים. רוצים להתאים באופן מושלם מנעול חשמלי לאינטרקום? לנו התשובות. לפרטים נוספים פנו אלינו בטלפון 072-3940615

מערכת אינטרקום לבניינים