מערכת אינטרקום

מערכת האינטרקום של חברת סקיוריטי היא מהמערכות המתקדמות ביותר בשוק כיום. מערכת אינטרקום היא מערכת המשמשת בדרך כלל בבתי פרטיים או בניינים משותפים. המערכת עוזרת לניהול תקשורת קולית דו-כיוונית. היחידה הראשית היא בדרך כלל יחידת לוח מקשים שמתוכנתת עם פקודות שנבחרו מראש. פקודות אלו נבחרו ע”י המשתמש כגון “סגור את כל הדלתות”, “נעילה” ו”פתיחת דלת”. המערכת מסייעת לדייר/ים המתגוררים בבית או בבניין משותף. היא מאפשרת לדייר לצפות במבקר שאופן ישיר ברגע ביקורו. היא גם מאפשרת לצפות באנשים שביקרו מחוץ לביתך כשלא נכחת בו. בתור מערכת אבטחה תוכלו לזהות דרכה מבקרים לא רצויים. תוכלו לקבל התראות על ניסיון פריצה או חבלה. וכמובן שהיא יודעת לזהות התראות שווא שעשויות להיגרם מעת לעת עקב תקלות. מערכת אינטרקום בביתך תקדם אותך אל העתיד, בו כל פעולה שלנו נגישה יותר ובטוחה הרבה יותר.

כיצד האינטרקום עובד?

יחידת האינטרקום מחוברת למערכת אזעקה מאובטחת. זאת מקושרת בדרך כלל לקוד גישה המשמש לאישור פתיחת הדלת. מערכת זו מתאימה לבתים פרטיים או בניינים משותפים בעיקר. לאחר הפעלתו של המכשיר, מבקר רשאי לחייג לדייר מסוים אותו הוא מבקר. כך יקבל גישה לדירתו של הדייר, באישור הדייר. הרכיב העיקרי של המערכת מתוכנת לפעול עם קבלת שיחה מהמבקר. הדייר יקבל אות למערכת הראשית בביתו או לטלפון האישי שלו. הדייר יוכל לראות מי המבקר שהגיע ולפתוח את הדלת עבורו לטובת כניסה. בנוסף, ניתן להשתמש במערכת על מנת לזהות מי המבקר, לאיזו דירה הוא מבקש להיכנס ואף לראות הודעה שהשאיר לאחד הדיירים. המבקר החיצוני יכול לבחור את מספר הדירה אותה הוא מבקר והם יאפשרו לו את הכניסה. מערכות אינטרקום מסוג זה משתמשות בחיישנים אלחוטיים על מנת לזהות ניסיון לפריצה. כאשר מתרחש ניסיון כזה, המערכת מזהה אותו ומתריעה בפני הדיירים על כך. זה נותן לדיירים אפשרות לטפל במצב בצורה נאותה.

יתרונות מערכת האינטרקום

השילוב בין אינטרקום לדלת הכניסה ומערכת האזעקה הוא חשוב. הוא בעצם מציע לדיירים רמת הגנה נוספת בעיקר בכך שמתריע על ניסיון פריצה. לכל בית או בניין מגורים חשוב שיותקן אינטרקום. ראשית, מטעמי נוחות. בעלי הדירות יכולים להיכנס באופן פשוט ועצמאי לבניין. ולהכניס מבקרים לבניין בלחיצת כפתור. ולזהות מקרה בו מגיע אל הבית או הבניין אדם שאינו מוכר ואינו רצוי. שנית, שמירה וביטחון אישי. ככל שהבניין מאובטח כלפי חוץ, יהיו פחות ניסיון לפריצה. אדם המתכנן לפרוץ לבניין סביר שלא ינסה זאת אם הבניין מאובטח.

האינטרקום דואג לצילום כלל המבקרים המגיעים לפתח הדלת, גם אם אתה לא נמצא בבית. ולכן, תוכל לחזור מחופשה או שהייה ממושכת מחוץ לבית ולראות מי ביקר אצלך. ניתן להקליט צילומים אלה ולצפות בהם בשלב מאוחר יותר.

יתרון נוסף של המערכת היא השקפת רצינותך בנכס. פושע פוטנציאלי יבחין במערכת המותקנת בביתך ויחשוש להתקרב או לבצע את זממו. כך גם קונה או מבקר שיגיע לנכס, ישמח לראות כי הנכס נלקח ברצינות רבה. כל עוד מותקנת בו מערכת אינטרקום ואבטחה, ישנה הבטחה כי תהיה חשיבות רבה יותר לבית או לבניין.

כיום אף קיימות מערכות שיודעות לזהות אפשרויות לפריצות או אזעקות שווא. באחד מהמקרים הבאים הדיירים יעודכנו באותו הרגע במקרה ויוכלו לטפל בו בהקדם, ללא בזבוז זמן יקר. זיהוי מהיר של המערכת מביא לתוצאות טובות עבור הדיירים. במקרה של פריצה או חשד יוכלו הדיירים לפנות את המשטרה באופן מהיר, מהימן וישיר. ובמצב של אזעקות שווא, יוכלו הדיירים להיות רגועים ושלווים כבר באותו רגע. כי המערכת בעצם עושה את העבודה בשבילכם.

אז למה חשוב לשים לב במערכת אינטרקום?

הדאגה העיקרית צריכה להיות טווח הראיה והשמיעה שמציעה היחידה. כמו גם איכות הקליטה והצפנת הנתונים שלה. מערכות האינטרקום אצלנו בצוות סקיוריטי הן מהמתקדמות בעולם. הן מעניקות לדייר טווח שמיעה וראיה רחב מאוד ונותן תחושת ביטחון עצומה. חשובה לוודא התקנה של מנגנון התראות, דרכו תקבל התראות חירום בזמן אמת. אם לא, לפחות תדע שמישהו נמצא ליד דלת הכניסה שלך בזמן הקצר ביותר ברגע שהאזעקה תופעל.

נקודה נוספת חשובה היא הנראות והאסתטיקה של המערכת. חשוב לנו שתהיו מרוצים מנראותה החיצונית של המערכת. על כך, אנו מתקינים מערכות חדשות ויוסיפו לנראות הבית או הבניין שלכם. המערכת המתקדמות יאפשרו נראות טובה ונגישות לכל אדם.

מה עליך בתור לקוח לעשות כעת?

הדבר הראשון והחשוב ביותר הוא להבין כי זוהי ההחלטה החכמה ביותר עבורך. מרגע הפעלת המערכת אתה תרגיש בטוח ורגוע יותר, ותדע שיש מי ששומר על כניסת ביתך. לאחר הדרכה קצרה של המערכת, תדע לתפעל אותה באופן מושלם. תוכל להגדיר, לאפס ולשנות הגדרות לפי הצורך וללא בעיה כלל. המערכת הינה פשוטה וידידותית מאוד ללקוח ולכן היא מתאימה לכל אדם. היא תורמת לתחושת הביטחון של הדייר וכך גם לתחושת הנוחות. העובדה שניתן לדעת מי בדיוק מגיע לביתנו, גם בשעה שאנחנו לא נמצאים בבית, היא חדשנית ויעילה.

נחזור ונדגיש כי צוות סקיוריטי מתקין את מערכות האינטרקום הטובות והאיכותיות ביותר. עם צוות מתקינים מקצועי ואדיב, ניתן לכם את השירות הטוב ביותר. לאחר ההתקנה תעברו הדרכה קצרה על המכשיר ואתם מוכנים להמשיך לחיים שלווים יותר. בנוסף, תוכלו לפנות אלינו לפתרון כל בעיה, אם תהיה כזאת.

אז קדימה, קבעו התקנה עוד היום.

 

מערכת אינטרקום מערכת אינטרקום

מערכת אינטרקום לבניינים