טכנאי אינטרקוםמחפשים טכנאי אינטרקום? מצאתם!

אצלנו תקבלו שירות תיקון אינטרקום מקצועי במחיר הוגן ובאחריות מלאה לכל סוגי מערכות האינטרקום.

תיקון אינטרקום – היתרונות שלנו:

  • תיקונים ושדרוגי מערכות אינטרקום.
  • שירות ואחריות לכל סוגי התיקונים.
  • התקנות על ידי טכנאי אינטרקום מוסמך.
  • מומלץ בקטגוריית תיקון אינטרקום מדרג.
  • שירות אמין וזול.

טכנאי אינטרקום – מה לעשות אם האינטרקום שלכם חולה?

צלצלו מיד ונשלח אליכם רופא אינטרקומים מוסמך, טכנאי מערכות אינטרקום, יחד עם חלקי חילוף וידע עצום במערכות אבטחה, כדי לטפל במכשיר. אבל לפני שנשלח, חשוב שתדעו מספר דברים.

אם יש תקלה במערכת האינטרקום הנוכחית, איש מקצוע מנוסה והגון יכול לחסוך לכם זמן וכסף על ידי מיקוד הטיפול ביסוד הבעיה. מערכת האינטרקום בביתכם לא רק משמשת כאמצעי אבטחה, אלא מאפשרת תקשורת וחופש פעולה וחשוב מאד לא לוודא שהמערכת עובדת כמו שצריך. כאשר מערכת האינטרקום מתקלקלת, במקום להזדרז ולהזמין תיקון או לרוץ לקנות מערכת חדשה, מדוע לא לנסות ולראות אם תוכלו לתקן בעצמכם. יש סוגי תקלות שמספיק מעט ידע בסיסי באלקטרוניקה, מספר כלי עבודה ואולי אנחנו יכולים לחסוך לכם באמצעות תיקון אינטרקום עלות של מאות ואלפי שקלים, זמן יקר ועוגמת נפש.

הרבה מאד מהתקלות נפתרות בתיקונים מהירים ואפשר לבצע רק מספר צעדים פשוטים כדי להגיע לשורש הבעיה. אם לא תצליחו או שהתקלה צריכה בדיקה יסודית יותר, נגיע אליכם לבדיקה.

שימו לב שרבות מהתקלות היו יכולות להמנע על ידי בחירה נכונה מראש של מערכת טובה ואמינה. אנו מספקים פתרונות למערכות אינטרקום מלאות ומורכבות או חלקים ומערכות ביתיות קטנות ובעלי ידע עצום במערכות אבטחה, כך שנוכל לטפל בכל תקלה במהירות וביעילות.

תיקון אינטרקום – למה חשוב לעבוד עם חברה מקצועית?

טכנאי אינטרקוםאין מחיר לנסיון וחשוב שתבדקו מספר דברים לפני שאתם מאבחנים תקלה במערכת. כאשר תיאור התקלה מדוייק ככל האפשר, עשוי להיות לנו קל יותר לזהות מראש, עוד בשלב שיחת הטלפון, אם התקלה ברת תיקון או לא ולעיתים אף לדעת עלות מוערכת לתיקון, זמן, אילו חלקים כדאי להביא וכו’. מעבר למחיר, כמובן שאיתור או כוון כללי אפילו להבנת התקלה יזרז את הטיפול משמעותית. שיתוף פעולה שלכם יחד עם הדרכה טלפונית שלנו עשויים לעזור בכך. אמנם לא תמיד פשוט לבצע תיקון אינטרקום עשה זאת בעצמך, אבל כן יש לא מעט מקרים בהם אנחנו מאתרים כבר טלפונית היכן יכולה להיות התקלה ומדריכים את הלקוח כיצד לבצע תיקון דלת אינטרקום בעצמו או מסבירים לו כיצד לנטרל חלק בעייתי כדי לאפשר למערכת להמשיך ולפעול. במקרים לא מעטים אנחנו מצליחים לאתר תקלות פשוטות טלפונית ולפתור את התקלה כך שנחסך מכם מחיר טכנאי אינטרקום, זמן יקר וחשיפה לגניבות, בכל הזמן בו ביתכם יישאר לא מוגן מבחינת כיסוי המערכת.

במקרים מסויימים, המערכת כל כך ישנה או נפגעה כתוצאה מונדליזם, פגיעה במהלך שיפוצים ועוד, ולכן כדאי לשקול רכישת מערכת חדשה. אנא, אל תרכשו מערכת לפני התייעצות איתנו. במקרים רבים ניתן לתקן וכדאי להשקיע עוד מעט זמן בנסיון לחסוך. אנחנו מתייחסים לגורמים שונים ולקוחים בחשבון את גיל המערכת שלכם, האם יש לכם תיעוד מקצועי שלה או שנמצא אצלנו, עד כמה נעשה החיווט בקירות באופן מקצועי במקור, האם המערכת חשופה לפגעי מזג אויר ועוד גורמים. ככל שנדע יותר, נוכל להעריך ביתר קלות.

לקריאות שירות עבור טכנאי אינטרקום מחירים ידועים מראש בדרך כלל. רוב התקלות נפתרות כבר בשעה הראשונה אבל אם לא נצליח, תקבלו סקירה מאיתנו על האפשרויות הקיימות והערכה על משך טיפול סביר, הסיכוי לתיקון שיחזיק זמן ממושך או שבמקרים אחרים אפשרי להשוות מחיר תיקון אינטרקום למחיר מערכת חדשה ולבחון כיצד ניתן להתקדם. קורה שזמן טיפול בתקלה ארוך מאד והחלק הניזוק יקר או בלתי ניתן להשגה ואז יש לעצור ולחשוב כיצד ניתן לטפל בצורה יעילה ונכונה.

הסיבות לתקלות יכולות להיות רבות ולכן אנחנו משקיעים מאמץ וזמן לא מעטים, עוברים על תכניות המערכת, במידה וקיימות, שרטוטי חיווט וכל פרט שעשוי לעזור באבחון ורק אז נוכל להעריך את משמעויות משך הטיפול. כבל חשמלי קרוע, מגעים שניתקו… אפשרי לתקן במהירות ובקלות בתלות במיקום הפיזי שלהם, אך תקלות בתוך המכשירים דורשות השבתת המערכת עד למציאת פתרון לתקלה. אם נסתיימה תקופת האחריות של המכשיר אפשר להחליפו במקום לצרכי בדיקה ולראות אם נפתרה התקלה. החיווי מיידי וקל ומכאן נשאלת השאלה האם כדאי לנסות לפתוח את המכשיר לתיקון. אם המכשיר ישן מאד, הסיכויים לתקנו בדרך כלל נמוכים. אם חדש יותר, אולי אפשרי למצוא חלפים.

תיקון אינטרקום – מה אנחנו מציעים?

אנו מתמחים בכל היבט הקשור לאבטחת הבית והעסק על ידי מערכות אינטרקום אלקטרוניות מתוחכמות, לבקרת כניסה וגישה לאזורים מפוקחים. שירותינו כוללים התאמת מערכות חדשות, תיקון מערכות אינטרקום מכל הסוגים, תיקון דלתות אינטרקום, תיקון אינטרקום ישן ועוד וכל זאת מבוצע על ידי טכנאי שעבר קורס טכנאי אינטרקום ייעודי ומנוסה בתחום. אנחנו מספקים מערכות המתאימות לדרישות האבטחה הספציפיות שלכם ומתחייבים לספק שירות ידידותי, מקצועי, יעיל, נקי ובאחריות מלאה.

יש לנו מלאי גדול של חלפים ונסיון מקצועי רב שנים, לכן, סביר שאת רוב התיקונים נוכל לבצע במהירות ולהפחית לכם עלויות. בין אם אתם מחפשים מערכת אינטרקום עבור בית העסק או לביתכם, יש לנו נסיון ממושך עם הרבה מותגים ודגמים ונוכל לעזור לכם להחליט מה מתאים ביותר עבורכם. אנחנו מציעים בחינם, ללא התחייבות, ללא צורך בשכירת שירותי קבלני להתקנות, ללא צורך בייעוץ חיצוני נוסף, פתרונות למערכות אינטרקום מקצועיות לרבות ביצוע תיקון אינטרקום מחיר תחרותי והוגן וכל זאת לשביעות רצון מלאה ואחריות על כל ההתקנות והתיקונים.

תיקון אינטרקום מחירון והמלצות-

לכל תקלה במערכת האינטרקום, התקשרו אלינו לקבלת הדרכה חינמית ומחירון תיקונים מפורט, לטלפון 072-3940615

מערכת אינטרקום לבניינים