מחפשים התקנת אינטרקום? מצאתם! התקנת אינטרקום

אצלנו תמצאו שירות התקנת אינטרקום מכל הסוגים במחירים מעולים ובאחריות. כל התיקונים מבוצעים על ידי טכנאים מוסמכים, אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בתחום מערכות אבטחה, במהירות, במקצועיות ובאדיבות.

התקנת אינטרקום – היתרונות שלנו:

  • ייעוץ טלפוני מקדים ללא התחייבות.
  • יכולת ניהול פרוייקט אבטחה מלא.
  • זמינות גבוהה.
  • אמינות ומקצועיות!
  • שירותי יעוץ והדרכה.

התקנת אינטרקום – לשם מה?

אינטרקום ביתי אינו רק אמצעי המשמש לקריאת בני המשפחה לארוחת הערב או להודיע למישהו על שיחת טלפון. במחיר צנוע יחסית, אפשר לקבל מערכת שמשדרת מוזיקה לכל הבית או להשתמש במערכת לאבטחה באמצעות שיחה או צפייה במבקרים, לפני שפותחים להם את הדלת. התקנה של אינטרקום אינה מלאכה מסובכת ודרושים מספר כישורי חיווט, כלי עבודה בסיסיים, הבנה בסיסית מאד באלקטרוניקה וביצוע הוראות פשוטות הכתובות בחוברת הוראות התקנת אינטרקום כדי להצליח במשימה.

התקנת מערכות אינטרקום רבות מבוצעת בסוגי מבנים רבים – נמצאות בשימוש נרחב במבני מגורים, בתי עסק, מרכזי קניות, בנייני משרדים, חניונים ועוד. הערך המוסף שיש ממערכת אינטרקום הוא שיפור האבטחה אך זהו לא השימוש היחיד.

מערכות אינטרקום, מלבד היותן בשימוש להגברת האבטחה, גם מאפשרות לכם לפקח על פעילותם של ילדים וחיות מחמד בתוך ומחוץ לבית, במיוחד אם יש לכם בית גדול. אתם יכולים בקלות וביעילות לתקשר עם כל בני המשפחה מבלי לצעוק.

מתחמי מגורים גדולים כמו בתי אבות ובתי דירות יכולים ליהנות גם מתוספת בטחון מעצם קיומה של מערכת אינטרקום. אבטחת הכניסה משפרת את תחושת הדיירים ומהווה גורם מרתיע. במפעלים רבים מאד, בתי ספר, בבתי חולים ובמוסדות גדולים נוספים נמצאת מערכת האינטרקום בשימוש לתקשורת פנים ולשיפור תהליכים לוגיסטיים. עובדים המרוחקים אחד מהשני יכולים לתקשר בקלות ואף לראות את את השני, להציג עבודה לבדיקה ראשונית, להעלות שאלות שדורשות פתרון מיידי או לבחון מצב פס ייצור, לתקשר בין כיתות, ישיבות, הדרכות. דוגמאות רבות מאד אפשר למצוא ברשת וקיימות בכל בית עסק יעיל. השימוש במערכות אינטרקום גם לתקשורת פנים שמשמשת לייעול תהליכים וגם לצרכי אבטחה, הופכת את המוצר לאטרקטיבי ולכלי עבודה הכרחי. בשימוש פרטי יכולה לשמש המערכת בדיוק לאותן המטרות כאשר מבקשים להחליף את הקריאות המשפחתיות, שלא לומר הצעקות, להזמין מישהו לשיחת טלפון שהתקבלה עבורו או לבדיקת אורח שצילצל בדלת ואף לפתיחת הדלת.

חיבור מכשיר אינטרקום לאביזרים נוספים מאפשר ייעול בנושאי אבטחה, מונעת מקרי פריצה, גניבה, ונדליזם ואף עשויה לסייע במניעת תאונות במקומות עבודה, שיפור תהליכים ועוד.

התקנת אינטרקום – למה חשוב חברה מקצועית?

התקנת אינטרקוםיש הבדל מאד גדול בין חיבור אינטרקום ביתי, יחיד ואלחוטי לעומת חיבור של אינטרקום משולב במצלמות אלחוטיות, סוללות, קודנים, התקנת דלת אינטרקום אחת או יותר וחיבור למערכות התראה חיצונית, לטלויזיה במעגל סגור ועוד. כדי להתקין מערכת בצורה נכונה, מומלץ מאד לעבור קורס התקנת אינטרקום. נכון שיש מתקינים שלא מקפידים על כך וגם בזה אנחנו נבדלים מיתר הספקים. שירות התקנת מערכות אינטרקום מבוצע אצלנו על ידי טכנאי מוסמך בלבד. היכולת הייחודית שלנו להבטיח התקנה מקצועית אינה עניין של מה בכך ומתבטאת במתן אחריות על כל עבודות ההתקנה.

אנו מציעים את שירותי התקנה ותיקון של מערכות אינטרקום חדשות וקיימות. נוכל להתקין עבורכם כמעט כל סוג של מערכת אינטרקום חדשה וגם לספק שדרוגים והעברות של מערכת האינטרקום הקיימת שלכם.

להתקנת מערכות מורכבות יותר ממערכת ביתית רצוי להשתמש בשירותיהן של חברות התקנת אינטרקום ולקבל מהן תמחור התקנת אינטרקום על פי תכנית עבודה. כדי לקבל שירות מקצועי במחירים הוגנים וללא הפתעות, מומלץ לעבוד מול חברה אמינה ומקצועית בלבד.

למערכות אינטרקום מגוון רחב של תכונות נוספות שכדאי לשקול לשלב כדי להתאים את המערכת בצורה הטובה ביותר לצרכים וגם לסגנון החיים של הלקוחות.

התקנת אינטרקום – מה אנחנו מציעים?

כספק מקצועי, מנוסה ועצמאי למערכות איכות, אנו יכולים למצוא את הפתרון הטוב ביותר בקלות לכל הדרישות הייחודיות לכל לקוח. זמני האספקה ​​שלנו הם קצרים ובזכות הידע הנרחב והמעמיק שלנו, הביצועים שלנו הם תמיד באיכות הגבוהה ביותר.

אנו מבצעים פרויקט במלואו: תכנון, התקנה, פיתוח פרויקטי רשתות אינטרקום. הידע הנרחב שלנו על תהליכים נכונים בתעשייה זאת והיכרות מעמיקה עם היכולת הטכנולוגית של המוצרים יחד עם יכולת ניהול פרוייקטים בהיקפים שונים הופכים את מימוש הפרוייקט למשהו מהיר, יעיל, אמין, בטוח וחסכוני ומהווים עבור הלקוח פתרון מלא הכולל תכנון פתרונות טכניים ללא קשר למותג הנבחר ושירות שוטף.

לכל עבודת התקנת אינטרקום עלות המורכבות מעלויות המוצרים עצמם בתוספת מחיר ההתקנה כולל חיווט. כדי לקבל עבור התקנת אינטרקום מחיר הגיוני והגון יש להכין כתב כמויות המבוסס על תכנית מדוקדקת של המערכת.

כדי להבטיח תוצאה מיטבית ולקוח מרוצה, אנחנו פועלים רבות להעברת מידע באופן ברור ושקיפות מירבית. לקוחות אינם אוהבים להיות מופתעים ולהרגיש מרומים ולכן אנחנו מקפידים בחישובי העלויות כדי שהלקוח ידע מראש לאיזו הוצאה הוא מתחייב וכדי למנוע הוצאות נוספות. שביעות רצון הלקוח בסופו של דבר תהיה מורכבת מאיכות השירות ואיכות המוצר וחלק בלתי נפרד מהשירות זו היכולת לספק את כל המידע הדרוש מראש המאפשר ללקוח לקבל החלטה התואמת את דרישותיו, מבחינה טכנית מקצועית ומבחינה תקציבית. אי עמידה באחת מהדרישות הללו תוביל לאי הבנות, חיכוכים וחוסר שביעות רצון.

איך מתקדמים מכאן?

ברגע שהבנתם את החשיבות הרבה של נוכחות מערכת אינטרקום בביתכם הפרטי או בבית העסק שלכם, נוכל להגיע אליכם לבדיקה והתחלת תכנון המערכת. אנחנו מחוייבים לספק לכם מערכות איכותיות לבטחון מירבי לפרטיים ועסקים, שירות מקצועי, מהיר ולא יקר. מחכים לכם בטלפון 072-3940615

מערכת אינטרקום לבניינים