בין לקוחותינו:

סקיוריטי מערכות אינטרקום מספקים שירותי אינטרקום ומערכות תקשורת למגוון לקוחות פרטיים ועסקיים. לפניכם תמצית מההמלצות עלינו מאנשים פריים שהזמינו מערכות ביתיות, ועדי בתים של בניינים משותפים, משרדים, מוסדות ממשלתיים ורשתות מסחריות. אנו מקווים שגם אתם תצטרפו לקהל לקוחותינו ושנזכה לבקש מכם לכתוב לנו המלצה 🙂

 


 

לפני תקופה, חיפשתי מישהו שיוכל להתקין לי מערכת אינטרקום בסיסית בכניסה למשרד. אישית מאד נמנעתי מעסקים שונים בתחום אבל אחרי שהומלץ לי על חברת אינטרקום סקיוריטי כמה וכמה פעמים על ידי אנשים שונים, החלטתי לתת להם צ’אנס, לא התחרטתי לרגע. השירות מדהים, הדאגה לפרטים הקטנים והיחס האישי שקיבלתי היו בדיוק כמו שרציתי שיהיו, ממליץ בחום.

יוסי שגב, כפר סבא

 


 

 

עסק שמתנהל בצורה יוצאת מן הכלל כלפי הלקוחות, כל בן אדם שאני מכירה שיצר איתם קשר מסכים איתי כי זה מה שהם רק היו יכולים לקוות לו מבחינת שרות, מחירים, תמיכה וליווי גם כמה שבועות לאחר ביצוע ההתקנה. הצוות הוא צוות נהדר שלא פגשתי כמותו בעבר.

מיכל גולדווסר, תל אביב

 


 

אני לא נוטה לכתוב ביקורות לעסקים אבל חבר’ה – אתם הדובדבן שבקצפת בתחום! כבר מהשיחה הראשונה הבנתי שאני הולך להיות בידיים טובות. השירות היה מעבר למצופה והתרשמתי מכל שיחה ופגישה! אני באמת לא מאמין שניתן למצוא עסק של פתרונות אינטרקום שיכול לעשות את מה שאתם עושים באופן דומה, אם ההתנהלות שלכם עם לקוחות דומה להתנהלות שלכם איתי, אני בטוח שאני לא הראשון ולא האחרון שאפרגן לכם!

אבירם קוניו, חיפה

 


 

אני גר בבנין רב קומות ואינטרקום הוא חלק בלתי נפרד מבניינים דומים, בעבר היה מותקן אצלנו אינטרקום שהיה עובד למקוטעין – לחלק מהדירות כן ולחלקן לא, כך לאורך תקופה. כמובן שהיינו מזמינים טכנאים מחברות שהיה פותר את הבעיה זמנית, אך היא הייתה חוזרת חלילה כל פעם. לאחר שהגיעו מים עד נפש מצאתי את עצמי יוצר קשר עם אינטרקום סקיוריטי, אני לא חשמלאי ולא מבין מהומה באינטרקומים למיניהם, אבל הייתה בעיה כלשהי, שלא הצלחתי כל כך להבין, אבל לפחות כארבעה טכנאים שונים פיספסו או ‘הקטינו ראש’. עסקים כמו אינטרקום סקיוריטי הינם נדירים בימינו, כל הכבוד.

גבי ענבל, פתח תקווה

 


 

איכותו של העסק מתחילה באופן בו הוא מתנהל מול לקוח החל מהדקה הראשונה וגם עד לאחר סיום העסקה. אינטרקום סקיוריטי השאירו בי חותם כבר מהרגע הראשון ומשם – בכל שיחה. הם שמחים לעזור, ליעץ ולתת יד בכל עת שניתן, עסק נהדר.

שמעון יזהרוב, ירושלים

 


 

מקצוענים שלא הצליחו לאכזב אף פעם. המלצתי עליהם למכרים וכולם חוו את אותה החוויה – שירות טוב, הגעה זריזה ומחירים זולים. יצא לי להשתמש בשרותיה של אינטרקום סקיוריטי בתחום האבטחה ואני מאד מרוצה.

שיראל בן נעים, כפר ורדים

 


 

לפני כמה חודשים חיפשתי עסק שיבצע התקנת אינטרקום בכניסה לבית. מסתבר כי באזור שאני גר אין הרבה עסקים שנותנים שירות בהם המושב נכלל ברדיוס שלהם. לאחר כמה בירורים שמעתי על אינטרקום סקיוריטי שלמרות שלא הייתי מוגדר רשמית כחלק מהאזורים בהם הם נתנו שרות דאז, הם היו מוכנים להגיע עד לאזור שלי ללא שום עלות נוספת, ומשם רק הופתעתי עוד לגבי הדגש שהעסק שם על מתן שירות איכותי.

דורון שגב, מושב אביאל

 


 

אני לא טוענת שמרבית העסקים בארץ מתנהלים בצורה לא בסדר, דווקא להפך, מרבית העסקים מתנהלים בצורה טובה, יש את הפרחים הנבולים, אך כאלו יש בכל עץ. אבל לעתים נדירות שפוגשים עסק כמו אינטרקום סקיוריטי – עסק יוצא מן הכלל שנותן מעצמו את המרבית ללקוח. אינטרקום סקיוריטי מלווים אותי כבר תקופה ארוכה ואני לא יכולה לבקש טוב יותר.

מיכל כהן, רחובות

 


 

אינטרקום סקיוריטי ביצעו עבורי התקנת מערכת אינטרקום לפני תקופה. לאחר כשבועיים שמתי לב לבעיה קלה במערכת הצילום, התקשרתי לחברה והסברתי להם את המקרה. עכשיו, ציפיתי כי תגובתם תהיה אופיינית ואף ינסו להפיל את האשמה בחזרה אלי או כתוצאה מהשימוש הלא יאה שלי, אך להפתעתי הרבה – ללא שום מילה נוספת הם שלחו אלי טכנאי שסידר את הבעיה על ידי החלפת מערכת הצילום. שמעו, כבר פגשתי עסקים שונים, אך משהו בזה השאיר בי רושם חיובי למדי.

גד שמילוביץ, קיסריה

 


 

ממליץ בחום על אינטרקום סקיוריטי! ללא שום היסוס אני טוען כי זהו העסק הטוב במיותר שקיים בכל הנוגע לפתרונות אבטחה. מתוך ניסיון של חוויה לא נעימה שנפתרה באמצעות כמה רעיונות שהצוות של אינטרקום סקיוריטי המליצו לי עליהם, אני בהחלט נמצא במקום טוב יותר כרגע.

גל אטיאס, קרית אתא
 

רוצים גם אתם להצטרף לקהל לקוחותינו המרוצים?
צלצלו כעת לטלפון: 072-3940615

מערכת אינטרקום לבניינים