מחפשים דלתות אינטרקום? מצאתם! דלתות אינטרקום

אצלנו תמצאו דלתות אינטרקום לאבטחת הכניסה לביתכם ולמשרדכם. מערכות אלה נועדו לשימוש לצורך בקרת כניסה וניתן לשלב בהן עזרים להגברת יכולות האבטחה ולנוחות שימוש.

דלתות אינטרקום – היתרונות שלנו:

  • מגוון דלתות אינטרקום מחירים מעולים ושירות מקצועי.
  • ייעוץ ותכנון מערכות לבית ולעסק.
  • זמן תגובה מהיר מאד.
  • בעלי נסיון רחב במערכות אבטחה.
  • ציוד באיכות גבוהה במלאי.

דלתות אינטרקום – בטחון זה איכות חיים.

תחושת הבטחון שיש לכל אחד בביתו, בעבודתו או במקום בילוי כלשהו, מהווה נדבך חשוב ביותר באיכות החיים האישית והכללית של כל אדם. מעבר לשיפור משמעותי והכרחי באיכות חיינו ולרווחתנו האישית, לא יהיה זה מוגזם לקבוע שההכרה בחשיבות הזכות להרגיש בטוחים וביתרונות שפעולות להגברת הבטיחות מקנים לנו, ישפרו אף את ערך נכסינו ולפחות חלקית, יגנו עלינו גם במרחב הגדול יותר.

אדם שיודע שבודקים אותו ושיש מי שדואג לתעד אותו כשהוא מבצע דבר פשע, יחשוב יותר מפעמיים לפני שישקול לפרוץ לדירה, לגנוב או לבצע עבירה כלשהי.

דלתות עם אינטרקום מהוות בסיס בלבד להקמת מערכת אבטחה מתוחכמת ומלאה יותר ותפקידן לשמש חסם ראשוני בכל כניסה לבית ולעסק. בבניינים רבים ואף בבתים פרטיים, יש נטיה לשהות יותר בחלקים מסויימים ופחות באחרים. דבר זה קורה מסיבות שונות כמו שימושים לא תכופים באזורים או חדרים מסויימים, שהייה בחלק קדמי למשל בעוד האחורי פתוח לרווחה אך פחות רוחש חיים. מאד לא נח לנעול כל רגע או לשבת בבית מוגף מכל הכוונים. במשרדים לדוגמא ייתכן שתהיה כניסה נפרדת שבדרך כלל נמצאת פחות בשימוש, מחסנים המכילים ציוד רגיש או יקר.. הכניסה לאזורים אלה פשוטה וקל מאד לגנוב או להשחית אם אין כל בקרה.

התקנת דלתות אינטרקום עם קודן ומצלמה מהווה חיבור של ממש בין חלקי המבנה השונים ולמעשה הופכת את האזור הפחות מאוכלס לחלק בלתי נפרד מהחלק המאוכלס בדרך כלל, שומרת על רציפות אבטחה בכל שטח המבנה, מונעת נזקים, גניבות, ונדליזם ומעשי אלימות.

דלתות אינטרקום – מדוע יש צורך לעבוד עם חברה מקצועית?

דלתות אינטרקוםהזכרנו כבר את עניין מגוון המוצרים. אנו מציעים למבקשים להתקין דלתות אינטרקום מחירים תחרותיים וציוד מקצועי. ציוד איכותי שווה למערכת מתפקדת, אמינה וללא תקלות. זה החלק המקצועי. יש, כמובן, גם חלק נפשי.

את תחושת הפחד כשחודרים אליכם לפרטיות הרבה אנשים מכירים היטב. פחד שלכם, של בני המשפחה.. למי שיש ילדים מבין את זה אולי טוב יותר. קשה מאד לחזור לשיגרה אחרי שפרצו לכם הביתה ומתעורר צורך פנימי לעשות משהו, גם אם המשהו הזה לא באמת יכול למנוע במאת האחוזים פריצה. החל מאביזרי דמה, שירותי מוקד, שלטי אזהרה, מצלמות ועוד.. לכל האמצעים הללו מרכיב פסיכולוגי שמשפיע על ההרגשה ומרגיע מאד. כמובן שבחירה נכונה של מוצרים בעלי עוצמת הרתעה גדולה יותר, מרגיע יותר.

מלבד הפן המקצועי והצד פסיכולוגי, יש גם רווח נקי. קשה לאמוד את הרווח הכספי ומאד תלוי באיזה אזור נמצאים, באיזה סוג של אתר ועד כמה הוא מבוקש, אך בפירוש יש במקרה הרע, רק שמירה על ערכו של נכס ובמקרה הטוב עלייה בערכו של הנכס. הקשר בין ריבוי מקרי פריצות באזורים מסויימים וירידת ערכ הנכסים באזור ברור וידוע. פעולות מניעה והרתעה מפחיתים את הפעילות העבריינית ופעמים ממש מצליחים להסיט פעילו זאת לאזורים אחרים באמצעים לא יקרים, מתוחכמים וזמינים.

בזכות היתרונות הרבים והכל כך חשובים, הפכה עם השנים התקנת מערכת אבטחה ובקרת כניסה לסטנדרט בסיסי בבנייה חדשה ופושטת מאד גם בבניינים ישנים. כבר הזכרנו שלתוספת דלת עם אינטרקום נאה, מעוצבת ובטוחה יש “תוצר לוואי” שהוא עליית ערך הדירה. בהתחשב בעובדה שמגוון המוצרים רחב ואינו יקר, מדובר בתרומה חשובה ובעלת ערך גבוה בשבילכם.

דלתות אינטרקום – מה אנחנו מציעים?

השאלה הקודמת לכך היא – אז מה אתם מחליטים? ברור כבר שמערכת אבטחה אינה מותרות. ברור לכל שהתקנת דלת עם אינטרקום מקשה, מעכבת, מונעת לפעמים, מהווה איזה שהוא חסם… בפני גנבים. ההחלטה שלכם צריכה להיות רציונאלית ופשוטה בבואכם לנתח כדאיות ובניית תכנית פעולה – מה תרוויחו בהחלטה מיידית והצטיידות במערכת בקרת כניסה ואבטחה אם תרכשו כזאת כבר עכשיו, או מה תפסידו אם לא לא תרכשו? כמה עולה מערכת כזאת ומה בדיוק אתם צריכים?

אנחנו יכולים לעזור לכם לבחון.. כן, גם בשטח וגם עקרונית, את כל אפשרויות בניית מערכת כזאת אצלכם באתר.

פרצו אצלכם כבר? החלטה מהירה עשויה למנוע את הפריצה הבאה. לא מדובר במערכת יקרה, לא מדובר במוצרים שקשה להתאים או להתקין. המבחר גדול והמקצוענים שלנו ידוע להתאים ולתכנן לכם מערכת במחיר נח מאד ובמהירות גדולה. החלטה זריזה תעניק לכם שקט נפשי. דחייה תעלה לכם יותר… למה? הכנת תשתית מראש זולה יותר, הנכס שלכם נשאר למעשה כמעט פרוץ לחלוטין כל עוד לא מותקנת בו מערכת. אין לכם אפילו טיפ בקרה, אין יכולת לסנן מבקרים, למנוע כניסת אורחים לא רצויים בשעות לא רצויות ועוד.

אנחנו מתכנסים להחלטה שמכל אספקט שלה, מכל כוון אפשרי שתבדקו, לא תמצאו חסרונות.  בשלב זה נשאר לנו לעשות רק עבודת מקצועית בתרגום הצרכים שלכם לתכנית עבודה. בחירת אביזרים מתאימים ותכנון פרישתם בשטח – דלת עם אינטרקום, שילוב של אביזרי בטיחות נוספים, קודן, מצלמות איכותיות, חיבורי רשת ועוד, כל אלה הינם חלק ממערכות שניתן להתאים לכל מבנה ובכל מיקום.

אישרתם? אתם מבצעים הזמנה ואנחנו באים להתקין. כל כך פשוט.

יש לכם שאלות?

אל תהססו לקבל החלטה נכונה כבר עכשיו להגן על היקר לכם ועל היקרים לכם ככל הניתן. אנחנו כאן לרשותכם בכל שאלה ובכל שלב, בטלפון 072-3940615

מערכת אינטרקום לבניינים