אינטרקום IP (איי פי) מחפשים אינטרקום IP (איי פי)? מצאתם!

אצלנו תמצאו אינטרקום IP (איי פי) מתאים לבית ולארגונים בגדלים שונים. המערכת הינה מודולרית וכוללת אפשרויות הרחבה, חיבור למערכות אבטחה חיצוניות, אזעקה, ניטור, מערכת ניהול, מצלמות וציוד נוסף.

אינטרקום IP (איי פי) – היתרונות שלנו:

  • ציוד איכותי מתאים לשימוש פנים וחוץ.
  • לפרטיים וחברות.
  • אפשרויות הרחבה – התאמת מערכת שגדלה עם העסק.
  • תמיכה אישית.
  • שירות מקצועי ואחריות ע”י חברה מנוסה.
  • מחיר מיוחד ללקוחות החברה!

אינטרקום IP (איי פי) – מה זה בכלל IP וכיצד זה קשור למערכות אינטרקום?

כדי להבין מה זו מערכת אינטרקום IP, קודם כל כדאי לדעת מה זה IP ואחר כך קל יותר להבין את היתרונות של מערכת מבוססת IP לעומת מערכות אחרות.

אז מה זה IP? ראשי תיבות באנגלית של Internet Protocol – פרוטוקול אינטרנט, שמגדיר שלכל רכיב המחובר לרשת האינטרנט יש משהו אחד, יחיד ומיוחד רק לרכיב זה, שמגדיר אותו באופן חד משמעי ברשת. סוג של מספר תעודת זהות – כפי שיש לכל אדם מספר תעודת זהות אחד ואין זהה לו, כך יש כתובת IP המייצגת כל רכיב ברשת האינטרנט הייחודית לאותו הרכיב בעולם כולו. לא ייתכן מצב שלשני רכיבי רשת שונים תהיה אותה כתובת (לדוגמא מדפסת ומחשב), בדיוק כפי שלא ייתכן שלשני אתרי אינטרנט שונים יהיה אותו שם. תארו לכם מצב שבו תקלידו כתובת אתר אינטרנט והמחשב לא ידע לאיזה אתר להפנות אתכם – ובכן, מצב כזה לא ייתכן. לכל אתר אינטרנט, מחשב, מדפסת, מצלמת רשת, סורק שמתחבר לרשת ועוד מוקצה מספר כזה ברגע שמחברים את הרכיב לרשת ואז אותו הרכיב מזוהה על ידי כל הרכיבים המרכיבים את אותה הרשת, בין אם זו רשת פנימית בארגון כלשהו, בבית או ברשת האינטרנט בכלל.

כעת, כשמבינים מה זה, אפשר לקשר את המושג לעולם בקרת הכניסה ולהבין שאפשר לחבר אינטרקום לקו טלפון עצמאי, ישיר למכשיר כלשהו, למשוך חוטים בתוך קירות או עליהם, לחווט מחדש בכל פעם שמוסיפים לדוגמא מצלמה או קודם נוסף… או… שאפשר פשוט לחבר אותו לרשת ישירות או דרך נתב (ראוטר) וזה למעשה הופך אותו לאינטרקום IP. מה עדיף? התשובה ברורה.

אינטרקום IP (איי פי) – למה צריך לעבוד רק עם חברה מקצועית?

אינטרקום IP (איי פי)שימו לב! אין אפשרות לרכוש רכיב שאינו יודע להתחבר לרשת – המוצר שונה ממוצר שעובד עצמאית. ומה מיוחד או מה כל כך טוב בזה? כמה דברים – הכל עובד דרך הרשת ומאפשר לכם להגדיר מוצר אינטרקום כחלק מהרשת שלכם, להוסיף עוד רכיבים ולהתרחב כשצריך, להתחבר מכל מקום ברשת הפנימית ודרך האינטרנט – לראות, לענות, להקליט, לגבות, לצלם, לפתוח, לנעול ולבצע כל פעולה “חשמלית” דרך הרשת. הרכיב גם מקבל את המתח שלו דרך הרשת ואינו דורש חיבורים נוספים, מיותרים ויקרים אלא כבל אחד פשוט וזול שמתחבר לנקודת הרשת על הקיר שלכם. כמה פשוט.

השליטה במערכת בידיים שלכם, מכל מקום, מהבית, מהמשרד, מהחצר או מתוך חדר הישיבות – מכל אזור בארץ ובעולם.

מצאתם חסרון? גם אנחנו לא.

הדבר היחיד שלמעשה נותר לדאוג לו הוא ספק מקצועי, קפדן, אמין ומנוסה, שיודע להתאים עבורכם מערכת אינטרקום ip תפורה למידותיכם, מערכת שיכולה לגדול אתכם בבוא העת, שיודע לתת מענה לבקשות מיוחדות בזמן קצר ובמקצועיות ללא עוררין. עבודותינו במשך השנים הוכיחו לנו שאין פשרות בתחום שירות הלקוחות – לקוח מרוצה הוא לקוח חוזר שמביא עוד לקוח ומביא עוד…

אנחנו רוצים גם אתכם.

אינטרקום IP (איי פי) – מה הערך המוסף שלנו?

חברתנו מספקת מבחר מערכות מיגון ומציעה לכם פתרונות טכנולוגיים חדשניים להגנה על הבית או העסק, מקרוב או מרחוק, בכל גודל ובקונפיגורציות שונות.

אנחנו מציעים למערכות אינטרקום ip חדישות, מעוצבות, ברמה טכנולוגית הכי גבוהה שיש, במחיר אטרקטיבי הכולל ליווי מלא החל מתכנון מקיף של דרישות המערכת, אספקה, התקנה, הגדרות, יישום בשטח עד לעבודה מלאה של המערכת לשביעות רצונכם המלאה. גם לאחר סיום התקנת המערכת, תפקידנו אינו מסתיים. אנחנו עומדים לרשותכם לכל שאלה והתייעצות בכל הקשור למערכת שהתקנתם לרבות אפשרויות הרחבתה בעתיד. תוכלו לעמוד מהר מאד על יתרונותיו של אינטרקום מבוסס ip ובזכות ממשק נח וידידותי למשתמש, תוכלו גם להתחיל לתפעל את המערכת זמן קצר ביותר לאחר התקנתה.

אינטרקום מבוסס ip מאפשר הגדרות ממשק הפעלה נח במיוחד, בלי צורך בהגדרות תצורה מיוחדות, בלי צורך בשימוש בתוספות יקרות ומיותרות.

עד כה מנינו לא מעט, אבל בהחלט רק חלק מהשימושים האפשריים במערכות אינטרקום IP. אם תפתחו את הראש, תביטו סביבכם, בכל בית, מסעדה, מבנה ציבור, רחוב וצומת – נראה לפעמים שהעולם עוסק ועסוק באבטחה. זה נכון, לא כי זה קורה, אלא כי זה מוכיח את עצמו בכל יום ובכל דקה מחדש. מערכות מסוג זה מעניקות תחושת בטחון ומונעות פשע, השחתה, התעללויות, מקרי אלימות רבים ובאופן כללי עבירות על החוק. אמנם לא כל העולם היה מרושת אי פעם במערכות אבטחה אבל ממש קשה לנו לדמיין אילו כיום לא היתה לכולנו האפשרות להבטיח כמה שאפשר את שלומם של היקרים לנו בצורה זמינה וקלה, במחיר שווה לכל נפש. ממש לא היינו רוצים לבדוק מה היה קורה אילו כל זה לא היה…

מיגון זו לא מילה ששיכת רק לארגונים בטחוניים, כמה מפעלים גדולים במיוחד ובעלי אמצעים. עולם המיגון בעידן החדש זמין, זול ושייך לכולם!

איך אתם ממגנים את כל היקר לכם עוד היום?

לבירור אפשרויות אינטרקום IP מחיר וזמינות, אתם צריכים לשוחח כבר עכשיו עם אנשי מקצוע. להתאמת מערכת אינטרקום IP לפרטיים וחברות ולקבלת הצעת מחיר, צרו עימנו קשר בטלפון: 072-3940615

מערכת אינטרקום לבניינים