אינטרקום עם קודן מחפשים אינטרקום קודן? מצאתם!

יוצאים מהבית? נוסעים לחו”ל? יושבים בחצר? אל תשאירו את הבית ללא השגחה. אצלנו תמצאו  החל ממערכת אינטרקום קודן תפורה במיוחד לכם ועד למערכת אינטרקום מצלמה משולב קודן מצלמה ומסך.

אינטרקום קודן – היתרונות שלנו:

  • אינטרקום קודן אלחוטי במבצעים מיוחדים ללקוחותינו!
  • ייעוץ אישי על ידי מומחים בתחום.
  • אפשרות חיבור לרשת.
  • התקנה נוחה וקלה.
  • אספקה מהירה מהמלאי!

אינטרקום קודן – לעשות שינוי בתפיסה (תרתי משמע)…

המציאות בתחום הגניבות אינה חביבה והאמת היא שבהרבה מאד מקרים ניתן היה למנוע את הגניבה. טירוף גניבות הסלולר מבתי, מחנויות, במסעדות ובתי קפה ממשיך ונראה שבכל פעם שיש “להיט” חדש בשוק, הגנבים חוזרים לפעולה בעוצמה ויש עלייה במקרי הפשיעה. לפעמים גם נדמה שלא אכפת להם ממצלמות אבטחה ושמדובר בבור ללא תחתית, אבל ממש לא כך הוא הדבר.

בחיים האמיתיים אי אפשר למנוע מאה אחוז ממקרי הגניבות, זה ברור. כנראה שכאזרחים מן השורה, לעולם לא נצליח למגר את הפשע, אבל מה שכן נוכל לעשות זה לעזור להקטין את מימדי התופעה באמצעות הרתעה ולהשתמש בעזרים שעשויים לעזור מאד בלכידת הגנבים בשלבים שונים של ביצוע הגניבה. התקנת מערכת אינטרקום עם קודן ומצלמה עוזרת למשטרה לתפוס את אותם גנבים. שימו לב למגמה העולה של שימוש ברשתות החברתיות בנסיונות ללכידת גנבים. פושעים לא מעטים נלכדו בעקבות פרסומים בפייסבוק והמשטרה אף עושה שימוש בהקלטות וידאו של אזרחים שהתקינו בביתם אינטרקום טלוויזיה משולב קודן מצלמה ומסך ולא מתעצלים להמשיך ולהגן על עצמם.

שינוי נוסף אפשר לעשות בתפיסה והפעם מדובר בתפיסה שלנו שאפשר ואף רצוי לעשות כל מה שאפשר ואין להרים ידיים. לכל אדם הזכות להגן על עצמו והיינו מוסיפים ואומרים שזו חובה כלפי עצמכם ולקרובים לכם.

אל תמתינו לשעת צרה – הכינו את השטח מראש והתקשרו לבירור מחיר אינטרקום עם קודן.

אינטרקום קודן – למה חשוב חברה מקצועית?

לאף אחד מאיתנו אין אפשרות וגם לא רצון להקיף את עצמנו בגדר חשמלית ולחיות בכלא או בבונקר. הרצון להיות חופשיים להרגיש בטוחים הוא טבעי ונכון ויש לשאוף למצב שבו אתם תהיו כאלה והגנבים ישבו בכלא (או, לכל הפחות, יפסיקו את המנהג הרע והנורא הזה). עדיף בכל מקרה להיות מוקפים על ידי מערכת אינטרקום עם קודן שמהר מאד תלמדו לחיות איתה על יתרונותיה. אינטרקום קודן ומצלמה עושים עבודה נהדרת בהחזרת תחושת הבטחון והשליטה.

לחניות, בתי עסק, מפעלים, מבני ציבור ואתרים מסוגים שונים, הוסיפו אינטרקום קודן לשער למניעת כניסה חופשית ואפשרות בקרה על אורחי האתר. לחדרי מעבדה מוגנים, חדרי מחשבים, תקשורת… נתאים לכם אינטרקום אלחוטי עם מצלמה וקודן לבקרת כניסה ופיקוח, לאולמות ייצור מאובטחים ומבוקרים. לדלת כניסת עובדים בלבד מבוקרת, נסתפק לעיתים במערכת אינטרקום אלחוטי עם קודן. העקרון המלווה אותנו הוא להתאים את המוצר ללקוח.

פריצה לבית או לעסק שלכם זה לא דבר של מה בכך. הרכוש שנגנב או ניזוק גורם לכאב לב ולנזק כספי, אך מעבר לנזק הכספי, אתם נשארים עם תחושה לא נעימה ומועקה בשל החדירה לפרטיות שלכם וגם כיון שמישהו אותת לכם שאתם לא יכולים לשלוט בנעשה. אחרי פריצות, מדווחים אנשים רבים שהרגישו ערעור במצבם בטחונם האישי, התקשו להרדם בלילות, הפכו לחרדתיים יותר, נעלו את הבית באובססיביות, סגרו חלונות – לפעמים עשו זאת כשהם נמצאים בבית. אדם אחד לוקח את זה ביתר קלות מהאחר… ייתכן, אבל ההרגשה אינה נעימה בכל מקרה. לעומת זאת, לקוחות שהתקינו אינטרקום קודן עם מצלמה או אינטרקום טלויזיה עם קודן דיווחו על רגיעה מיידית במפלס החרדה, שלהם ושל כל בני המשפחה.

אינטרקום קודן – מה אנחנו מציעים? יש פתרונות לכל מטרה..

אינטרקום עם קודןאתם מספרים ואנחנו מקשיבים. מכאן הדרך למתן מענה לדאגות שלכם די קצרה והאמת שגם לא יקרה. שמעו עוד על מה שאנחנו יודעים לעשות…

עדויות נוספות קיבלנו מלקוחותינו המשתייכים לאוכלוסיית הקשישים. אלה חשים פחד מפריצה וניצול היותם קשישים, שלעיתים חיים בגפם, חלקם במצב סיעודי קל. אנשים אלה לרוב רגילים לתקופות אחרות, מלאים בזכרונות על תקופות בהן היה הבית פתוח לרווחה והשכנים נכנסו בלי לדפוק על הדלת… אנשים אלה מתקשים להתרגל לעובדה שכמות מקרי האלימות כלפי קשישים בביתם עולה ועלולה להגיע אליהם. פעמים רבות ילדיהם מגיעים אלינו, גם אם הם מתגוררים קרוב, בבקשה להתקין אינטרקום מצלמה עם קודן בבית הוריהם וכך הם עצמם יכולים לצות בתנועות חריגות ולעזור בהגנה על הוריהם.

במספר מקומות עבודה הסתבר שבשעות בהן שהמזכירות או הקבלה לא מאויישות, נכנסו “אורחים” לא רצויים לחברה, העלימו מספר מחשבים ניידים, בדרך החוצה לקחו את הסלולרי של אחד העובדים שהיה מונח על הדלפק ונעלמו. לקח לעובדים זמן להבין שקרה כאן משהו שהרי לא נראו סימני פריצה. התקנו שם אינטרקום עם מצלמה וקודן ובא לציון גואל. לאחר זמן קצר ביקשו חיבור לרשת כדי שכל עובד יוכל לצפות בנעשה בכניסה בזמן שיש מעט עובדים במשרד. גם את זה פתרנו. אינטרקום מצלמה וקודן, חיבור רשת פשוט ונפתרה הבעיה.

מחסן ציוד משרדי בחברה ממשלתית התרוקן בקצב מהיר מהצפוי – התקנה של אינטרקום קודן עם מצלמה הפסיקה לחלוטין את ההעלמויות המסתוריות.

בית דירות נחמד בשכונה נחמדה בתל אביב סבל ממכת פריצות וונדליזם לא מוסבר. מערכת אינטרקום אלחוטי עם מצלמה וקודן ושלט קטן המודיע על קיומן של מצלמות, והדיירים דיווחו שהם ישנים בשקט.

רוצים לשמוע עוד? נשמח לספר לכם אבל יותר נשמח לשמוע מה הבעיה אצלכם, כדי שנוכל לעזור לפתור את הבעיה שלכם ולא רק של אחרים.

אל תקלו על חיי הגנבים…

מחפשים אינטרקום קודן מחיר מעולה ושירות מהיר ומקצועי? לקבלת פתרון מקצועי ותפור לדרישותיכם, צלצלו כבר עכשיו לטלפון: 072-3940615

מערכת אינטרקום לבניינים