אינטרקום עם מצלמהמחפשים אינטרקום מצלמה? מצאתם!

אצלנו תמצאו אינטרקום מצלמה במבחר הגדול והמקצועי ביותר בארץ. כל המידע הדרוש לכם בנושא אבטחת הבית והעסק מרוכז תחת קורת גג אחת.

אינטרקום מצלמה – היתרונות שלנו:

  • התקנת מערכות אינטרקום מצלמה בכל אזור בארץ.
  • חברה אמינה ועתירת נסיון.
  • מחירים מיוחדים לפרטיים ועסקים.
  • ציוד ברמה גבוהה מאד.
  • זמני תגובה מהירים.

אינטרקום מצלמה – עצימת עיניים אינה פתרון.

האם צריך ראש קרימינלי כדי להגן על ביתכם? התשובה היא – ממש לא, אבל כן צריך לא לעצום עיניים ולחשוב מראש על הרבה דברים שלא נעים לחשוב עליהם. צריך לא לחשוב – לי זה לא יקרה – אלא לחשוב איך אנחנו יכולים למנוע את הפריצה הבאה. צריך לנסות ולחשוב קצת בעיניים של מי שרואה בגניבות כמשהו קל ולעשות הכל כדי להקשות עליו.

קל יותר להגדיר מה לא כדאי לעשות. לא כדאי לשבת בבית 24/7 ולשמור עליו מפני כל איום מבחוץ. זה גם לא אפשרי. לא כדאי להקים בית מבוצר ולמנוע כל גישה אליו. זה גם לא נעים לחיות כך. בסופו של דבר, אתם אלה שתסבלו הכי הרבה אם תאלצו לחיות בתנאים כאלה. יחד עם זאת, ישנם בהחלט גורמים שכן כדאי להרחיק מביתכם וממשפחתכם ואפשר לעשות זאת בקלות ובאמצעים ברי השגה. כדי להרוויח חיי איכות בהגנה מקסימלית על ביתכם והרחקת איומים מחיי השיגרה שלכם, צריך להתקין מערכות אינטרקום עם מצלמה מסביב לבית ובתוכו, אינטרקום עם מצלמה ומסך לכל הדלתות או לכל הפחות לדלת הכניסה הראשית. מיקום מתוכנן נכון של מצלמות אבטחה אינטרקום צריך להיות באזורים אסטרטגיים של המבנה.

כדי לתכנן מערכת הגנה אפקטיבית, צריך קצת להכנס ל”ראשו” של הפורץ המצוי ובמקרים מסויימים גם של הפורץ המתוחכם יותר ועד כמה שזה לא פשוט – כדאי ללמוד מנסיונם של אחרים. עזרה מגורמים מקצועיים מתחום האבטחה עשויה להאיר לכם כמה נקודות שלא חשבתם עליהן ואת הכל ביחד ניתן לאסוף ולבדוק כיצד אפשר לתכנן מערכת מערכת אינטרקום מצלמה או אינטרקום אלחוטי עם מצלמה בפיזור נכון, במיקומים שאינם מורידים מאיכות חייכם, בראייה מפוכחת ובכיסוי מירבי של שטח ביתכם. הציוד כולו צריך להיות מוגן מפני ונדליזם ומותאם לתנאי מזג אויר, כוון השמש, תאורת לילה ועוד. התקנת אינטרקום מצלמה לדלת לכל השערים והכניסות לבית מומלצת מאד ומאפשרת לכם שליטה ובקרה על המבקרים.

אינטרקום מצלמה – למה חשוב חברה מקצועית?

אינטרקום עם מצלמהאנחנו מבטיחים לשאול אתכם כמה שיותר שאלות רלוונטיות כדי להתייחס לכל היבט בצורה נכונה ויעילה. נוכל לחשוף אתכם לעולם שלם של מערכות אינטרקום עם מצלמה, לחשוב כיצד הכי טוב למקם כל מצלמת אינטרקום בביתכם, לפרוש בצורה נכונה אינטרקום מצלמה רגיל ואולי גם אינטרקום מצלמה אלחוטי.

נוכל להוסיף לתכנית תחשיב המבוסס על מחיר אינטרקום עם מצלמה, תוכלו לברר איתנו כמה עולה מערכת  אינטרקום עם מצלמה כולל התקנה, אפשרי לבדוק שילוב מערכות נוספות כמו חיבור למוקד, מערכות כיבוי אש ועוד. תכנית העבודה מבוצעת באופן מקיף מאד וכוללת עבודת חשיבה מעמיקה. חשוב לדעת שהייעוץ המקצועי הוא חלק מהשירות ואינו כרוך בתשלום.

כיון שלכל אינטרקום עם מצלמה מחיר שונה, יש לבדוק דרישות מערכת, אך בעקרון עלות אינטרקום עם מצלמה אינה גבוהה ותלויה באיכות המצלמה ובאיכות הציוד בכלל. חשוב מאד להבין את ההבדל בין אינטרקום שמע בלבד למערכת אינטרקום כולל מצלמה ולבדוק אם ניתן לשלב. במערכות מורכבות וגדולות יותר, יש מקום לשקול שילוב בין נקודות שמע ווידאו יחד, שמע בלבד, וידאו בלבד, חוטי או אלחוטי. דירה לא גדולה בבית מגורים עשויה לכלול רק אינטרקום מצלמה לדלת ולעומת זאת דירת גג אולי תכלול מצלמות רבות יותר. כל מקרה לגופו.

השירות המקצועי שלנו כולל התקנת אינטרקום עם מצלמה על ידי צוות מומחי מערכות אבטחה מוסמכים, על פי תכנית שבוצעה ואושרה על ידכם להשגת ההגנה המקסימלית הרצויה לכם.

אינטרקום מצלמה – מה אנחנו מציעים?

כאשר מדובר בבטחוננו האישי, לא מספיק לשמוע קולו של אדם בצידה השני של הדלת כדי לדעת אם האדם שהגיע הוא זה שהוזמן או זה שמציג את עצמו. כמובן שאפשר להוסיף כלים מקצועיים לא מעטים למערכות אבטחה כדי לפקח על המבקרים, אך יש דבר אחד בסיסי שנדרש בכל מערכת, בכל מצב ולכל מטרה והוא אינטרקום משולב מצלמה. מכאן אפשר לחשוב באופן לוגי על דרכים שונות להגיע לאותה המטרה. קשה למנות את האפשרויות ונכון יותר לבדוק מה נדרש לפני התאמה.

אינטרקום עם מצלמה אלחוטי הינו פתרון מצויין להשגת שליטה על הנעשה בביתכם כשאינכם נמצאים בתוכו אך גם כשאתם שם כדאי להתחשב בגורמים המשפיעים על הרכב המערכת מבחינת ציוד. גודלו של הבית, הרכב האנשים הגרים בבית, מבנהו, מיקומו, מידת האטרקטיביות שעשויה להיות לכם כלפי פורצים, האם מדובר בבניין דירות ואם כן, באיזו קומה אתם מתגוררים, האם יש אזורים שעליכם לחשוב עליהם כיון שהם דורשים חשיבה נפרדת ושונה מיתר חלקי הבית, כמו מחסנים, חניות, חדרי עבודה, חדרי ילדים, כספות? כל הגורמים הללו צריכים להלקח החשבון בשלב מוקדם כדי להגיע לתכנון אידיאלי.

אנחנו מציעים שירות מקיף ויסודי הכולל את כל התהליך הדרוש להקמת מערכת אינטרקום מלאה – ייעוץ מקצועי, תכנון מערכת קפדני מאד, פתרונות איכותיים ויצירתיים לדרישות מיוחדות, אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בתחום זה להתקנה נקיה ואיכותית בשטח, ליווי צמוד לאורך כל הדרך של צוות מיומן וממוקד הצלחה.

לכל מערכת אינטרקום מצלמה מחיר אחר – איך נתקדם מכאן?

נשמח לשוחח אתכם כדי להכיר את דרישות האבטחה שלכם, להראות לכם את רשימת המערכות שעשויות להתאים לכם ולתמחר בהתאם. התקשרו אלינו עכשיו לטלפון 072-3940615

מערכת אינטרקום לבניינים