אינטרקום לתינוקמחפשים אינטרקום לתינוק? מצאתם!

אצלנו תמצאו מכשירי אינטרקום לתינוק מעולים, קלים להתקנה ולשימוש. בידקו עוד היום מבצעים והנחות והכי חשוב – אל תחכו לרגע האחרון!

אינטרקום לתינוק – היתרונות שלנו:

  • אינטרקום וידאו לתינוק במחירים מעולים!
  • דגמים איכותיים בלבד.
  • אספקה מהירה.
  • הדרכה במקום.
  • לבחירתכם משלוח או איסוף עצמי.

אינטרקום לתינוק – להפחתת חרדות!

ילדתם? בשעה טובה ובמזל טוב! הגעתם הביתה מבית החולים ומה עכשיו… מקלחת ראשונה בלי אחות בית חולים שמשגיחה, האכלה או הנקה בחדר התינוק בפעם הראשונה, התארגנות בית… ממש סחרחורת. עד שמתארגנים על המקום של כל דבר, על סדר יום חדש – הכל חדש. מי שכבר חווה זאת, מבין שהתקופה הראשונה לא קלה בכלל. לילה ראשון בבית. פוחדים להירדם שמא לא נשמע את התינוק בוכה, יושבים בסלון, התינוק במיטתו והטלויזיה הוחרשה – שמא לא נשמע את התינוק בוכה. פוחדים ללכת למקלחת שמא יבכה, פוחדים לישון עמוק מדי שמא יקרה לו משהו חלילה ולא נשים לב… תוך שעות ספורות החיים הופכים להיות סביב התינוק מלווים בדפיקות לב חזקות ובלחץ לחץ לחץ ואפילו הרגועים שביננו חיים על סקאלת החרדה, מקלה ועד כבדה… ועדיין חרדה.

אגב, כבר יש לכם אינטרקום וידאו בבית?

אינטרקום לתינוק – עד כמה חשוב לבחור חברה מקצועית?

אינטרקום לתינוקיש דרכים להוריד חלק גדול מהלחץ, להפחית את המתח ובודאי לא מומלץ לעבור לחיי סגפנות ודממה רק מהפחד שמא לא תשמעו את התינוק. אנחנו לא פסיכולוגים – לא מתיימרים להיות, לא מומחים לחרדות ולא לוחשים לתינוקות. ממש לא. חלקנו פשוט הורים שכבר עברו את זה ובעיקר, אנחנו יודעים כמה לחץ מפחית המוצר הזה שנקרא אינטרקום לתינוק.

רכשתם מראש בגדים, אמבטיה, תנור בטיחותי, קרמים ושמן, עגלה, שמיכות, חיתולים ומגבות ומה לא… בדקו שלא שכחתם – אינטרקום וידאו לתינוק. מוצר חובה! מוצר בטיחותי לתינוק ומפחית החרדות מספר אחד. קנו אך ורק מחברה מקצועית.

אינטרקום לתינוק – הבטיחות קודמת לכל.

מי שעבר – יודע. החיים לפני שיש תינוק חדש בבית הם לא החיים אחרי ולא תמיד פשוט להתמודד עם כל העומס הזה. אל תתנו לאף אחד להלחית אתכם כי חרדה ברמה סבירה היא בריאה, אבל לאפשר למצב להטריף אתכם, זה כבר לא בריא, לא לכם ולא לילדים שלכם. יש פתרון שמאפשר לכם לצפות ולשמוע את התינוק בסלולרי או במוניטור עצמאי… עזבו כעת – הסוג לא משנה ויש לא מעט. תנו לנו להתאים לכם אינטרקום מצלמה לתינוק שירגיע אתכם.

אסור לחפש חלופות של יצרנים לא מוכרים. רכשו אינטרקום לתינוק עם מצלמה של יצרן איכותי בלבד מחברה מקצועית בלבד. אל תפספסו את המבצעים המיוחדים שלנו אבל בראש וראשונה – על בטיחות לא מתפשרים!

צריכים המלצה על מכשיר מתאים?

התקשרו אלינו כבר עכשיו והזמינו אינטרקום לתינוק למען השקט הנפשי שלכם. תמיד תמצאו אותנו לרשותכם ולשירותכם בטלפון 072-3940615

מערכת אינטרקום לבניינים