אינטרקום לשערמחפשים אינטרקום לשער כניסה? מצאתם!

אצלנו תמצאו פתרונות אינטרקום לשער במבחר דגמים איכותיים ומקצועיים. חברתנו מובילה בשווק, מכירה והתקנת מוצרי אלקטרוניקה למערכות אבטחה לפרטיים ולעסקים.

אינטרקום לשער – היתרונות שלנו:

  • מספקים מוצרים ברמה גבוהה במיוחד.
  • מייעצים צמוד ומקצועי.
  • עובדים ברמת ביצוע גבוהה.
  • מציעים מחירים ללא תחרות.
  • מעניקים לכם חווית שירות אחרת.

אינטרקום לשער – מדוע חייבים מוצר כזה?

אינטרקום אלחוטי לשער חיצוני יכול לשמש גם עבור שערי כניסה להולכי רגל למבני ציבור וגינות ואף לשערים בבתים פרטיים. המטרה הינה לפקח ולאפשר שליטה על מבקרים מעמדה מרוחקת וללא צורך בעמידה בחוץ בתנאים לא נוחים. כאשר מחברים אינטרקום אלחוטי לשער אפשר לשלבו במערכת מורכבת יותר לצרכי צפייה במסכים, אמצעי הקלטה, חיבור למערכות רחוקות, שימוש במערכת כחלק מרשת לתפעול נח יותר.

מערכות אינטרקום אלחוטי לשער כניסה הם אמצעי אבטחה לבית או למקום העבודה ופועלים גם כגורם מרתיע להרחקת פושעים. התוספות השונות שהזכרנו עשויות להפוך את המערכת לשירותית יותר ויעילה יותר בהגנה על האתר, כמו מצלמה, אפשרות הקלטה ועוד ולמעשה מוכיחות את עצמן בכל רגע נתון. על פי הנתונים, מקרי פריצה והשחתת רכוש מבוצעים במקומות לא מאובטחים יותר מאשר במקומות מאובטחים. ככל שתקדימו להתקין כך סיכוייכם ליפול קורבן לגנבים יורד באופן משמעותי. כיום מותקנות מערכות אבטחה בכל כניסה למבנה, פרטי או ציבורי, בתוך המבנה, בכל הכניסות ומעבר להן. זאת הסיבה שאנחנו יכולים לראות שבמקרים רבים מופצים צילומי וידאו של מקרי פשע תוך זמן קצר, מה שעשוי לעזור למשטרה לתפוס את העבריינים תוך זמן קצר.

לגבי עלויות, היו תקופות שבהן מחיר אינטרקום לשער היה גבוה מאד והשימוש במערכות אלה היה הרבה פחות נפוץ ובודאי לא זול. כיום יש מבחר כל כך גדול של מוצרים, אפשרויות להתקנה עצמית, מערכות אלחוטיות אמינות ומצויינות שמאפשרות לנייד אותן במקרים של מעבר דירה, חיבור לרשת – מה שמאפשר שליטה מכל מחשב או מכשיר סלולרי מרחוק ומאפייני מערכת מרובים המאפשרים גמישות ומספקים מענה לכל דרישה שתוכלו לחשוב עליה. שפע המוצרים גרם להפיכת מוצרי אבטחה למוצרים זולים וקלים מאד לתפעול, כך שלמעשה אין סיבה לא לעשות שימוש באחד או יותר מהמוצרים הקיימים ולהבטיח שבני ביתכם ויושבי משרדכם יהיו רגועים יותר ורכושכם יהיה מוגן יותר. מחיר אינטרקום לשער משתנה מדגם לדגם ותלוי בגורמים שונים אך קל להשגה וזמין לכל.

אינטרקום לשער – למה חשוב חברה מקצועית?

הגעתם למרכז המקצועי הטוב ביותר שנותן פתרון מלא ומקיף לכל שרשרת האספקה הכוללת ייעוץ ותכנון מערכת, אספקה, התקנה ושירות למוצרי אינטרקום לשער כניסה.

אנחנו גאים בנסיון הרב שרכשנו באספקת והתקנת מכשור אבטחה מתקדם. מהתחלה צנועה בעבודות קטנות צמחנו לעסק נרחב בתחום מערכות אבטחה ועומדים לרשות הלקוח לכל שאלה וללא התחייבות. מגוון המוצרים הנרחב מאפשר לנו להשלים את יכולות השירות והמקצועיות הייחודיים, מה שהופך אותנו למומחים מקצועיים המתמחים בכל הקשור לאספקת פתרונות אינטרקום לשערים – עובדה זו תעמוד לכם כיתרון עצום כשתצטרכו להתקין מערכת אינטרקום אלחוטי לשער כניסה לחצר או לאתרים השונים של החברה שלכם.

אנחנו מניחים שלקוח שפונה אלינו מבין עד כמה חשובה המקצועיות של נותני השירותים שבחר לעבוד איתם. גם אנחנו בחרנו לעבוד עם ספקים איכותיים בלבד שיודעים לשים את הלקוח במרכז ולספק שירות לא פחות ממעולה. יצרני הציוד שאנו בוחרים לספק הלאה הם מהשורה הראשונה, יש גב לכל הזמנה שלנו ובעקבות כך גם להזמנה שלכם. כל הזמנה מטופלת באופן אישי, מתבצע מעקב הזמנות מסודר ומושקעים מאמצים גדולים מאד כדי לכבד את הזמן שלכם ושלנו ולעמוד בהתחייבויותינו

אינטרקום לשער – מה אנחנו מציעים ומה כדאי לעשות?

אינטרקום לשערבזכות היכרותנו את השוק, אנחנו עורכים משא ומתן עם היצרנים השונים עבורכם ובהתאם למפרט המקצועי הסופי, נוכל להציע לכל מערכת אינטרקום לשער כניסה מחיר ללא תחרות. אם תצליחו למצוא למערכת אינטרקום אלחוטי לשער מחיר טוב יותר, דברו איתנו. אנחנו לטובת הלקוחות לאורך כל הדרך ולא נשאיר אתכם לא מרוצים.

אנחנו מספקים החל ממערכות ביתיות להתקנה עצמית ועד למערכות מורכבות משולבות. השירות שלנו זהה לכל לקוח, מקטן ועד גדול ונעמוד לרשותכם בייעוץ והדרכה מקצועיים לכל סוג מערכת שתבחרו ליישם. גם במערכות להתקנה עצמית, נוכל לעזור ולהדריך אתכם איך לחבר אינטרקום לשער ולבחון אפשרויות שונות לביצוע חיבור אינטרקום לשער. אם אתם בעלי ידע בסיסי באלקטרוניקה ויש לכם מספר כלי עבודה בבית וידיים טובות, אין סיבה שלא תצליחו להתקין לבד.

אנחנו מצידנו נעזור ונכוון ותוכלו לקבל עבור מערכת אינטרקום לשער מחיר ללא התקנה או כולל התקנה, לבחירתכם. לכל מערכת שתחליטו להתקין, אנו עומדים לצדכם ובמקרה הצורך נוכל לספק פתרונות מקצועיים מלאים בכל התקנת אינטרקום לשער כניסה.

אין כל סיבה להקשיב לגל השמועות השכונתי על מקרי פריצה באזור, לשבת ולחשוב מתי יגיע תורכם. אין כל סיבה לחזור מבילוי משפחתי ולגלות שמישהו נכנס לחניה שלכם ואתם צריכים להסתובב חצי שעה לחפש חניה. אין סיבה שלא יהיה שום פיקוח ובקרה על החצר, החניה, הבניין ושמישהו יחליט סתם כך להכנס ולקחת מכל הבא ליד כי גם אם לא נגנב שום דבר יקר ערך, כבר לא תוכלו לישון בשקט ולחשוב שאולי יכולתם למנוע את זה אילו היה לכם אינטרקום לשער כניסה…, אילו היתה מצלמה…, אילו הייתם מקבלים התראה לטלפון… אילו…

תנו לנו לעזור לכם 🙂

קבלו כבר עכשיו ייעוץ טכני מקיף ממומחי אבטחה וטיפול מסור מצוות מכירות מנוסה לקבלת הצעת מחיר ונקדם אתכם מהר וביעילות להגנה על רכושכם ולהפחתה מיידית של רמות הפחד. תנו לנו לעזור! אנא התקשרו כעת לטלפון 072-3940615

מערכת אינטרקום לבניינים