אינטרקום למשרדמחפשים אינטרקום למשרד? מצאתם!

אצלנו תמצאו ציוד אינטרקום למשרד מתקדם, לתקשורת פנים ארגונית ואבטחה במבחר איכותי ושירות מקיף כולל ייעוץ, עזרה בבחירת מערכת, הדרכה, התקנה, אחריות ובמחירים ללא תחרות.

אינטרקום למשרד – היתרונות שלנו:

  • שירות מהימן ואיכותי.
  • מבחר מערכות אינטרקום למשרדים במלאי.
  • מבצעי מחירים מיוחדים למשרדים.
  • התקנה, אחריות ושירות שוטף על ידי אנשי מקצוע מומחים.
  • זמן תגובה מהיר.

אינטרקום למשרד – עבר, הווה ועתיד

כן, גם אנחנו היינו פעם יושבים במשרד, הדלת היתה פתוחה, כל הבא ברוך הבא. אחחח.. היו ימים… איך אהבנו להתרפק על התקופה ההיא, להזכר איך היה נחמד כל כך, עד שנזכרנו שיום אחד התחילו להעלם ארנקים. ככה, מדי פעם היה נגנב למישהו ארנק או תיק ומצאו אותו בבניין אחר בכלל, מרוקן כמובן מכל תוכנו.

אז התקנו מצלמה בכניסה וגילינו שבזמן הפסקת הצהרים הגיע מדי פעם אורח, לא נחמד ולא מוזמן בכלל, שהחליט לטייל קצת בחדרים ולקחת שלל.

אז נעלנו את הדלת והיה פחות נחמד ובכל פעם שהגיע מישהו ודפק או צלצל בדלת, כל אחד היה מחכה שמישהו אחר יקום לפתוח. ואז, התקנו מערכת אינטרקום למשרד וכל מי שהגיע צילצל והטלפונים בחדרים השונים צילצלו ולא תמיד אנשים ענו, אבל בהחלט היה יותר נח. אז החלטנו שכדאי לראות מי הגיע ולא מספיק לשמוע וכבר גדלנו מעט והחלטנו שיהיה עוד יותר טוב אם נתקין אינטרקום למשרד עם מצלמה וחיבור לרשת. זה היה ממש לא כל כך מזמן. ואז, יצאנו בצהרים לפעמים לארוחות או פגישות ויכולנו להעזר במכשיר הנייד לשמוע אם מישהו הגיע וגם לראות אותו ולומר לו שיחכה כמה דקות עד שנחזור או שיבוא במועד אחר.

מאז כבר גדלנו והתרחבנו ויש לנו קבלה בכניסה והתקנו כבר אינטרקום אלחוטי למשרד, תוספות ושדרוגים, מצלמות, חיבור לסלולרי, חיבור למוקד אבטחה, קודן וקורא ביומטרי ומערכת שמקליטה בוידאו ומותקנת בכמה אתרים במשרד שאנחנו רוצים להגן עליהם במיוחד. אנחנו מתקשרים מחדר לחדר באמצעות האינטרקום, משתפים עובדים בישיבות מרחוק, שולחים הודעות לעובדים דרך המערכת ומנצלים עוד תכונות של המערכת כדי לזרז תהליכים, לפקח ולייעל. עובדי הקבלה פותחים את הדלת לאחר שהם מזהים את המבקר ומחוברת לטלפון גם מערכת אינטרקום לשער החניה כדי שנוכל לספק שירות נחמד ללקוחות שמגיעים. אין ספק שהיתה התקדמות טכנולוגית גדולה מאד מפעם והיום נראה קצת יותר קל אבל אולי קצת פרנואידי אבל אלה החיים. מתקדמים ואי אפשר להשאר מאחור. גם ככה כולנו חיים בסיר לחץ, אז איפה שאפשר להקל קצת על התחושה, למה לא להקל.

זה קורה כבר היום ומה יקרה בעתיד הלא רחוק מאד…?, אנחנו חושבים שלא יוותר מקום אחד ללא אינטרקום.

אינטרקום למשרד – למה חשוב חברה מקצועית?

אינטרקום למשרדהטכנולוגיה בתחום מערכות אינטרקום למשרד מאד התקדמה, כמו הרבה מאד מערכות בתחומים אחרים. נוספו תכונות חדשות, החלקים מיוצרים באיכות גבוהה יותר, אפשר להכניס יותר טכנולוגיה בפחות מקום אז המערכות שכיסו פעם שולחנות גדולים או מילאו ארונות כבר נראים אחרת לגמרי ואפילו מבחר העיצובים גדל. עוד צבעים, עוד צורות. בהחלט מוצר גם מתוחכם יותר שהוא גם פריט עיצובי יפה וחדשני. כל החברות אותם אנחנו מייצגים הם מהשורה הראשונה בתחום האינטרקום למשרדים, כולן מספקות אחריות למוצרים, המוצרים איכותיים מאד והכי חשוב, יש גב מאחוריהם – גם של היצרן וגם שלנו.

יש דבר אחד שנותר כפי שהיה ואולי אפילו הפך להיות קשה יותר. קמו לא מעט חברות בשוק שהצליחו לשרוד ולהציע לכל אינטרקום למשרד מחיר נמוך כדי למשוך לקוחות, אבל לא מקצועיים ולא ידעו לספק שירות איכותי. אפשר להציג כאן דוגמאות רבות מאד אבל לא לשם כך התכנסנו כאן. לא נדון כעת במה אחרים לא יודעים לעשות, אלא במה אנחנו כן יודעים לעשות.

ובכן, האיכות שלנו כחברה נמדדת ביכולת לספק שירות מקצועי ברמה גבוהה מאד, אנחנו מנוסים מאד וכל אתר חדש שאנחנו מכירים מוכיח לנו שיש שיקולים משותפים אבל כדאי לבדוק כל מקרה לגופו, אנחנו מתייחסים לכל לקוח באופן אישי ויודעים להתאים עבורו את הפתרון האידאלי מבחינתו. אנשי מקצוע מלווים את הלקוח, מבקרים באתר, שואלים שאלות רבות ומשלימים את המידע הנחוץ כדי לתכנן מערכת מושלמת. מכאן, הדרך נראית אולי קלה יותר, אבל אנחנו יודעים שאסור לנו לטעות. ציוד איכותי מאד, חומרי עבודה ברמה גבוהה ואנשי מקצוע מהשורה הראשונה.

אינטרקום למשרד – מה אנחנו מציעים?

אמרנו ייעוץ, אמרנו הרבה שאלות, אמרנו תכנון קפדני, אמרנו ציוד ברמה גבוהה. עדייין לא דיברנו על ההתקנה, האחריות והמחירים.

ההתקנה נערכת לאחר שכל הפריטים הוזמנו, הגיעו ונבדקו. לאחר שהשלמנו לקיט את כל הפריטים הנחוצים להתקנה, וחשוב להגיד שאנו משתמשים בחומרים וכלים איכותיים בלבד. מערכת אינטרקום למשרד הכי טובה שיש לא תעבוד טוב וגם לא לאורך זמן אם החוטים באיכות ירודה. מהר מאד תהיינה תקלות אם הציוד לא יחוזק כמו שצריך וימוקם בצורה טובה. ההתקנה מתבצעת בקפדנות וביסודיות, עם פיקוח נוסף של אנשי השירות כדי לוודא שהכל יעבוד בצורה מושלמת.

על כל החומרים והעבודה שלנו אנחנו נותנים אחריות מלאה ויש לכם כתובת לכל בעיה. התקנת מערכות אינטרקום למשרדים זה מקצוע ואנחנו בהחלט לוקחים את המקצוע הזה ברצינות הראויה לו. טכנאים מוסמכים, אנשי מכירות בעלי ידע טכני ויכולת למצוא פתרונות לכל הגדרה שלכם, התקנה ואחריות ומחירים מעולים.

אחרי ששמעתם את כל זה, מה עוד צריך?

נותר רק להתקשר אלינו כבר עכשיו, לקבל ייעוץ כנדרש, הצעת מחיר, להנות מחוויית שירות שלא תמיד זוכים לה בארץ וממוצר שישדרג את העבודה שלכם. צלצלו לטלפון 072-3940615

מערכת אינטרקום לבניינים