אינטרקום לדלת כניסהמחפשים אינטרקום לדלת כניסה? מצאתם!

אצלנו תמצאו פתרונות אבטחה ובקרה לבית ולעסק, באמצעות התאמת מערכת אינטרקום לדלת כניסה. המערכת מאפשרת לכם שליטה בעזרת צפיה במסך וידאו באיכות מעולה במבקרים ובקרת כניסה למבקרים אל תוך השטח שלכם.

אינטרקום לדלת כניסה – היתרונות שלנו:

  • מלאי מערכות אינטרקום ובקרת כניסה איכותיות ומקצועיות.
  • אחריות יצרן לכל המערכות.
  • אפשרות התקנה בזמן בנייה חדשה או במבנה קיים.
  • פשוט וקל לשימוש.
  • מחירים מעולים!

אינטרקום לדלת כניסה – כמה זה חשוב…

האם תרצו לפתוח את הדלת לכל דיכפין באופן אוטומטי בלי לבדוק מי הגיע או שמא תעדיפו לדבר ולראות מי מדבר אתכם מעבר לדלת לפני שאתם מחליטים לפתוח? אולי תעדיפו לברר באמצעות מענה קולי ובו זמנית לראות שהאורח מוכר לכם, הוזמן ואולי נושא תג מבקר מסודר כפי שנהוג במקומות עבודה רבים? האם אתם רוצים להמתין לרגע האחרון או להכנס לסלולרי שלכם בכל פעם שיש צלצול בדלת או התראה על תזוזה, לצפות ולנטר אם מתרחש משהו לא רצוי באזור? האם תרצו להכנס לבדוק בכל רגע נתון מה מתרחש בבית כשאתם בעבודה ולהיות מסוגלים להזעיק עזרה בעת מצוקה עוד לפני שמתחיל לקרות משהו לא טוב? התשובות נראות טריוויאליות וברורות לרובנו ויחד עם זאת, עדיין יש לא מעט אנשים שחיים בחשיפה מיותרת למעשי פשיעה, אי סדר, מקרי אלימות ועוד.

מיותר לחלוטין לחכות לרגע שיקרה משהו! אינטרקום דלתות כניסה לבקרת ושליטה על כל מקום שעלול להפרץ, כניסות אחוריות לבתים, אזורים בהם לא אין תנועה רבה אשר מקלים על גנבים את המלאכה וכן שליטה על כניסות לאזורים מבוקרים במפעלים, בתי חולים, משרדים וכדומה. אל תחכו עוד – מה שהיה פעם נחלתם של בעלי אמצעים או ייחודי לבתים פרטיים ומפעלי בטחון בלבד, הפך להיות נחלת הכלל. ניתן להשיג פתרון הכולל דלתות כניסה אינטרקום מחיר נח ולהבטיח את השקט שלכם מהר וללא מאמץ.

אינטרקום לדלת כניסה – למה חשוב לעבוד רק עם חברה מקצועית?

אינטרקום לדלת כניסהרק חברה מקצועית יכולה להציע לכם מוצרים שמאפשרים לכם להרגיש בטוחים בכל זמן ובכל מקום. הידע שלנו מאפשר להתאים מערכת בדיוק לצרכים שלכם ולהבטיח שחשבתם על כל מה שחשוב ועל כל מה שצריך לחשוב לפני קבלת החלטה. נדאג לבנות ולתכנן מערכת מוצרים המשתלבים זה עם זה ומהווים יחידה מושלמת לאבטחת כל דלת כניסה עם אינטרקום.

אנו מציעים לכם פתרונות אבטחה מתוחכמים וחדשניים, באמצעות אינטרקום דלתות כניסה משולב בכל הנדרש כדי לאפשר לכם תפעול נח שמותאם לאופן העבודה השוטף שלכם, ליכולות הפיזיות שלכם ולצרות ההתקשרות המועדפת עליכם. כל מערכת כזאת יכולה להתחבר למערכות חיצוניות לצרכי התראה, למשל לחברת שמירה, למשרד נוסף בקומה אחרת בה נמצאת מזכירות חברה כלשהי, להשארת הודעות או להתקשרות ישירה לשלוחות בתוך מבנה ועוד כהנה וכהנה אפשרויות. למעשה, יש פתרון לכל צורך שמתעורר ואפשר לבנות את המערכת כך שתהיה נוחה להרגלי החיים שלכם.

ההתקשרות עם יחידת דלת כניסה עם אינטרקום יכולה להתבצע משלוחה אחת או ממערך שלוחות אינטרקום טלפוניות אלחוטיות או חוטיות, דרך מרכזיה או ישירות.

חברה מקצועית כמו שלנו יודעת להתחשב ולטפל בכל היבטי הבטיחות, החל מנעילת דלתות ועד מערכות אינטרקום ובקרת כניסה מתוחכמות משולבות וידאו. באפשרותנו להציע אביזרים נוספים ופתרונות ייחודיים לנכים ומוגבלים, לבני הגיל השלישי או לכל מי שמתקשה לקום לדלת בכל צלצול. כל אנשי המקצוע אצלנו מעודכנים ומודעים לצרכים מיוחדים של אוכלוסיות שונות ויודעים לבצע התאמה אישית. הגנו על עצמכם בהתקנת אינטרקום דלתות כניסה, הגנו והשגיחו על העובדים שלכם, על פס הייצור, כניסות, שערים, מחסנים, מבקרים או דיירים. כל אזור שתוכלו לכסות להגברת האבטחה להגנה ולמניעת גניבות והשחתת רכוש, מעשי אלימות והרס – ניטור מקיף ואיכותי באתר יבטיח הפחתה משמעותית מאד של הסיכונים למעשים לא רצויים לבית ולעסק.

אינטרקום לדלת כניסה – מה אנחנו מציעים?

מערכות עבור דלתות כניסה אינטרקום יכולות להסתכם בלוח מקשים / קודן, לחצן התקשרות ואפשרות שמע (אודיו) בלבד – זהו פתרון המאפשר תקשורת ביניכם לבין האדם שנמצא מצידה השני של הדלת. מערכות מסוג זה הינן בסיסיות ולעיתים קרובות מספקות צרכים של חברות ואפילו מבני מגורים שדייריהם מסתפקים באודיו בלבד כדי לסנן את הנכנסים ולהוות סוג של חסם בכניסה לאתר. לעיתים קרובות פתרון זה איננו מספק ולכן, כדי להעלות את רמת האבטחה ולאפשר צפייה במבקר, ניתן בקלות להוסיף מצלמה מצד הדלת ומסך וידאו בצידה הפנימי, במיקום כזה שיאפשר לכם לראות מי הגיע, לנסות לזהותו, להחליט האם אתם מעוניינים לפתוח או אפילו לא לענות כלל או לשוחח עם המבקר כדי לברר את מטרת בואו ובו זמנית לצפות בתגובותיו. מן הסתם, תוספת וידאו מוסיפה לתחושת הבטחון ומאפשרת בדיקה נוספת שלכם לסינון מבקרים לא רצויים. מערכת אודיו, וידאו, מערכות אלחוטיות וקוויות, מצלמות, דלתות כניסה אינטרקום, מערכות ניטור ובקרה – כל אלה ואביזרי אבטחה נוספים זמינים אצלנו.

מערכות אלה מהוות פשוט עוד זוג עיניים שעוזר לאבטח ולשמור על השייך לכם. האם אתם רוצים שעוד סוג עיניים יביט ללא הפסקה ויתריע כשקורה משהו לא רצוי?

בהתאמה לדרישות ולצרכים שלכם, כניסות לשטחכם תהיינה מבוקרות ונשלטות באמצעות בניית דלתות כניסה עם אינטרקום מתוחכמות, מעוצבות, לשימוש בפנים מבנה או לשימוש חוץ – פתרונות מסוגננים ועמידים לאורך זמן רב. חלק מהדגמים יכולים לכלול שפופרת חוטית וחלקם מאפשרים תקשורת באמצעים אלחוטיים.

איך תוכלו לברר עוד פרטים?

התקשרו אלינו לקבלת המלצה על דלת כניסה אינטרקום מחיר מעולה בזמינות מיידית ולתאם אספקה והתקנה של אינטרקום לדלת כניסה כבר עכשיו. אנחנו ממתינים בצד השני של קו הטלפון – חייגו 072-3940615

מערכת אינטרקום לבניינים