אינטרקום לבניין משותףמחפשים אינטרקום לבניין? מצאתם!

עומדים לפני שיפוץ? מתכוונים לבנות? קניתם בית חדש? אצלנו תמצאו מגוון רחב של מערכות אינטרקום לבניין ותוכלו לקבל ייעוץ ותכנון למערכת אבטחה לפי דרישותיכם.

אינטרקום לבניין – היתרונות שלנו:

  • מחירים מיוחדים לבניינים בבניה או בשיפוץ
  • נסיון רב מאד בהתקנת מערכות אינטרקום לבניין
  • ציוד מקצועי ומצלמות HD – מדהימות באיכותן
  • ייעוץ מקיף לפתרונות אינטרקום מלאים
  • מלאי זמין, גדול ואיכותי

אינטרקום לבניין – פתרון מרתיע למכת גניבות

התקנת אינטרקום טלויזיה לבניין הופכת את הבניין כולו לסוג של אתר סגור ומוגן. ועדי בתים רבים מוסיפים בימים אלה מערכות אינטרקום אלחוטי לבניין בשל דרישה גוברת של דיירים להגברת האבטחה. בבניינים רבים עושים שימוש במערכת האבטחה הפנימית, בהסכמת כל הדיירים, במיגור תופעות הזנחה ובעיות נקיון ונעזרים במערכת לאתר אורחים מלכלכים ולפעמים גם דיירים שאינם מקפידים לשמור על נקיון הסביבה. תלונות לא מעטות נשמעות לעיתים על דיירים בשכירות. כמובן שלא כולם כאלה, אבל כשהרכוש לא שלך, אולי לפעמים קצת פחות אכפת.. אנחנו מקוים שלא.

בכל מקרה, כדי להרכיב מערכת אינטרקום לבניין מגורים יעילה ועובדת, שמשרתת את הדיירים אך לא חודרת לפרטיות, כזו שמאבטחת את הבניין, ועדי בתים פונים אלינו בבקשה להתקין, מלבד אינטרקום כניסה לבניין, גם מצלמות איכותיות, אינטרקום לקומות מסויימות במקרי הצורך, חיבור רשתי למערכת ומצלמות היקפיות בבניין, לרבות שטחי חניה בבניין, מקלט, חדרי אשפה, חדרי אופניים ועגלות, מחסנים ציבוריים ופרטיים של דיירי הבניין ושטחים ציבוריים בכלל – כל אלה מועדים לפורענות ומהווים אטרקציה לגנבים. אין כמעט בניין שלא סובל ממכת גניבות ו/או השחתת רכוש וגם אין כמעט בניין ללא כניסה מאובטחת ומוגנת שלא סובל מלכלוך והזנחה.

אנו ממליצים לכל בית דירות להתקין אינטרקום עם מצלמה לבניין. זהו פתרון יעיל, אינו יקר בכלל, משמש את כל הדיירים ומאפשר שמירה על איכות חיים, בטיחות, בטחון ונקיון ויש לו גם ערך מוסף – מערכת אינטרקום לבניין דירות בפירוש מעלה את ערכו של הבניין. מה רע?

בזכות הפונקציות הבסיסיות של המערכת, תוכלו לקבל שידור איכותי בזמן אמת לכל חשד שמא מתרחש משהו לא תקין אצלכם בבית, בעסק או בבניין. מה רע?

אין כל דבר רע. זה מרתיע וזה עובד.

אינטרקום לבניין – למה חשוב חברה מקצועית?

אנחנו לא מאד צנועים בכל הקשור למקצועיות, לאמינות ולנאמנות שלנו ללקוחות. הייעוץ המקיף, התכנון היסודי והשירות האישי הפכו להיות סימן ההיכר שלנו. אין הנחתום מעיד על עיסתו.. נכון. תבואו ותעידו בעצמכם.

אם אתם בונים מהיסודות, משפצים או עוברים דירה, ראו זאת כהזדמנות פז לרכישת אינטרקום מצלמה לבניין. אל תפספסו. דחייה למועד מאוחר יותר, תגרום לכם להוצאות נוספות ומיותרות. עלות אינטרקום לבניין אינה הוצאה גבוהה מדי, אך עלות חציבה בקירות והכנת תשתיות עלולה להיות יקרה בהרבה. אל תחכו.

האם חשבתם אי פעם לרכוש דירה בלי דלת? ברור שלא.

התשובה ידועה ונראית לכולנו אולי טריוויאלית, אבל מערכת אינטרקום לבניין מגורים זה בדיוק כמו דלת. אם לא תהיה דלת, כנראה שייכנס בקרוב מאד הגנב הראשון וגם יחשוב שהזמינו אותו.

האם חשבתם לשפץ ולהשאר עם מערכת אבטחה לא מתפקדת? אולי כן, אבל זה לא אחראי וזה גם נקרא להשאיר פירצה לגנב.

האם שקלתם לעבור שיפוץ בלי לשקול החלפת מערכת אבטחה? אולי כן, אבל לא מומלץ לדחות זאת ללא בדיקה מקיפה של המערכת הקיימת. חוץ מזה, שמתם לב פעם כיצד נראה אינטרקום בבניין לאחר שיפוץ? אם לא ראיתם, אז דעו לכם שזה לא מראה מלבב, האמינו לנו. אחרי שעברו דרך הדלת יום יום, שעה שעה, פועלי בניין עם ציוד ובלי ציוד, אחרי שהשאירו את הדלת פתוחה וחבטו בה בכל פעם שנסגרה לזמן קצר, דלת הכניסה לא נראית כפי שדלת כניסה לבניין צריכה להיראות. המצלמות זזו ונחבטו וייתכן שציוד הושחת במהלך השיפוצים. החלפת מערכת אינטרקום לבניין אינה יקרה ואינה מהווה מרכיב כבד בהוצאות השיפוץ והכרחית להגנה על הדיירים ועל רכושכם, הפרטי והציבורי.

אנחנו לא מכירים דרך נוספת לומר לכם שכדאי לבצע החלפת אינטרקום לבניין בכל שיפוץ ובודאי אם יש לכם מערכת מיושנת או לא עובדת ש”תקועה” כך סתם ואינה מתפקדת.

אינטרקום לבניין משותףאינטרקום לבניין – מה אנחנו מציעים?

החלטתם לשפץ או לבנות מהיסודות, קניתם דירה בבניין חדש – דאגו לברר כמה עולה אינטרקום לבניין כבר עכשיו והגדירו לקבלן / לועד ולעצמכם היכן להציב דלתות אינטרקום לבניין, כיצד להתכונן להתקנת מערכת אינטרקום לבניין, מהן הדרישות לצנרת חשמל, תאורה, מיקום אביזרים. אם תתכננו את המערכת מראש ותקבלו ייעוץ מקצועי, תוכלו להכין את התשתיות מבעוד מועד. הכנת תשתיות מראש עוזרת לחסוך בזמן וגם בכסף.

בבניין מגורים או משרדים קיים, אפשרי לבצע התקנת אינטרקום לבניין ולבדוק אפשרות שימוש בצנרת החשמל הקיימת. יש לבחון מיקום כל אביזר כדי להשיג הגנה מירבית ובהתאם לכך לבדוק ולוודא היתכנות, כלומר, לבדוק שאכן ניתן להתקין בפועל בכל המקומות הרצויים ואין צורך למצוא פתרונות למיקומים בעייתיים ללא נקודות חשמל או תאורה מספקת.

דלת אינטרקום לבניין מהווה חציצה ראשונית ביניכם לבין אורחים לא רצויים, אך אינה מספקת כפתרון מלא לאבטחת הבניין.

אם המערכת שלכם אינה מספקת ואינכם מרגישים מוגנים מספיק, כדאי לשקול החלפת מערכת אינטרקום לבניין במערכת חדישה יותר.

אז, מה אנחנו מציעים לכם? אנחנו מציעים כבר עכשיו הצעה שלא תוכלו לסרב לה. (וביננו, גם אין הגיון שתסרבו לה) – קנו וקבלו התקנת מערכת אינטרקום לבניין במחיר מצויין ושירות נפלא.

אנחנו ממשיכים לומר, בצניעות האופיינית לנו, שלא תמצאו איכות כזאת במחיר זה באף מקום והשירות שלנו… מעל לכל.

החלטתם כבר?

התקשרו כדי להתייעץ ולקבל מחיר אינטרקום לבניין. אנחנו כאן לשירותכם, בכל שאלה. נשמח, כמובן, לשמוע מכם.

אנחנו במרחק טלפון קצר מכם: 072-3940615

מערכת אינטרקום לבניינים