אינטרקום לבית משותףמחפשים אינטרקום לבית משותף? מצאתם!

אצלנו תמצאו מבחר מערכות אינטרקום לבית משותף במחירים מצויינים ובליווי מקצועי צמוד. הגנו על עצמכם ועל משפחתכם על יד שימוש באמצעי אבטחה מתקדם, להתרעת פולשים בלתי רצויים.

מערכות אינטרקום לבית משותף – היתרונות שלנו:

  • הנחות על כל המוצרים.
  • ייעוץ טכני מקצועי.
  • ציוד מעולה.
  • זמן תגובה מהיר.
  • כולל שירותי תיקון אינטרקום בבית משותף.

אינטרקום לבית משותף – מה כדאי לדעת לפני רכישת מערכות אינטרקום לבניין משותף?

קודם כל חשוב להבין מה הופך מערכת אינטרקום אלחוטי לבית משותף למערכת טובה?

כשאנשים חושבים על מקרי שוד וגניבה בהקשר של מערכות אבטחה, באופן אוטומטי חושבים יותר על בית פרטי. האמת היא הפוכה – בעלי דירות ושוכרים צריכים לראות בזה כאות אזהרה – רק בגלל שהם חיים בבניין, לא אומר שאינם צריכים לקחת בחשבון את עניין אבטחת הבית. מומלץ להעלות דרישה לועד הבניין להתקין מערכת אינטרקום לבית משותף שיכולה להוות חסם ראשוני ובסיסי לכניסת מבקרים לא רצויים. מעבר לכך, איש הישר בעיניו יעשה, בביתו שלו, אך כמובן שמכל בחינה שהיא, מוטב היה אילו כל הדיירים היו מתקינים מערכת גם בתוך דירתם.

אנחנו יכולים לומר באופן כוללני, שיש הרבה מערכות טובות ואפילו מצויינות, אבל מערכת מצויינת שלא תמוקם נכון, לא תותקן טוב או לא תכלול תוספות לא תוכל למלא אחר כל הדרישות הפונקציונאליות שאתם מצפים ממנה שתמלא.

אין צורך בזיקה מיוחדת לתחום האבטחה כדי להבין מדוע כדאי וצריך להתקין מערכת אינטרקום לבית משותף. ההבנה הזו די ברורה ובדרך כלל רוב הדיירים אינם מסתפקים במערכת קולית רגילה ומיושנת אלא מעוניינים, בהשקעה מאד לא גדולה, לבחון מספר מערכות אינטרקום לבית משותף ולקבל החלטה שגם תואמת לצרכים וגם מתאימה לזמנים אלה, מבחינה טכנולוגית, תקציבית ויישומית, לכן יש צורך בבחינה ייחודית לבניין בו אתם מתגוררים, לתקציב ולדרישות הספציפיים שלכם. קחו בחשבון שמערכות אינטרקום לבתים משותפים אינן עולות הון ואינן דורשות השקעה שאי אפשר לעמוד בה. ההחלטה מכאן תהיה הרבה יותר קלה.

בחנו – האם אתם רוצים מצלמות? אם כן, היכן וכמה? על אילו פתחים אתם מעוניינים לפקח? האם יש כניסת אינטרקום מהחניה? יש מחסנים ואם כן, פרטיים או משותפים? אילו דלתות יש למחסנים ועד כמה נראה לכם מוגן האזור? מקלט – האם מדובר בבניים מגורים בו ממ”דים פרטיים או מקלט? מקלט ראוי לתשומת לב מיוחדת מבחינת הגנה כיון שיש נטיה לא לטפל בו עד הגיע שעת חירום ואז מגלים שונדליסטים עשו במקום כבשלהם. מומלץ לפקח.

לגבי הסכם שירות: אתם מעוניינים שכל תקלה תטופל בהקדם, שיהיה עם מי לדבר ושתקבלו שירות מקצועי ואמין. בדקו האם נכללת בהזמנתכם התייחסות לשירות תיקון אינטרקום לבניין משותף. אם לא, כדאי להוסיף או להתייחס בשלב מוקדם ככל האפשר. בדקו מספר אפשרויות של אינטרקום לבניין משותף מחיר ועלויות הכנה והתקנה, שימו לב שכל העלויות נכללות ומפורטות בהצעת המחיר.

אינטרקום לבית משותף – למה חשוב לבחור בחברה מקצועית?

אינטרקום לבניין משותףחברתנו עורכת בדיקות איכות תקופתיות במטרה לספק לכם את המידע העדכני והמדוייק ביותר שיעזור לכם לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר עבורכם לגבי התקנת אינטרקום בבית משותף. הבדיקות שלנו מקיפות וכוללות פרטים טכניים רבים ובדרך כלל מתחלקות למספר קטגוריות: שירות לקוחות, מחיר, ציוד וטכנולוגיה.

החברות היצרניות מוכרות ציוד ואנחנו מתמקדים במה שאנחנו יודעים לעשות הכי טוב – ניתוח צרכים ובחירת מערכת איכותית תפורה לצרכים אלה, התקנת אינטרקום לבית משותף ושירות לקוחות. רצוי ומומלץ לשקול את כל היתרונות והדרישות כדי למצוא מערכת שמתאימה לכם.

ניתוח צרכים הכולל סוגי אינטרקום לבית משותף מחיר, שירות ומגבלות טכניות מהווה עבודת הכנה מקדימה. הבחירה לא תמיד קלה אך אם תבצעו עבודה מקדימה טובה, תוכלו לשים את האצבע די בקלות על המערכת שמתאימה לכם. התייחסו לצורת חייכם ביום-יום ולהתנהלותכם בתוף הבניין, קחו בחשבון נתונים כמו האפ מתוכנן שיפוץ או תיקון כלשהו בבניין בזמן הקרוב, האם כוסו אזורים בבניין שפחות זוכים לתשומת לב – מקלטים, מחסנים, חניונים.. האם יש כניסות נוספות, חדרי עגלות, חניה לאופניים.. מחשבה מקדימה מעמיקה יותר, תעזור להתכוונן להחלטה הנכונה ביותר.

מערכות אינטרקום לבית משותף – מה אנחנו מציעים?

גם בנושאי אבטחה ואולי בייחוד בנושאי בטחון אישי, אנו דוגלים בתפיסה ההוליסטית, לפיה בודקים את מכלול הנתונים של כל לקוח ומתאימים עבורו את הפתרון המקיף ביותר שיש. אנחנו מאמינים בשקיפות ובהעשרת הידע של לקוחותינו. ככל שתדעו יותר, תקבלו החלטה מתאימה יותר שמבוססת על כל הנתונים ולא רק מחיר או רק דגם או משהו ששמעתם משכן או חבר. המערכת צריכה להתאים לבניין שלכם ולא לבניין הצמוד.

אנחנו עובדים עם מומחי אבטחה המבצעים בדיקות מדי תקופה, מאחורי הקלעים, במטרה לבדוק שהמערכות שאנחנו עובדים איתן אכן מבצעות את העבודה שהן מצופות לעשות. אנו עומדים בקשר עם לקוחותינו ומוודאים שביעות רצון המערכת ומהשירות ובעיקר מאמינים שההערכות הניתנות למגוון מערכות אינטרקום לבית משותף צריכות להיות הוגנות ומאוזנות ולא לנטות לכוון מערכת כזו או אחרת.

בזכות שירות אישי ומקצועי תקבלו ייעוץ שיעזור לכם בבחירת מערכת המתאימה לכם ביותר מתוך מכלול התכונות הרלוונטיות לדרישות, בין אם היא צריכה להיות מערכת אינטרקום עם מצלמה לבית משותף או טלפון אינטרקום לבית משותף בלבד.

ברגע שתדעו איזה סוג ציוד אתם צריכים, השתמשו בידע שרכשתם או בנו כדי להשוות מערכות שונות. מומלץ לא להתעצל, לקחת דף ועט ולערוך רישום של יתרונות וחסרונות של כל אופציה כזאת.

נציע לכם אינטרקום לבית משותף מחירים נהדרים, התקנה ושירות מקצועיים והוגנים.

איך אנחנו יכולים לעזור?

כדי לגלות מהי מערכת האבטחה הביתי הטובה ביותר עבורכם, אתם זקוקים לתמיכה מקצועית. מבולבלים? רוצים להציג אפשרויות בפני יתר השכנים? נעזור לכם. צרו קשר ונתאים לכם מערכת אינטרקום לבית משותף. טלפון: 072-3940615