אינטרקום לבית, מערכת אבטחה לביתמחפשים אינטרקום לבית ? מצאתם!

אצלנו תמצאו מערכות אינטרקום לבית בתנאים שלא תמצאו באף מקום אחר! ייעוץ מקצועי, איכות גבוהה, מחירים מעולים, שירות ללא תחרות… והכל תחת קורת גג אחת.

אינטרקום לבית – היתרונות שלנו:

  • החברה המקצועית ביותר שיש!
  • מכשור איכותי בלבד!
  • הדרכה להתקנה עצמית או אפשרות תוספת התקנה.
  • מבצעי מכירות מיוחדים לפרטיים.
  • זמן תגובה מהיר ושירות אישי.

אינטרקום לבית – זה היה חיבור אינטרקום ביתי ממבט ראשון

מדובר במהפכה של ממש. ממוצר בו משתמשים כמעט אך ורק עסקים, הפכו מכשיר אינטרקום לבית להיות תוך זמן קצר יחסית מוצר זמין לכל אחד. עד כה, לקוחות פרטיים נמנעו מלהשתמש בציוד כזה בביתם הפרטי כיון שנוצרה תדמית של מוצר עסקי יותר. בודדים ובעיקר בעלי בתים גדולים מאד הכניסו מכשיר אינטרקום ביתי לשימוש וגם אז לא ניצלו את מירב היכולות והמאפיינים שלו… אולי קודן, אולי איזו בקרת כניסה לדלת הראשית אבל בדרך כלל, לא יותר. בזכות פיתוחים טכנולוגיים מתוחכמים ובזכות הפיכתה של התקשורת לחלק בלתי נפרד מחיינו, מערכות אינטרקום לבית הפכו להיות מוצר הכרחי, יעיל וחשוב לא פחות – זול. עבודה זו הפכה את המוצר לנגיש לכולם וכיום זה מוצר שכל אחד חייב לעצמו… בעלי בתים פרטיים, בעלי דירות ואפילו שוכרים. לשוכרי דירות פתרונות אלחוטיים שאפשר לנייד בקלות ואין סיבה לא להתקין מערכת כזאת ולהגן על עצמכם ועל רכושכם.

יש לנו סיבה טובה מאד להעריך שבקרוב מאד תהיה עלייה נוספת ושינוי מבורך במגמת הצריכה של מערכת אינטרקום ביתי כך שבקרוב מאד לא יהיה בית אחד בישראל בלי מכשיר אינטרקום ביתי ומערכות אלה תהפוכנה לחלק הכרחי בכל בנייה חדשה או שיפוץ, ממש כמו הכנה לטלויזיה, נקודות חשמל וכדומה.

באופן בסיסי אינטרקום ביתי משמש לתקשורת בתוך מבנה – בית, משרד… מרכיב הנוחות האישית מאד חשוב וכך הלך והתרחב השימוש במערכות אלחוטיות, מסיבות ברורות נוספו מצלמות, תקשורת סלולרית ועוד. מאד קל לעשות את הקשר בין יכולות תקשורת לבטחון ובטיחות וכך עברה מערכת תקשורת רגילה לחלק ממערך אבטחה בכל ארגון, מוסדות ציבור ועד לתחליף ראוי וזול לשמירה יום יומים, 24 שעות ביממה וללא הפסקה על כל מבנה שהוא, בין אם ציבורי או פרטי, בית עסק או בניין מגורים.

קל מאד להבין בדיעבד כיצד כל זה קרה ומה שימשיך לקרות, כשאנחנו נוכחים ביכולות הטכנולוגיות המתקדמות ובנוסף (ואולי בעיקר) כאשר אפשר להציע לכל אינטרקום ביתי מחיר שממש כל אחד יכול לעמוד בו.

מערכת אינטרקום ביתית בתוספת מצלמת אינטרקום לבית בתוספת מאפיינים מיוחדים לשליטה מרחוק, משנים ממש את האופן בו אתם מתנהלים ומתקשרים עם העולם ומהווים כיום חלק בלתי נפרד ממערכות אבטחה.

אינטרקום לבית – למה חשוב חברה מקצועית?

אינטרקום לבית, מערכת אבטחה לביתמתגוררים ליד ההורים או סמוך לבית העסק? תקשורת נוחה, פשוטה וללא עלויות באמצעות התקנת אינטרקום לבית.

רוצים לדעת מה קורה בבית בזמן שאתם בחופשה משפחתית? קבלו הודעות התרעה לסלולרי.

הבן הגדול נשאר לבד בבית ואתם דואגים? יש לכם אפשרות לשוחח מהבית או מרחוק באמצעות אפליקציות מתוחכמות.

סתם יושבים בסלון ולא מתחשק לכם לקום? דבר, זהו ופיתחו את הדלת מהנייד שלכם.

עוד? קשה למנות הכל… לקבל הודעה היישר למכשיר הנייד כשמישהו נמצא ליד הדלת שלכם, לשלוט על הכניסה לחניה, לשמור על הכספת הביתית. יש אזעקה, אתם בעבודה ואין מי שיבדוק אם זו קריאת שווא? אפשר להתחבר בקלות ולצפות בנעשה אונליין. לוודא שהילדים בסדר ולהרגע, לוודא שחיות הבית רגועות, שהכל בסדר. אם חס וחלילה אתם רואים שפרצו לביתכם – אל תנסו לטפל בזה לבד – תוכלו לצפות בנעשה, להקליט, להזמין משטרה… אולי זה גם יעזור לזהות ולאתר את הפורצים.

כדי להבין מה להציע לכם, נצטרך לשמוע מכם מה אתם רוצים להשיג בהכנסת מערכת. לבדוק מה בדיוק אתם צריכים – האם תצטרכו אינטרקום לבית עם מסך, אולי אתם מעוניינים לפרוש מצלמות אינטרקום לבית בכל חדר, רק במעברים או ליד הפתחים, גם בחצר, בחניה…

כדי להציע מוצר מתאים, צריך להכיר את המוצרים לעומק. נצטך לזהות את רצון הלקוח ולא למכור מוצר שאינו מתאים לדרישות. צריך להכיר את הטכנולוגיה ומגמות כדי לשקול ביצוע הכנות מוקדמות למוצרים עתידיים שתחסוך מכם הוצאות מיותרות בהמשך – אם תחליטו להוסיף אביזרים כלשהם למשל. כדי לזהות את רצון הלקוח, צריך לדבר, לשאול את השאלות הנכונות ולא לשכוח להקשיב לרצונותיו.

אינטרקום לבית – מה אנחנו מציעים?

שירותי תיקונים, החלפות והתקנות לכל סוגי המוצרים, החל ממערכות אינטרקום לכניסה לבית, אינטרקום מצלמה לבית, אביזרים, שדרוגי מערכת, החלפת טלפון אינטרקום ביתי ועד מערכות אבטחה מלאות. השירות המפורסם שלנו כולל ייעוץ ללא תוספת תשלום, ייעוץ מיוחד לשוכרי דירות, ניהול הפרוייקט שלכם מא’ ועד ת’ (גודלו אינו משנה), מחיר תחרותי, אספקת ציוד מעולה, ביצוע התקנות נקיות ואיכותיות ואחריות וכל זה תחת קורת גג אחת.

אם תשיגו לכל התקנת אינטרקום ביתי מחיר נמוך יותר, דברו איתנו. יש לנו היקפי עבודה גדולים ואנחנו דואגים לקבל את המחירים הטובים ביותר בתנאים הטובים ביותר כדי שנוכל להציע לכם את ההצעה המשתלמת ביותר. מבטיחים לפחות להשוות להצעה מקבילה באותם התנאים ולהציע לכם על כל הסוגים של אינטרקום לבית מחיר תחרותי עם בונוסים לצידו – מוצרים מעולים כאשר הבונוס הגדול הוא השירות הנהדר שלנו.

אנחנו ממליצים להתקין כבר עכשיו ולא לחכות שיקרה משהו. תוכלו ליהנות ממערכת איכותית ומיתרונותיה. לא כדאי לחכות שיקרה משהו.. התייעצו כבר עכשיו.

אל תמתינו…

מעוניינים לרכוש אינטרקום לבית בזול? צלצלו עכשיו לקבלת ייעוץ מקצועי ונעזור לכם להתאים דגם אידאלי לצרכים האישיים שלכם. ממתינים לכם בטלפון 072-3940615

מערכת אינטרקום לבניינים