אינטרקום וידאומחפשים אינטרקום וידאו אלחוטי? מצאתם!

אצלנו תוכלו למצוא מערכת אינטרקום וידאו מותאמת בדיוק לצרכי האבטחה שלכם. אינטרקום וידאו תורם לתחושת הבטחון שלכם ושל משפחתכם, כשאתם נמצאים בבית או מחוצה לו. מתאים לכל אחד ובכל מצב ובייחוד בימים טרופים אלה – בהחלט מדובר במוצר בסיסי!

אינטרקום וידאו אלחוטי – היתרונות שלנו:

  • רמת מקצועיות הגבוהה ביותר בארץ!
  • רמת ציוד גבוהה במיוחד.
  • אינטרקום וידאו צבעוני עם מסכי HD ברזולוציה מעולה.
  • מחירים נוחים כולל התקנה.
  • שירות אישי.

אינטרקום וידאו אלחוטימחפשים פתרונות למניעת פריצות ולהגנה על המשפחה?

מערכת אינטרקום וידאו היא מוצר הכרחי למי שרוצה להרויח שלוות נפש במקרים שכולנו נתקלים בהם יום יום – אם אתם בבית – לבד או יחד, אם יצאתם לטיול בחו”ל ואתם לא רגועים ורוצים לבדוק מה קורה בבית בזמן הזה, כשקפצתם לשכן והילדים נשארו בבית עם כמה חברים ואתם רוצים לוודא שלא יפתחו לאף זר את הדלת ושהכל מתנהל על מי מנוחות, אפילו אם יש בבית כלב או חתול ותרצו לראות מה הם עושים. אם הילד או הילדה הרגישו לא טוב, רצתם לעבודה ובלב לא שקט השארתם אותם המטפלת ואפילו עם סבא וסבתא. ברגע שתוכלו לצפות בנעשה בבית ואפילו לראות את הילד משחק תוך כדי שיחת טלפון עם הסבתא – כל כך הרבה רוגע ייתן לכם המכשיר הזה עד שלא תבינו איך הסתדרתם בלעדיו עד כה. ממש בכל רגע נתון אתם יכולים בקלות רבה לראות מה קורה, לוודא שהכל תקין ושאין, חלילה, סיבה לרוץ הביתה, או אם יש – אז לצאת הביתה בידיעה שלא יצאתם לחינם.

מלבד הצורך ברכישת אינטרקום וידאו דיגיטלי מסוג כזה או אחר לבית, רבים מאיתנו מתגוררים בבתי דירות כאשר כמעט לא תמצאו כיום בניינים ללא כניסה מבוקרת. בבניינים חדשים כבר מתקינים מראש ובבנייני דירות ישנים ישנה מגמה ההולכת ועולה כבר שנים של התקנת מערכת אינטרקום וידאו משולב קודן. המערכת מאפשרת לכל דייר המעוניין בכך לראות מי מצלצל באינטרקום, לתקשר במערכת קולית ולצפות בו. מערכות ברמות שונות של אינטרקום וידאו עם קודן מאפשרות שליטה טובה יותר על הנכנסים לבניין, מקשה על הכניסה והגישה לפנים הבניין ומוסיפה תחושת בטחון לדיירים.

אינטרקום וידאו אלחוטי – למה חשוב חברה מקצועית?

לא מעט אנשים רצים להתקין מערכות ואחר כך מסתבר להם שאינן מתאימות לדרישותיהם ולמעשה אינן מכסות אזורים שאותם היו מעוניינים לכסות. מסתבר להם שיש “חורים” שלא כוסו ומקומות שדרכם ניתן די בקלות לעקוף את המערכת ולהכנס. הסיבות לכך מגוונות, אבל בעיקר ולפני כל דבר אחר – מקצועיות! מקצועיות! מקצועיות!

אפשר כמובן גם למנות סיבות נוספות כמו נסיונות לחסוך על חשבון הבטחון האישי שלכם, חוסר הגינות של הספק, ציוד לא איכותי. שיטת הזבנג וגמרנו עובדת בכל תחום כמעט – אז מדוע לא בתחום זה?! חברות שנוהגות בצורה כזאת לא תתקיימנה לאורך זמן. הם ירויחו מפתאים, יחסכו על חשבוןם הבטחון האישי שלכם ולאחר ההתקנה צפויים להיות פחות אדיבים, לא זמינים כלל, לקבוע אתכם ולא להגיע, להגיע כדי למרוח אתכם ולא לפתור שום דבר – מחקו את המיותר.

מה שאתם צריכים זה לדעת שאתם מקבלים ייעוץ מהמומחים הטובים ביותר בתחום, לקבל הסבר מקיף בצורה פשוטה וברורה כדי לדעת לקבל החלטה נכונה ולבחור מערכת מעולה שתעבוד אתכם למשך שנים ארוכות. לא רק שנספק לכם אינטרקום וידאו אלחוטי איכותי, אלא תוכלו לצפות ולשמוע מאיתנו על דוגמאות בהן הצליחו אנשים רבים לתפוס עברייני רכוש אצלם בבית, בשעת מעשה, תוכלו לשמוע על איך מערכת סטנדרטית של אינטרקום וידאו לדלת שסיפקנו והתקנו בבתי לקוחות הרתיעה פורצים שהגיעו לבצע זממם והתפנו מהמקום מיד כשהחלו לחשוד שבמקום מותקנת מערכת. כל זה כדי שתדעו שמערכת מקצועית המותקנת כהלכה, משיגה את מטרתה.

מערכת אינטרקום וידאואינטרקום וידאו אלחוטי – מה אנחנו מציעים?

מה שעומד לנגד עינינו זה בראש וראשונה השירות המלא ומטרתנו היא שכלקוחות שלנו, תהיו מרוצים ותקבלו ציוד ושירות ברמה הגבוהה ביותר שניתן. אנחנו יודעים ל”תרגם” את הבקשות המילוליות שלכם לרשימה טכנית הכוללת ציוד ולתכנן את אופן התקנתו כך שימלא את הפונקציות השונות להן נועד בלי לכער את הסביבה ואף יותר מכך – לשוות לביתכם או בניינכם מראה יותר “הי-טק” במקום להשאר עם אותו חור עלוב בדלת שדרכו צפיתם עד כה במי שעמד מהצד השני של הדלת שלכם ובבניין – לא להשאיר כניסה חופשית לכל המעוניין המהווה פירצה הקוראת לגנב.

וזה התהליך… אתם פונים אלינו ומספרים מה אתם רוצים, מה חששותיכם, מגבלה תקציבית, שוטחים לפנינו את הסיבות שבגללן החלטתם לרכוש מערכת אינטרקום אלחוטי וידאו. אנחנו שואלים שאלות, באים לבדוק ומתייחסים לכל נקודה רלוונטית להתקנה שכזו. נבדוק מה מבנה הבית, כדי לבצע התקנה נקיה ומקצועית, נבחון מאילו מקומות ניתן להכנס לבית כאשר הכנת הרשימה הזאת לא פשוטה…, כיון שלפורצים יש תכונות, אולי לא מאד מוערכת אצל כלל הציבור, אבל תכונות שבהחלט מאתגרות אותנו, כאנשי מקצוע. המטרה היא הרתעה ולמעשה, מוכח שמערכת אינטרקום וידאו אלחוטי מהווה גורם מרתיע באופן חד משמעי.

לאחר שלב התכנון, תקבלו מאיתנו הסבר על האפשרויות השונות תוך מניית יתרונות וחסרונות ועוברים לשלב ההזמנה וההתקנה. התקנת אינטרקום וידאו זה החלק האחרון של העבודה אבל יחסינו לא מסתיימים. מכאן אתם צריכים לחיות עם מערכת אמינה, יציבה, נוחה לשימוש וללא תקלות ולקבל שירות מעולה במקרה הצורך.

אינטרקום וידאו אלחוטי – אל תחכו לפורץ הבא!

אתם יודעים שאתם בידיים טובות ושמקצועיות ושירות הם מעל לכל אצלנו, אז, התקשרו כעת לקבלת אינטרקום וידאו מחיר או דברו איתנו לשמוע על האפשרויות השונות בטל’: 072-3940615

מערכת אינטרקום לבניינים