מחפשים אינטרקום אלחוטי? מצאתם! אינטרקום אלחוטי

אצלנו תמצאו מכשירי אינטרקום אלחוטי באיכויות יוצאות דופן לייעודים שונים ובמחירים ללא תחרות. קורת גג אחת לפתרונות מלאים לשימושים מגוונים כולל שירות ניהול פרוייקט התקנת מערכת מלא.

אינטרקום אלחוטי – היתרונות שלנו:

  • מוצרי איכות עם ביצועים גבוהים
  • ייעוץ מקצועי חינם
  • שירות ניהול פרוייקט אינטרקום אלחוטי לפרטיים ועסקים
  • התקנות נקיות על ידי טכנאי מוסמך
  • מחירים מעולים!

אינטרקום אלחוטי – מקצועי, יעיל ופשוט

הדור הבא של מערכות אינטרקום אלחוטיות כבר כאן אצלנו. הדור החדש מתאפיין בביצועים גבוהים מאד, במכשירי אינטרקום אלחוטי wifi בעלי יכולת אדירה לשמור על חיבור יציב וממושך לטווח רחב ועדיין להצליח לשמור על איכות שמע נהדרת ונקיה מרעשים.

המכשור החדיש מתאפיין באמינות גבוהה ויכולות הרחבה לייעודים שונים. המגוון רחב ועדיין יש צורך לסקור את המטרות. חשוב לייעד קבוצת מכשירים אפשריים לצרכים ומתוכם לבחור מכשיר אינטרקום אלחוטי אופטימלי לצרכים. יש להבדיל בין שימוש ביתי, עסקי או צבאי. יש להגדיר מראש מטרות שימוש ודרישות מיוחדות אם יש, כגון סביבה רגישה לרעשים, עמידות גבוהה במיוחד בתנאים שונים, יכולות חיבור לרשת, קירבה למחשב או שרת, האם דרושה תקשורת דו צדדית או חד צדדית, מספר ערוצי שידור, ניידות ועוד תכונות ויכולות רבות. האם מתקינים רק אינטרקום אלחוטי לדלת בלבד או מוסיפים ערוצי תקשורת בין חדרים בעזרת תוספת אינטרקום פנימי אלחוטי.

התפקיד המסורתי של אינטרקום אלחוטי הוא תקשורת ביתית או פנים ארגונית. מאפייני המערכת ניתנים לשימוש בקלות, כמו גם מערכת השמע של המערכת ואבזרים שונים. אבטחה אינה רק לצרכי הגנה אלא משמשת להשגת שקט נפשי ושיפור תחושת הבטחון האישי.

אינטרקום אלחוטי – למה חשוב חברה מקצועית?

אינטרקום אלחוטירבים מלקוחותינו הגיעו אלינו כי חוו חוסר מקצועיות. בעקבותיה גילו שעבודות הכנה לא נעשו במקרים שלהם או לא נעשו באופן מספק. הנטייה לא להעמיק בידע ולא להתאמץ כדי להבין קיימת בתחומים רבים ולא פוסחת אף על נושא מערכת אינטרקום אלחוטית. יחס לא מקצועי ולא אישי וחוסר היכרות מעמיק עם צרכי הלקוח מובילים לסיום פרוייקט בתחושה צורמת של מעשה רמייה. חוסכים על גב הלקוח וחוטאים למטרה. כך קמים עסקים ונופלים בגלל שירות. כך נופלים בגלל חוסר מקצועיות וכך אנחנו תפסנו נישה ויצרנו לעצמנו שם של אנשי שירות מקצועיים.

אין צורך להבהל – לא מדובר בציוד שקשה לתפעל או שמיועד ליישומים מסובכים מדי. בהחלט מדובר בציוד מתוחכם, מקצועי אך פשוט, ציוד שאת תפקידיו קל להבין, קל להפעיל אותו וקל לתחזק. אינטרקום אלחוטי מתאים כפתרון לתקשורת פנים ואבטחה בבתים פרטיים, דירות, בתי מגורים ועד לבתי ספר, מפעלי תעשיה, מחסנים ועוד מקומות. מדובר בציוד בעלי מגוון תכונות אידאלי להתאמה והתקנה בכל מקום ובכל היקף וכיון שאנחנו מלווים אתכם לאורך כל הדרך, נתאים את המוצר המושלם עבורכם.

איך זה עובד? אנו מתמקדים בתחילה במספר שאלות ראשוניות להבנת התנהלותכם היום יומי. נבקש להבין מה רצונכם ומה אתם מצפים מהמערכת לבצע. נלמד כיצד הייתם רוצים לתפעל את המערכת? האם יש לכם אתרים נוספים שאיתם תרצו להיות בקשר בלחיצת כפתור? האם הם ממוקמים קרוב אליכם? אם המערכת היא ביתית, עד כמה תרצו לפזר אותה בין חדרי הבית באמצעות מכשירי טלפון או שתתמקדו בכניסות ובחניה? יש שאלות רבות וכמות התשובות האפשריות ככמות הלקוחות – לכל לקוח דרישות משלו וכמעט אף פעם אנחנו לא נתקלים במקרה זהה לחלוטין למקרה אחר. לאחר שלב השאלות והלימוד נוכל להגדיר כבר קבוצת מערכות אינטרקום אלחוטיות מצומצמת יותר. מכאן נמשיך ונבדוק כיצד לצמצם את האפשרויות עד להתאמה למערכת מותאמת באופן מושלם עבורכם. זו הדרך הנכונה והבטוחה ביותר להגיע לבחירה ממוקדת דרישות ולא כמו שרבים נוהגים, להתאים את המצב בשטח למוצר.

אינטרקום אלחוטי – מה אנחנו מציעים?

כל אחד יכול למכור לכם מערכת אינטרקום אלחוטי ללא כל פיקוח. השאלה החשובה היא, כיצד תהיו בטוחים שרכשתם את המערכת המתאימה. כיצד תוודאו שאכן תקבלו את המוצר והשירות הטובים ביותר, בשילוב עם מחיר מעולה. שאלות נוספות שיעלו הן כיצד יעבוד אינטרקום אלחוטי בין חדרים? האם ישנו צורך לבדיקה של השטח מראש?

שאלות טכניות רבות יכולות להיוותר ללא מענה בעיצומה של התקנה עצמאית. הרי כולנו יודעים שאם מחיר אינטרקום אלחוטי זול, לא תמיד מדובר בקניה מוצלחת כיון שלא חשבו על הכל עד הסוף בשלב מוקדם.

לחברתנו מאפיין מיוחד, ידוע ובולט מעל לכל השאר. אנחנו לא מוכרים מוצר וזהו. אנחנו מנהלים פרוייקט, מוודאים, חוקרים ומנסחים את רשימת הדרישות. בנוסף, מגדירים מטרות סופיות רצויות וישימות, אנחנו מתרגמים את הרשימה הזאת לרשימת תכונות מוצר בשפה טכנית ורק אז מכינים רשימת מוצרים שמתאימים להגדרות הטכניות.

חושבים שזה הכל? ניהול פרוייקט מתאפיין במאמץ שמושקע לאורך כל הדרך. כמו כן בעבודה מאומצת, במציאת פתרון ישים, זול ומוצלח ללקוח. כל זאת עד להבאת הפרוייקט לקו הסיום וזה אומר שלאחר הגדרת מטרות סופיות, אנחנו מתמחרים את הפתרון כולו כולל התקנה, אביזרים נוספים, ללא אותיות קטנות וללא הפתעות, מבצעים את העבודה באיכות גבוהה, לא חורגים מהתקציב ומוודאים עם הלקוח לאחר סיום הפרוייקט שהוא שבע רצון.

לאן מתקדמים?

כדי לספק לכם הצעת מחיר נעבור תהליך קצר, ממוקד, פשוט אך יסודי.
התקשרו אלינו עוד היום לייעוץ מקצועי, לטלפון 072-3940615

מערכת אינטרקום לבניינים