אינטרקום אלחוטי עם מצלמהמחפשים אינטרקום אלחוטי עם מצלמה? מצאתם!

אצלנו תמצאו מבחר של ציוד של ציוד אינטרקום מצלמה אלחוטי מקצועי ואיכותי. ציוד אינטרקום אלחוטי עם מצלמה מהווה כלי יעיל ביותר ליצירת הרתעה אפקטיבית ומוכחת במניעת פריצות, וונדליזם.

אינטרקום אלחוטי עם מצלמה – היתרונות שלנו:

  • פתרונות מלאים לבטיחות ובטחון הבית והעסק.
  • ייעוץ מקצועי, לרבות תכנון מערכת, התקנה ושירות.
  • ציוד מקצועי ואיכותי בלבד.
  • מחירים ללא תחרות!
  • כיסוי מלא לכל אזור ואפשרויות בקרה ושליטה נוחות.
  • אספקה מהירה.

אינטרקום אלחוטי עם מצלמה – יתרונות רבים לו..

קשה לנו לדעת מהיכן להתחיל למנות את יתרונותיהם של מערכות אינטרקום מצלמה אלחוטי. בכל אופן, אפשר בקלות להווכח שאין גוף כיום שאינו משתמש במערכת מיגון, התראה והרתעה, בשילוב מצלמות איכותיות למטרות רבות ומגוונות.

כמעט מסורתית, היה השימוש בציוד אינטרקום אלחוטי עם מצלמה נחלת מערכות צבאיות ובטחוניות, אך בשנים האחרונות הפך די במהירות לנחלת הציבור כולו – לשימושים אזרחיים ופרטיים. במקביל, לא הצטמצם השימוש לצרכים בטחוניים אלא אף התרחב מאד. המערכות האמונות על בטחון פנים וחוץ בישראל, רובן ככולן, נעזרות במערכות אלה למטרות רבות, החל ממערכת עזר לשמירה על בטחון המדינה ותושביה, לאורך הגבול ובאזורי הבטחון המועדים לפורענות, דרך שימוש לצרכי חקר נתונים לניתוח תופעות פשיעה ועזרה במניעתן ועד לאיתור גנבי חנויות ושמירה על רכוש הציבור, בחניונים ובאזורים ציבוריים. כולנו עדים לשיפור היכולת לתפוס עבריינים באמצעות צילומים מאזור בו התרחש אירוע בטיחותי או בטחוני כלשהו, לרבות אירועי טרור ועל כך ניתן לקבוע שכוחה של מצלמה טובה נמדד ביכולת לספק בזמן אמת צילומים איכותיים וחדים התורמים באיתור וזיהוי מהירים של עבריינים, במניעת פשע ובהרתעה.

חדשנות טכנולוגית בתחום ציוד אינטרקום אלחוטי עם מצלמה אינה עוד רק נחלתם רק של מערכות הבטחון ומפעלים חיוניים, כפי שהיתה בעבר, אלא כמעט של כל בית ועסק בישראל. הרחבת השימוש בציוד זה היא תוצאה של השילוב בין צורך הולך ועולה למציאת פתרונות נוחים וזולים יחסית למיגון ומיגור הפשע, לבין הצורך הטבעי והאנושי להגברת תחושת בטחון של כל אדם בתוך ביתו ומחוצה לו וכל זה מתאפשר הודות לירידה משמעותית של מחירים והנגשת פתרונות מערכות אלה לציבור הרחב. קשה לבחון אם הנגשת הפתרונות לציבור הרחב וכתוצאה מכך גדל הביקוש שהוביל להורדת המחירים או שמא מציאת פתרונות טכניים חדשים ומבחר ציוד גדול יותר ואיכותי יותר גרם להורדת המחירים ואז להנגשה לציבור.

כך או כך, כמעט ולא תמצאו היום רחוב, שכונה, עיר, מבני ציבור ובתי מגורים פרטיים, מרכזי קניות, מוסדות, בתי ספר, גני ילדים ועסקים קטנים כגדולים, שאינם משתמשים בפתרונות אינטרקום אלחוטי עם מצלמה.

אינטרקום אלחוטי עם מצלמה – למה חשוב חברה מקצועית?

אינטרקום אלחוטי בודאי יצא לכם לשמוע על אנשים ש”נוזפים” בכאלה שקיבלו מוצר או שירות גרוע ולא הצליחו להבין איך הם לא עשו סקר שוק ואיך לא קראו חומר ואיך שילמו מראש חצי מהמחיר ואפילו יותר ובכלל… איך לא התייעצו איתם לפני שקנו משהו…

ואולי יצא לכם לשמוע על אנשים חרוצים ופעילים, שבודקים וחוקרים, עושים סקרי שוק וממש יודעים מה הם הולכים לקנות, מכירים את מה שיש בשוק, קראו, שאלו, ניסו ובדקו כל מה שאפשר ויודעים לשים את היד בדיוק על המוצר המתאים, לקבל שירות מעולה וגם עמדו על התנאים.

לאיזה סוג אתם שייכים?

נראה לנו ברור מאליו שעל איכות לא מתפשרים. כשמתכננים רכישת אינטרקום אלחוטי עם מצלמה, צריך לקבל את כל המידע הדרוש כדי לקבל החלטה נכונה המשלבת באופן מושלם בין איכות, מקצועיות, מחיר ושירות – וכל אלה חשובים באותה המידה. לפני שאתם קונים, צריך לאפיין את הצרכים ולהתייעץ עם מומחים לנושא. לכן, חרטנו על דגלנו את אות המקצוענות ואנחנו מתחייבים לספק שירות מקצועי, לפרוש בפניכם את הפתרון הטוב ביותר לצרכים שלכם ולספק מוצר איכותי.

אינטרקום אלחוטי עם מצלמה – מה אנחנו מציעים?

נתחיל במה אנחנו לא מציעים? אנחנו בהחלט לא יכולים להציע לכם שירות בייביסיטר 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, 365 ימים בשנה. לא נוכל גם לשבת ולשמור על הציוד שלכם או להציב שומר בכל פינה בבית העסק שלכם. אין באמת פתרון אנושי שיכול להבטיח את בטחונכם ללא שימוש בטכנולוגיה כלשהי.

אז מה אנחנו כן מציעים? את הטכנולוגיה המתאימה ביותר למצב. אנו מחזיקים באינטרקום אלחוטי עם מצלמה. כזה שמאפשר לכם לצפות במי שמגיע לאזור ול צריך להיות שם. מי שמעורר חשד בסביבתכם ואינכם מעוניינים במפגש איתו ומעדיפים להזעיק משטרה. במערכת הכוללת מצלמה באיכות מעולה שתציג על מסככם את הילדים בבית כשיצאתם לשעה קלה או איחרתם לשוב מהעבודה. או במידה וקיבלתם התראה על אזעקה בבית, תוכלו להתחבר ולראות מרחוק אם מסתובב לכם מישהו בבית או שהיתה זו אזעקת שוא. מערכת אינטרקום אלחוטי עם מצלמה יכולה להתריע על פריצה למשרד שלכם, לסייר אתכם וירטואלית בחדרי המעבדה כדי להבטיח שהציוד היקר יישמר, שחדר השרתים אינו עולה באש כשאתם בבית ואין איש בעבודה.

אפשר, כמובן, לגשת לפסיכולוג לטיפול בחרדות. לא שאנחנו נגד פסיכולוגים, אבל לצערנו, זה לא ממש מספיק.

לסיכום, כולנו חיים בארץ מעניינת אך גם מלחיצה. לא נוכל לפתור את בעיות העולם, אבל נוכל לתרום מעט לתחושת הביטחון האישי שלכם.

בקיצור, מה הייתם מוכנים לעשות כדי לקבל קצת שקט נפשי?

לתוספת מיגון לביתכם או לעסק, צוות מקצועי ומנוסה יסקור עבורכם את כל האפשרויות המתאימות לצרכיכם. אנחנו עומדים לרשותכם למתן מענה לדרישות המיגון שלכם, בתכנון והתקנת מערכת אינטרקום עם מצלמה אלחוטי מותאמת.

חייגו אלינו 072-3940615

מערכת אינטרקום לבניינים