אינטרקום אייפוןאינטרקום אייפון? מצאתם!

אצלנו תמצאו את אחת ממערכות האינטרקום הטובות והסטייליסטיות ביותר להגנה על ביתכם. מערכת אינטרקום iPhone מאפשרת שליטה על המבקרים, עוד לפני שאתם מכניסים אותם הביתה וכל זאת באמצעות אפליקציית אינטרקום חכמה בסלולרי שלכם.

אינטרקום אייפון – היתרונות שלנו:

  • מערכת חדשנית, זמינה וקלה לשימוש.
  • מערכת לתקשורת עם כמה מצלמות בו זמנית ממכשיר אחד.
  • תמיכה ושירות מקצועיים!
  • מחירים מעולים.
  • אין צורך בהמתנה – זמינות מיידית.

אינטרקום אייפון – איך לא חשבו על זה קודם?

אין כל ספק שהמערכות שתהפוכנה בקרוב מאד לשולטות ביותר בתחום האבטחה הינן מערכות אינטרקום. זמינות השירות, קלות ההפעלה והשליטה שתמיד נמצאת בידיים שלנו, הופכות את המוצר למבוקש ביותר בזמן קצר מאד. לא עוד שלטים מסובכים, לא עוד החלפת סוללות ואיבוד חלקי השלט.. אלא שימוש במכשיר שלמעשה כולנו משתמשים בו כל היום, בכל יום.

אינטרקום אייפון נולד במקור כאפליקציה שנועדה לתת פתרונות לתקשורת עם לקוחות, כאשר פרט לשיחות “אינטרקום” ישירות עימם, נולד הצורך גם לשלב וידאו. מדובר בפלטפורמה ייחודית למכשירים סלולריים, יציבה ואמינה שהשימוש בה התרחב לאפליקציות נוספות הנותנות מענה לתקשורת עם הבית, עם השער החשמלי בכניסה לחניה, עם מצלמות הוידאו הפרוסות בבית, בכניסה לבניין או בחנות, לצפייה על התינוק הישן או הילדים המשחקים בחדר בשקט מעורר חשד. לחיצה קטנה ותוכלו להרוויח שקט נפשי.

למה חשוב חברה מקצועית?

אינטרקום אייפוןמערכת האינטרקום מבוססת על אפליקציה של חברת אייפון הידועה, המאפשרת שימוש פשוט במכשיר הסלולרי שלכם לכל צרכי ההגנה על הבית או העסק. בלתי אפשרי בחיים שלנו להכניס עוד לחצים ולכן אנחנו יודעים כיצד לשלב את האינטרקום בחיים הלחוצים ממילא, ולהפחית את הלחץ היכן שלא נדרש.

תכנון נכון מראש, פרישת מצלמות מדוייקת, שימוש בציוד מעולה, התקנה מקצועית, הדרכה וליווי צמודים הניתנים על ידי מומחים בתחום – והשימוש במוצר יהפוך להיות מהר מאד משהו שלא תבינו איך הסתדרתם בלעדיו עד כה.

כל אירוע הנקלט במצלמה עובר אליכם בזמן אמת ותוכלו לקבל חיווי על מה שקורה עכשיו ולראות מיידית אם אפשר להרגע או אם נדרש להזעיק עזרה.

אז מה אנחנו מציעים?

למערכת האינטרקום מחיר אטרקטיבי מאד השווה לכל נפש, נסו אותנו! המחיר הוא פרמטר חשוב מאד, אין כל ספק ואנחנו מתחייבים להיות תחרותיים, אך פרט למחיר, אנחנו מציעים שירות ייעוץ מקצועי לבחירת המערכת התפורה לצרכיכם.

כיצד זה מתבצע… פשוט מאד – דברו איתנו, נתאם ביקור, נעלה יחד אתכם נקודות לפתרונות בשטח, נפרוש המלצתנו תוך מתן דגש על שקיפות ומסירת מידע על כל האפשרויות הנכונות עבורכם ומכאן אפשר לגשת למלאכה.

מה עושים עכשיו?

מצלצלים כבר עכשיו למחלקת המכירות המופלאה שלנו לקבל פרטים על מערכות אינטרקום. נקשר אתכם מיידית לאחראי על אזורכם כדי שתוכלו לקבל יעוץ והצעת מחיר. צלצלו כעת לטל’: 072-3940615

מערכת אינטרקום לבניינים