אינטרקום במבצע

אינטרקום סקיוריטי לבית ולעסק

מחפשים שירות התקנת אינטרקום? הגעתם למקום הנכון. בין אם זה אינטרקום פשוט או אינטרקום מתקדם כולל מצלמה, לאינטרקום סקיוריטי יש את הפיתרון האופטימלי עבורכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם, או טלפנו: 0723940615 ☎️

מערכות בקרת כניסה - מהם הסוגים הנפוצים ביותרמהי מערכת בקרת כניסה?

מערכת בקרת כניסה הנה שיטה אשר מאפשרת פתרון מצוין בכל הנוגע לבקרה, פיקוח ושליטה לגבי כניסה של אנשים לאזורים, כגון ארגונים. מערכות בקרת כניסה הנן מערכות מתוחכמות, אשר קשות מאד – עד כדי בלתי אפשריות – לפיצוח; כלומר – מערכת בקרת כניסה הנה מערכת אשר מפקחת אחר כניסה ויציאה של אנשים ממקום היעד. למערכות בקרת כניסה ישנם יתרונות רבים אשר יפורטו בהמשך, המערכות הללו הנן שילוב של חומרה ותכנה, אשר מאפשר יעילות שקשה להשיג ללא שימוש במערכת לבקרת כניסה במקומות היעודים.

סוגי מערכות בקרת כניסה

בקרת כניסה יכולה להיות מערכת פשוטה כגון אינטרקום קודן לדלת הכניסה של בניין מגורים ואף מערכת בקנה מידה עצום המפקחת אחר אלפי אנשים תוך תיוג ורישום כל פעולת כניסה ויציאה שבוצעה, כלומר – קנה המידה של מערכות בקרת כניסה שונות הנו מגוון מאד. מערכת בקרת כניסה פשוטה, כפי שהזכרנו את הקודן כדוגמה, הנה מערכת אשר מאפשרת כניסה ויציאה לאנשים מורשים, במקרה שהזכרנו זהו הקודן אשר מאפשר רק לדיירי הבית, או ליודעי הקוד, כניסה לבניין. מערכת בקרת כניסה בקנה מידה עצום, כגון של ארגון מסוים, יכולה להיות מערכת אשר עוקבת אחר אלפי כניסות ומעברי חדרים ביום, כל זאת מתבצע בדיוק מרבי עם אפשרות שליטה על מבנה הנתונים של המערכת ויכולת ביצוע שינוים באופן יעיל ופשוט; זאת בכדי לאפשר לארגונים גדולים מעקב אחר מגוון החדרים והמקומות שבהם מידע בסיווגים שונים.

יתרונות של מערכות בקרת כניסה

היתרונות של המערכות הללו הנם רבים ואף חלקם ברורים כשמש. היתרון העיקרי הוא כי מערכות בקרת כניסה מאפשרות שליטה ובקרה מעולה בכל הנוגע לכניסת אנשים מורשים, בכך למנוע הדלפת מידע, כניסת אנשים לא רצויים ועוד. עוד יתרון אשר ניתן לציין הוא קלות השימוש אל מול פתרונות אחרים שקיימים – לדוגמא, אם ברצוננו לבצע בקרה אודות אנשים הנכנסים לאזור מסוים – נוכל להציב מצלמת אבטחה, אך בקרה זו אינה יעילה כלל עקב הסיבה העיקרית כי הבקרה תצטרך להתבצע על ידי כוח אדם מסוים; כדרך אגב, בשיטה זו משתמשים בתי מלון רבים, זאת בכדי לאפשר כניסה לכלל האנשים אך בו זמנית עם פיקוח מתמיד על המתרחש באזורים השונים.

התקנת מערכת בקרת כניסה באזורכם

מערכת בקרת כניסה הנו כלי טכנולוגי אשר דורש התקנה, תחזוק ותפעול. במרבית המקרים, ההתקנה תתבצע על ידי חברה מקצועית המתמחה בהתקנת מערכות בקרת כניסה באזורים מגוונים, ולכך יש סיבה ברורה – התקנת מערכת בקרת כניסה הנה עבודה לא פשוטה כלל. בכל הנוגע להתקנת מערכות בקרת כניסה באזורכם, מומלץ תחילה להתייעץ עם איש מקצוע – אנו נשמח לעזור וליעץ בכל הנוגע להתקנת מערכות בקרת כניסה שונות ולעזור לכם להשיג את המיטב מהמערכת אשר תותקן אצלכם.