אינטרקום במבצע

אינטרקום סקיוריטי לבית ולעסק

מחפשים שירות התקנת אינטרקום? הגעתם למקום הנכון. בין אם זה אינטרקום פשוט או אינטרקום מתקדם כולל מצלמה, לאינטרקום סקיוריטי יש את הפיתרון האופטימלי עבורכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם, או טלפנו: 0723940615 ☎️

מערכת בית חכםמערכת בית חכם – מה הכוונה?

מערכת בית חכם – סביר להניח שרובנו מנחשים שהכוונה היא לא למבנה של בית אשר יודע לשחק שח-מט ברמה עולמית. אלא שהאמת היא לא כל כך רחוקה מזאת – בית חכם הנו בית אשר מאפשר לכם גישה למגוון האפליקציות השונות הקיימות בבית באמצעות שליטה משלט רחוק כלשהו. לדוגמא – אפליקציה באייפד המאפשרת לכם לשלוט על עוצמת האור בחדרים השונים, הפעלת מזגנים בטמפרטורות שתבחרו ובהדלקה בשעות שתרצו, הדלקת דוד חימום, סגירת תריסי חלונות; כל זאת באמצעות כמה לחיצות.

כיצד מערכת בית חכם עובדת?

בית חכם הוא נס טכנולוגי המשלב את התקדמות תחום התכנה ביחד עם תחום האלקטרוניקה והמכניקה. אפליקציות חכמות יכולות לנתב אחר נתונים שונים של הבית. כגון – טמפרטורה בחדר מסוים, טמפרטורת המים, כמות הכלים במדיח, המוצרים השונים במקרר שלכם ועוד. כל הנתונים האלו יכולים לשמש את המערכת בכדי להגיב באירועים מסוימים – נניח כי הנכם רוצים שבחורף, טמפרטורת המים בברז שלכם תהיה 20 מעלות; המערכת תבדוק מהי טמפרטורת המים הנוכחית באמצעות חיישן (מד טמפרטורה אשר יעביר מידע למערכת). ותדאג להדלקת מערכת חימום המים במידה וטמפרטורת המים יורדת מ-20 מעלות. הרעיון המרכזי שמאחורי הבית החכם הוא שליטה על מגוון נרחב של פריטים בבית. לדוגמא – הנכם יודעים כי תחזרו לביתכם בשעה 18:00 בערב. תוכלו לקבוע מרחוק כי המזגן יידלק בשעה 17:45 ולכן כאשר תגיעו לדירה 15 דקות מאוחר יותר – הבית יהיה בטמפרטורה הרצויה.

כדאי לקרוא גם -> מצלמה נסתרת לבית

היתרונות השונים במערכת בית חכם

הבית החכם הוא ללא ספק קידמת דרך טכנולוגית עצומה, ועמה היתרונות הרבים – תחילה, בית חכם מאפשר שליטה מרחוק על מגוון פריטים בבית – הדבר מאפשר להסיר דאגה מהלב במידה ושכחתם לכבות מזגן, בתים חכמים מודרניים יוכלו לתמוך באפשרות של כיבוי מכשירים שונים במידה ואין אדם הנוכח בדירה ברגע נתון, דבר המאפשר חסכון רב בחשמל. מעבר לכך, התנהלותו של בית חכם הנה התנהלות יעילה הרבה יותר מהתנהלות של אדם המתפעל את כל הפריטים באופן עצמאי, כבר הזכרנו על קצה המזלג כי הדבר מתבצע באמצעות חיישנים ומדידות שונות שמתקבלות במערכת הבית החכם.

האם בית חכם ניתן להשגה על ידי כל אחד?

כן! אמנם הביטוי בית חכם נשמע כביטוי גדול, אך בפועל מדובר במערכות שונות אשר ניתן להתקין במרבית הבתים. בחלק גדול מן המקרים, נדרש להתקין אביזרים נוספים אשר בלעדיהם המערכת לא תוכל לתפקד. כדוגמא שכבר הזכרנו – התקנת חיישן טמפרטורה על מנת למדוד את טמפרטורת המים בביתכם. התקנת מגוון האביזרים השונים לצורך השגת תפעול חכם הנה עבודה אשר כולם ימליצו להשאיר לאנשי מקצוע. התקנה לא נכונה של חיישן או התאמה לא נכונה לתכנת המערכת עלולה להוביל לכשלים מערכתיים כגון חימום מתמיד של המים. דבר אשר יגרור אחריו דווקא בזבוז בחשמל – האפקט ההפוך מהאופי החסכוני של הבית החכם. בכל הנוגע להתקנת מגוון אביזרים לבית חכם, אנו נשמח לייעץ ולהכווין אתכם כך שתהיו בכיוון הנכון.