אינטרקום במבצע

אינטרקום סקיוריטי לבית ולעסק

מחפשים שירות התקנת אינטרקום? הגעתם למקום הנכון. בין אם זה אינטרקום פשוט או אינטרקום מתקדם כולל מצלמה, לאינטרקום סקיוריטי יש את הפיתרון האופטימלי עבורכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם, או טלפנו: 0723940615 ☎️

לחצן מצוקה - מי זקוק לו ואיך מתקינים אותומה זה לחצן מצוקה?

לחצן מצוקה הנו כלי המאפשר להזעיק עזרה, בעת הצורך, באופן מהיר ואף מיידי. לחצן מצוקה מאפשר למשתמשים בו יצירת קשר עם מוקדי הצלה שונים. לחצן מצוקה הנו נפוץ בעיקר בקרב אוכלוסיות של אנשים קשישים או בעלי מוגבלויות, אך ניתן למצוא לחצני מצוקה גם בדירות ובתי עסקים שונים, זאת עקב זמן התגובה המהיר. לחצן מצוקה יוצר תקשורת עם מוקדי ההצלה והתמיכה השונים ובעת שימוש בו, מזעיק את הגורמים השונים ולכן כלי זה יכול בקלות להציל חיים באירועים חריגים.

מי זקוק ללחצן מצוקה?

לחצן מצוקה הנו כלי חשוב למגוון אוכלוסיות שונות וגם מומלץ להתקינו במגוון מקומות נוספים; לדוגמא – אנשים קשישים יכולים להנות מההטבות השונות שלחצן מצוקה יכול להציע להם בעת מצב הדורש שימוש בו, זאת כיוון שלחצן המצוקה מהונדס להיות קל וברור לשימוש. כיום, מרבית לחצני המצוקה מחוברים למוקד מצוקה ראשי הנותן תמיכה בעת כל לחיצה, בית אם לאמת כי אכן מדובר במצב מצוקה ועד כדי שליחת הגורמים המטפלים למקום עצמו. בתי עסק שונים מאמצים את השימוש בלחצן מצוקה באזורי העבודה גם כן, זאת לדוגמא – במקרה ומתפתחת שריפה במפעל בעל חומרים דליקים, דבר אשר עלול להוביל לשריפת ענק במידה ולא תתופעל באופן המהיר ביותר הניתן – דבר אשר בר השגה כאשר קיים לחצן מצוקה בבית העסק.

כיצד מתקינים לחצן מצוקה?

לחצן המצוקה לא חייב להיות כפתור אדום וגדול עם חצים מכוונים אליו, ובנוסף – כיום אין בלחצני מצוקה תחכום רב מדי מבחינה טכנולוגית; הרעיון המרכזי מאחורי לחצן מצוקה הוא התקשורת הישירה שלו אל המוקד אליו הוא מנותב, במידה וישנו כשל בחיבור המערכת, הדבר עלול להוביל למצב בו לחצן מצוקה ייכשל בזמן אמת, לכן אין אנו ממליצים לבצע התקנה עצמאית של לחצני מצוקה, גם לא לפי מדריכים איכותיים, אנו ממליצים לכם לפנות לאיש מקצוע בכל הנוגע להתקנת לחצני מצוקה באזור המועדף עליכם; אנו נשמח לעזור ולסייע בכל הנוגע לייעוץ אודות המערכות הקיימות ללחצני מצוקה והתקנתם. התקנת לחצני מצוקה במקום ייעודי דורש גם שיקולים נוספים, כגון – מיקום ההתקנה של הלחצן, לחצן המצוקה צריך להיות במקום נגיש, אך במקום בו הוא לא יילחץ באופן מקרי, לכן גם כאן ניסיונו של איש מקצוע יוכל לעזור לכם רבות בעת התקנת לחצן המצוקה.

האם כדאי להתקין לחצן מצוקה באזורכם?

השאלה שבוודאי התעוררה אצלכם היא – ‘האם אני צריך להתקין לחצן מצוקה?’ לשאלה זו אין תשובה חד משמעית. לחצן מצוקה הנו פריט אשר אינו לוקח מקום רב ואינו דורש תפעול מיוחד מלבד בדיקות שגרתיות למען הבטחת נאמנותו, לכן אם מדובר בבית פרטי או בבית עסק, כל מקרה לגופו וגם כאן מומלץ להפעיל שיקול דעת ולהתייעץ עם חברה המתמחה בהתקנת לחצני מצוקה באזורכם.