אינטרקום במבצע

אינטרקום סקיוריטי לבית ולעסק

מחפשים שירות התקנת אינטרקום? הגעתם למקום הנכון. בין אם זה אינטרקום פשוט או אינטרקום מתקדם כולל מצלמה, לאינטרקום סקיוריטי יש את הפיתרון האופטימלי עבורכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם, או טלפנו: 0723940615 ☎️

מה התפקיד של קודן? איך בוחרים קודן לדלת? מה ההבדל בין קודן בבית לבין קודן המותקן בדלת הבניין המשותף?

קודן משמש כאמצעי הגנה ואבטחה. בשלב הראשון, מגדירים עבורו קוד ייעודי. בדרך כלל הקוד הוא בן 4 ספרות, אך יש דגמים עם קודים ארוכים יותר. כמו כן, קיימים כיום קודנים שאותם אפשר לפתוח ולנעול באמצעים ביומטריים – החל מטביעת אצבע ועד האישון של העין. בכל מקרה, הדגש הוא על פתיחה וסגירה של הקודן רק על ידי אנשים מורשים.

בשלב השני, הקודן נועל את הדלת בצורה אוטומטית. בשביל לפתוח את הקודן, יש להזין את הקוד או לעמוד באמצעי הזיהוי הביומטרי. רק לאחר שמזינים את הקוד או מזדהים, הקודן מאפשר פתיחה של הדלת. כפועל יוצא מכך, אפשר להתקין קודן כמעט בכל מקום. בין היתר, הקודן אידיאלי עבור כניסה לבתים פרטיים, כניסה לבנייני מגורים משותפים, בכניסה למשרדים ואפילו ברכבים.

לדלת שלך צריך להיות קודן מתאים

הסוד של קודן מוצלח בא לידי ביטוי בהתאמה לצרכים שלך. אם הקודן לא מתאים לצרכים שלך ולא נפתח באופן אמין ומהיר, יהיה לך קשה להשתמש בו. אז על מנת לחסוך ממך דאגות מיותרות, לאנשי המקצוע של אינטרקום סקיוריטי יש פתרונות בשבילך.

התייעצות עם אינטרקום סקיוריטי מאפשרת לך להשיג כל סוג של קודן בהתאמה אישית. אנו מתמחים בהתאמת פתרונות אבטחה לצרכי הלקוחות ומוכנים לעמוד לרשותך בהקדם. כמו כן, היתרון שלנו בא לידי ביטוי במבצעים נוחים על כל הדגמים המובילים.

התפקיד של קודן לדלת

השילוב של קודן לדלת מוכיח את עצמו על בסיס יום יומי והוא גם הכי נפוץ. קודם כל, אפשר לחבר אותו לכל סוג של דלת. בגלל שיש דלת בכניסה לכל מקום, הקודן שכיח ואידיאלי. חוץ מזה, הקודן מייעל דלתות ישנות וחדשות כאחד. בניגוד למה שנהוג לחשוב, הקודן לא מיועד רק לדלתות חדשות. בפועל, אפשר להתקין קודן לדלת ישנה ולחזק אותה בהשקעה קטנה ומיידית.

התפקיד של קודן לדלת הוא גם למנוע כניסה וגם לייצר הרתעה. את התפקיד של מניעת כניסה מבצע הקודן באופן טכני – בעוד את ההרתעה הוא מייצר מרחוק. במילים אחרות, גם מי שנמצא רחוק יחסית מהדלת יכול לראות שיש עליה קודן. בזכות הקודן, אנשים שאין להם הרשאה להיכנס יעדיפו לוותר על הניסיון לפרוץ פנימה.

בחירת קודן מתאים

העניין הוא שיש סוגים שונים של קודנים ומערכות אבטחה לבחור מתוכם. אם רוצים שהקודן ימלא את תפקידו על הצד הטוב ביותר, זה קריטי להתאים אותו לאופי השימוש. כדי להתאים את הקודן לאופי השימוש, מגדירים את מספר האנשים שמקבלים הרשאה להפעיל אותו. לאחר מכן, משווים בין דגמי קודנים לפי מנגנון הנעילה שלהם.

מנגנון נעילה פשוט בן 4 ספרות יכול למשל להתאים לדלת של חצר בבית. לעומת זאת, קוד ארוך יותר יצטרך להתאים לדלת של חנות או בית עסק. לשם השוואה, יש מערכות אבטחה אחרות לחניה וגם קודנים שמיועדים למוסדות ציבוריים.

התקנת קודן לשיפור היעילות

בחירה נכונה של קודן היא רק השלב הראשון בדרך לשיפור מערך האבטחה. אם רוצים לשפר את מערך האבטחה, יש לדאוג להתקנה מקצועית. באמצעות התקנה כזו, ניתן לייעל את הפעילות של הקודן ולהבטיח מענה מקיף לצרכי הלקוחות.

התקנת קודן משפרת את היעילות שלו ואת תחושת הביטחון האישי. כמו כן, ההתקנה מתבצעת על פי הנחיות היצרן שמוגדרות מראש. באמצעות ההתקנה, אפשר כיום להוסיף קודן לדלת באופן מיידי וליהנות משלל יתרונות משמעותיים.

אינטרקום סקיוריטי ויש לך קודן חדש

בחירת קודן הופכת עם אינטרקום סקיוריטי למשימה קלה מאי פעם. לנו יש את המבצעים הכי משתלמים על מערכות האבטחה המשוכללות ביותר, כך שאנו חוסכים עבורך זמן וכסף. אבל ברמה המקצועית, כדאי לך לפנות אלינו בשביל לקבל מענה לשאלות הנפוצות.

התייעצות עם נציגי אינטרקום סקיוריטי תסייע לך להשוות בין סוגים שונים של מערכות אבטחה. אנו נבחן יחד איתך את המפרט של כל מערכת, נבדוק מה מתאים לך ונשווה מחירים. בהמשך, נציג בפניך מידע על מבצעים מעודכנים ונחסוך עבורך בהוצאות מיותרות.

יש לך שאלות על מערכת אבטחה? רוצה למצוא אינטרקום סקיוריטי ולא ברור לך מאיפה להתחיל? אנו נשמח לעמוד לרשותך!