אינטרקום במבצע

אינטרקום סקיוריטי לבית ולעסק

מחפשים שירות התקנת אינטרקום? הגעתם למקום הנכון. בין אם זה אינטרקום פשוט או אינטרקום מתקדם כולל מצלמה, לאינטרקום סקיוריטי יש את הפיתרון האופטימלי עבורכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם, או טלפנו: 0723940615 ☎️

איך בוחרים מערכת בקרת כניסה? מה כוללת בקרת כניסה לדלת?

בחירה נכונה של מערכת בקרת כניסה עלולה להיות משימה מורכבת יותר מכפי שנהוג לחשוב. קודם כל, יש סוגים שונים של מערכות כאלה. לכל מערכת יש מטבע הדברים מפרט טכני אחר, מחיר שונה ומטרות אחרות. כמו כן, יש סוגים שונים של דלתות: כמו למשל דלתות לבית פרטי לעומת דלתות בבניין, בחנות, בעסק וכדומה. אז אם רוצים שמערכת בקרת הכניסה תמלא את תפקידה על הצד הטוב ביותר, יש להביא בחשבון כמה שיותר שיקולים רלוונטיים.

בשלב הראשון, מגדירים את אופי בקרת הכניסה שאותה רוצים להשיג. בשלב הזה אפשר להחליט אם המטרה היא לייצר הרתעה בלבד – או לסנן בין מבקרים. בשלב השני, משווים בין מערכת בקרת כניסה שמתאימה לבית פרטי לבין כזו שמיועדת לעסק. בעסק לדוגמא הדגש הוא על בקרה אינטנסיבית של עשרות או מאות אנשים, בעוד בבית פרטי הבקרה היא אינטימית יותר.

איך בוחרים מערכת בקרת כניסה? מתייעצים איתנו!

נציגי אינטרקום סקיוריטי יכולים להפוך עבורך את התהליך של בחירת מערכות אבטחה לפשוט מאי פעם. אם נמאס לך לעמוד מול מערכות שונות בלי להבין איזו מהן הכי מתאימה לך, הגעת למקום הנכון.

אצלנו שמים דגש על הצרכים שלך ובונים סביבם את ההמלצות. באמצעות הצבת הצרכים שלך בראש סדר העדיפויות, אנו יודעים למשל איזו מערכת תמלא את התפקיד שלה היטב. כמו כן, יש אצלנו מבצעים חסרי תקדים על מערכות בקרת כניסה לדלת מכל סוג. אז מבחינתך, כל שנותר הוא להקדים תרופה למכה ולהתייעץ איתנו עוד היום.

היתרונות של בקרת כניסה לדלת

המאמץ שמושקע בבחירה נכונה של מערכת בקרת כניסה מוכיח את עצמו. באמצעות מערכת מן הסוג הזה, אפשר למנוע כניסה לבית של גורמים לא מורשים. מהרגע שבו מונעים כניסת גורמים לא מורשים, מרגישים את השיפור בתחושת הביטחון האישי. בזכות השיפור הזה בתחושת הביטחון האישי, גם בעלי בתים וגם בעלי משרדים וחנויות מחזירים את ההשקעה במערכת מהר מאוד.

חוץ מזה, מערכת בקרת כניסה מייצרת הרתעה. הדרך של המערכת לייצר הרתעה היא למעשה למנוע כניסה מכל מי שאין לו הרשאה. אם מחליטים לתת הרשאה לאנשים מסוימים, אפשר גם להחליט איך לתת אותה: באמצעות קוד, טביעת אצבע, בשליטה מרחוק ועוד.

הדור הבא של בקרת כניסה כבר כאן

כל סוג של דלת יכולה כיום להיות משודכת אל מערכת איכותית של בקרת כניסה. בגלל שהדור הבא של מערכות בקרת הכניסה כבר כאן, זה לא פונקציה של השקעה כספית. במקום זה, התנאי היחיד הוא לבחור את המערכת שהכי מתאימה לכניסה. בשביל לדעת איזו מערכת מתאימה לכניסה של בית לעומת כניסה של בניין למשל, מתייעצים עם אנשי מקצוע.

כמו כן, החברות שמייצרות את המערכות עומדות בעצמן בסטנדרטים מחמירים של בקרת איכות. בזכות הסטנדרטים האלה, בעלי בתים פרטיים או נציגים של ועדי בנייני מגורים משותפים יכולים לשפר את איכות החיים שלהם. כמו כן, מערכת כזו מעלה את ערך הנכס בעשרות אחוזים.

ההיבט התפעולי של מערכת בקרת כניסה

בשולי הדברים, כדאי להזכיר שניתן לשדך מערכת בקרת כניסה גם לדלת של אזור תפעולי. באמצעות מערכת בקרת כניסה כזו, אפשר למעשה לצמצם את התלות בכוח אדם. במקום שיהיו עובדים באזור התפעולי שיפתחו ויסגרו את הדלת, מערכת בקרת כניסה תעשה זאת מסביב לשעון.

בסופו של דבר, הרבה תלוי ביכולת של קהל היעד למצוא את מערכת בקרת הכניסה שמתאימה לו. מהסיבה הזו, חשוב לערב אנשי מקצוע כבר בשלבים המוקדמים של השוואה בין סוגי המערכות.

אינטרקום סקיוריטי: מערכת שלמה שעובדת בשבילך

נציגי אינטרקום סקיוריטי ישמחו לעמוד לרשותך בשלבים שונים של השוואה בין מערכות אבטחה. אנו מבינים את ההשפעה של מערכות כאלה על איכות החיים שלך ולכן יש אצלנו מענה לכל דרישה. במסגרת המענה הזה, אנו מציעים למשל מבצעים שווים על מערכות אבטחה מתקדמות.

יצירת קשר עם אינטרקום סקיוריטי תאפשר לך להצטרף לרשימה ארוכה של לקוחות מרוצים וממליצים. מבחינתך, יש רק כתובת אחת להצבת מערכות אבטחה. אז גם לגבי בקרת כניסה לדלת, הצעד הבא הוא להשאיר פרטים אצלנו באתר הרשמי.