אינטרקום במבצע

אינטרקום סקיוריטי לבית ולעסק

מחפשים שירות התקנת אינטרקום? הגעתם למקום הנכון. בין אם זה אינטרקום פשוט או אינטרקום מתקדם כולל מצלמה, לאינטרקום סקיוריטי יש את הפיתרון האופטימלי עבורכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם, או טלפנו: 0723940615 ☎️

אינטרקום עם מסך

מה היתרונות של אינטרקום? איך בוחרים אינטרקום לבית פרטי, בניין מגורים או בניין משרדים?

השילוב בין אינטרקום עם מסך מוכיח את עצמו במגוון רחב של מקומות.

קודם כל, זהו פתרון אידיאלי עבור כל מי שרוצה לשלוט בכניסת אורחים, לקוחות ועוברי אורח.

כפועל יוצא מכך, אפשר למצוא את האינטרקום גם בבתים פרטיים וצמודי קרקע אבל גם בבנייני מגורים משותפים וכמובן בבנייני משרדים.

בזכות הפעלה נוחה ואבטחה שמעניקה תחושת ביטחון אישי, האינטרקום מוכיח את עצמו על בסיס יום יומי.

שנית, אינטרקום יכול להשתלב בצורה נהדרת גם עם המסך וגם עם מערכת אבטחה רחבה יותר.

ספציפית בבית פרטי, בנייני מגורים או בנייני משרדים – מדובר על השילוב המתבקש של אינטרקום עם קודן.

בשביל להשיג את השילוב הזה ועל מנת לחסוך בהוצאות, כל מה שצריך לעשות הוא ליצור קשר עם חברה שמתמחה בתחום.

המבצע שחיכית לו כבר כאן!

חברת אינטרקום סקיוריטי יוצאת עכשיו במבצע שיעזור לך להשיג סוף סוף את האינטרקום שאותו תמיד רצית.

במסגרת מבצע לבית פרטי למשל, אנו מציעים לך מערכת אינטרקום עם פנל ברזל מוגן מים, כולל קודן ומצלמה רחבה עם ראיית לילה.

לא מספיק? בטח ירגיע אותך לדעת שהמבצע כולל מסך שטוח 7 אינצ’ עם אפשרות חיבור לעד 8 מסכים ו-4 פאנלים.

במילים אחרות, המבצע שלנו עכשיו חוסך לך זמן ודאגות.

בגלל המפרט המשוכלל של אינטרקום עם מסך, באפשרותך לשלב את מערכת האבטחה על הבית או המשרד באופן מיידי.

נשמח לעמוד לרשותך!

היתרונות של אינטרקום עם מסך

אינטרקום הוא מוצר תקשורת בסיסי שיש מאחוריו המון שנים של הצלחה מסחרית.

בין היתר, הסיבה להצלחה של האינטרקום קשורה לכך שניתן להתקין אותו בכל מקום ולהפעיל אותו ללא רקע טכני.

בגלל שהאינטרקום מותקן בקלות וגם מופעל בקלות, הוא מתאים לגברים ונשים בטווח רחב של גילאים: החל מהורים לילדים, דרך בעלי משפחות ועד קשישים ומבוגרים שחיים לבד.

ספציפית באינטרקום עם מסך, המשמעות היא שליטה עוד יותר טובה במה שמתרחש בצד השני של הדלת.

במקום לגשת עד לדלת או לנחש מי נמצא מאחוריה, כל מה שצריך לעשות הוא ללחוץ על כפתור.

כמו כן, הדמות שמאחורי הדלת מופיעה על גבי המסך של האינטרקום באופן מיידי וברזולוציה מרשימה.

בחירת אינטרקום לפי אופי השימוש

ההצלחה הגורפת של אינטרקום מתייחסת לאופן שבו משלבים אותו גם בבתים פרטיים, גם בבנייני מגורים משותפים וגם בבנייני משרדים.

אבל אם רוצים ליהנות מהערך המוסף של מערכת אבטחה שבה משולב אינטרקום מן הסוג הזה, כדאי לבחור אותו לפי אופי השימוש.

בחירה של אינטרקום לפי אופי השימוש מתייחסת למשל להבדל בין בית פרטי ובניין מגורים – לבין הצרכים של בעלי עסקים, משרדים וחברות.

בעוד בבתים פרטיים נהוג ומקובל לפתוח את האינטרקום באמצעות הקשת קוד על גבי הקודן, בבתי עסק ומשרדים עושים את זה עם כרטיס עובד או קורא קרבה.

מטבע הדברים, לאמצעי שבו משתמשים לטובת פתיחת הדלת יש השפעה על דגם האינטרקום הרלוונטי.

מסך אחד, הרבה יתרונות

החדשות הטובות הן שכיום גם לקוחות בסקטור הפרטי וגם לקוחות מסחריים יכולים ליהנות מהיתרונות של אינטרקום עם מסך.

במילים אחרות, אין סיבה להתפשר על רמת הביטחון האישי גם אם רוצים לשלב את האינטרקום במערכת אבטחה רחבה יותר של הבניין או המשרד.

בכל מקרה של דילמה והתלבטות, אפשר גם להתייעץ עם אנשי מקצוע ולחפש מבצע אטרקטיבי.

מבצע טוב יגלם בתוכו את כל המרכיבים החשובים של מערכת האינטרקום והאבטחה.

כאשר מוצאים מבצע כזה, משפרים את איכות החיים ואת תחושת הביטחון באופן מיידי – אבל מעלים את הערך של הנכס והבית גם בטווח הארוך.

אנחנו יודעים איזה אינטרקום חיפשת!

החיפוש המתבקש שלך אחרי אינטרקום ומערכת אבטחה מסתיים ממש עכשיו.

ברור לנו שאולי יש לך שאלות לגבי הבדלים בין הדגמים הנפוצים, אז לכן אנו מעמידים לרשותך צוות אמין עם מענה מקיף.בהמשך, נסייע לך בתפעול האינטרקום ונתאם אספקה מהירה מתוך המלאי.

רוצה למנוע גניבות? חשוב לך לייצר הרתעה בכניסה לבניין? לחיצה אחת כאן ליצירת קשר עם המומחים שלנו וגם לך יהיה אינטרקום עם מסך!

למה כדאי להתקין מסך אינטרקום? מה ההבדל בין אינטרקום לבית ולמשרד?

מסך טלוויזיה הופך את האינטרקום למערכת תקשורת משוכללת יותר. במקור, האינטרקום מעביר רק קול וצלילים. באמצעות המסך, אפשר לגרום לכך שהאינטרקום גם יעביר בזמן אמת את התיעוד של מה שקורה בצד השני של הדלת.

באמצעות האינטרקום אפשר לייצר הרתעה בפני עוברים ושבים, לצמצם למינימום את הסיכון לפריצות וגניבות ועם הזמן גם להשיג את השיפור המיוחל בתחושת הביטחון האישי ואיכות החיים. כיום המסך והטכנולוגיה גם זמינים יותר בהשוואה לעבר, לכן רבים בוחרים אינטרקום עם מוניטור הרבה לפני מערכות אבטחה אחרות.

התקנת אינטרקום עם מסך מתחילה עבורך עכשיו

יצירת קשר עם אינטרקום סקיוריטי תאפשר לך להתרשם ממגוון רחב של מערכות אינטרקום משוכללות. אצלנו מתחייבים להעניק לך את הצעת המחיר המשתלמת ביותר, אך זה כמובן לא דורש ממך שום סוג של מחויבות. לכן, כדאי ליצור עמנו קשר בהקדם ולהתרשם מסוגים רבים של מערכות אינטרקום ברמה הכי גבוהה בארץ.

היתרונות של אינטרקום עם מסך

המסך משנה את התפקוד של האינטרקום ומשפר אותו. באמצעות המסך אפשר עדיין להשתמש באינטרקום כמערכת תקשורת בסיסית להעברת קול או לשליטה בכניסה וביציאה, אך במקביל גם ליהנות מאפשרויות צפייה מתקדמות.

יחד עם המסך, על החלק החיצוני של האינטרקום מותקנת כמובן עדשה איכותית שמגיעה לרזולוציות מדויקות. בזכות העדשה, מרכיבי אינפרא אדום והרזולוציות השונות, אפשר להשתמש באינטרקום עם מסך לכל אורך שעות היום – אפילו בתנאים של חושך מוחלט.

בכל מקרה, את כל הנתונים על האינטרקום אפשר לקבל מראש דרך המפרט הטכני. המפרט הטכני מתאר היטב את התכונות של כל דגם והוא מסייע בהתאמה שלו לצרכים של כל לקוח בנפרד.

התקנת אינטרקום לביטחון האישי

כדאי להתקין אינטרקום בשביל לשפר את תחושת הביטחון האישי. כאשר הדלת נעולה והשליטה בה מתבצעת מרחוק, קל יותר לישון בשקט בלילה ולהרגיש את תחושת הביטחון אצל כל בני המשפחה. כמו כן, האינטרקום מעביר את השליטה לידיים של מי שנמצא בתוך הבית, המשרד או הבניין. אז בכל אחד מהמקרים האלה, האינטרקום מתגלה ככלי שהוא גם נוח וידידותי לשימוש וגם מאובטח ואפקטיבי.

הבדלים בין אינטרקום לבית ולמשרד

הדבר החשוב ביותר הוא להתאים את האינטרקום לאופי השימוש הצפוי. בשביל לעשות את זה, צריך לדעת למשל מה ההבדל בין אינטרקום שמיועד למשרד לבין אינטרקום שמיועד לבית.

בראש ובראשונה, אינטרקום שמיועד למשרד בדרך כלל מופעל בתדירות גבוהה יותר לעומת אינטרקום ביתי. אז בהתקנת אינטרקום כזה, צריך לבדוק שההפעלה נוחה וידידותית ושהמרכיבים של מערכת התקשורת חזקים ואמינים.

שנית, אינטרקום ביתי מיועד להפעלה של ילדים ומבוגרים כאחד – בעוד אינטרקום במשרד מופעל בדרך כלל על ידי מבוגרים בלבד. לנתון הזה יש משמעות מבחינת המקום שבו מתקינים את המסך, על מנת שגם ילדים שנשארים בבית יוכלו לראות מי נמצא בצד השני של האינטרקום. מטבע הדברים, במשרד זה פחות רלוונטי כי מבוגרים יכולים לראות את המסך בגובה העיניים גם בהתקנה סטנדרטית.

החשיבות של התקנה מקצועית

מכל האמור לעיל אפשר להבין טוב יותר את החשיבות של התקנת אינטרקום עם מסך בצורה מקצועית. כאשר מתקינים את המסך בצורה מקצועית, יש יותר סיכוי שהשימוש בו יהיה נוח ושהוא יחזיק מעמד לאורך זמן – בלי לדרוש הוצאות נוספות על תחזוקה.

התקנה מקצועית יכולה להתבצע מול אותה חברה שדרכה רוכשים את האינטרקום. ברכישת אינטרקום עם מסך כחלק מחבילה שכוללת למשל פאנל ברזל מוגן מים, קודן ומצלמה רחבה עם ראיית לילה, אפשר לשפר את מערך האבטחה הכללי גם סביב משרדים וחנויות וגם בבתים משותפים או דירות.

גם התקנה וגם אינטרקום איכותי? בשביל זה אנחנו כאן

נציגי אינטרקום סקיוריטי גאים להציג בפניך את הקטלוג הכי מרשים של מערכות אינטרקום בישראל. אנו מתמחים בשיווק והתקנת אינטרקום ללקוחות עסקיים ופרקטיים ומאחורינו פועל מוקד ייעוץ מכירות ושירות זמין. אם תמיד חיפשת מערכת אינטרקום איכותית ומקצועית שמיועדת למגוון מטרות, הגעת למקום הנכון.

יצירת קשר עם נציגינו תאפשר לך לבחור מהר וביעילות את מערכת האינטרקום הבאה עבור הבית או העסק. כעת, אנו מחכים לשמוע ממך ולתאם התקנה של אינטרקום עם מסך.