אינטרקום במבצע

אינטרקום סקיוריטי לבית ולעסק

מחפשים שירות התקנת אינטרקום? הגעתם למקום הנכון. בין אם זה אינטרקום פשוט או אינטרקום מתקדם כולל מצלמה, לאינטרקום סקיוריטי יש את הפיתרון האופטימלי עבורכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם, או טלפנו: 0723940615 ☎️

אינטרקום wifi

איך עובד אינטרקום אלחוטי? איך בוחרים אינטרקום?

חיבור לרשת WIFI מאפשר להפוך מכשירים טכנולוגיים שונים לחכמים יותר. כאשר מכשיר מסוג מסוים מתחבר לרשת ה-wifi ולכן גם לאינטרנט, הוא למעשה יכול לתקשר גם עם מכשירים אחרים ורחוקים. בזכות האפשרות של תקשורת בין מכשירים ורחוקים על בסיס אותה רשת אינטרנט wifi, אפשר גם לנצל את היתרונות של מערכות אינטרקום מתקדמות.

אינטרקום אלחוטי למשל פועל על רשת wifi ומקבל הקצאה ייעודית של מספר IP. כאשר המכשיר מתחבר לרשת wifi, הוא הופך לאינטרקום חכם שבו אפשר לצפות גם מרחוק וללא צורך בחיווט. לאחר מכן, כל שנותר הוא לבחור אינטרקום wifi איכותי ולהחליט איפה להתקין אותו.

במקום לקום, עוברים לאינטרנט אלחוטי

אינטרקום סקיוריטי הוקמה על מנת לשפר את איכות החיים שלך. מטרתנו היא לגרום לך לישון בשקט בלילה, בין היתר באמצעות מערכות אינטרקום משוכללות ומתקדמות. כך למשל המערכות שלנו משתלבות בקלות בבתי עסק, במשרדים, בחנויות, בבתים פרטיים, בשערים, בחניונים וכמובן גם בבנייני מגורים משותפים או במוסדות ציבוריים – החל בבתי ספר ועד בתי חולים.

יצירת קשר עם נציגינו היא כרגע הפעולה היחידה שמפרידה בינך לבין שליטה מרחוק במערכת אינטרקום מתקדמת. אז אם נמאס לך לקום בכל פעם שיש מישהו בכניסה לבניין, הגיע הזמן לחבר את האינטרקום שלנו.

גם מצלמה וגם אינטרנט – באינטרקום אחד

אינטרקום אלחוטי עובד על בסיס חיבור לרשת אינטרנט באמצעות wifi. כאשר מחברים את האינטרקום לאינטרנט עם wifi, הוא לא צריך חיבור פיזי או כבל רשת. המשמעות בפועל היא שניתן להתקין את האינטרקום בכל מקום שנוח ללקוח – כמו למשל בכניסה לבית ולבניין, ליד השער של החניה, בעמדת אבטחה של מוסדות ציבור וכן הלאה.

צפייה במצלמה של האינטרקום

חשוב להבין שאינטרקום אלחוטי עובד כך שהוא מאפשר צפייה מכל טלפון חכם או טאבלט. כל עוד למכשיר שממנו מנסים לצפות באינטרקום יש גם כן חיבור לאינטרנט, אין משמעות למיקום הפיזי. כמו כן, אפשר לחבר אינטרקום wifi עצמאי ללא מתח חשמל או כבלים ועדיין ליהנות מהקלטת כול, דיבור והאזנה. ברגע שבו האינטרקום מצלצל בכניסה, מתקבלת הודעה שמתריעה על כך בטלפון הנייד וניתן לראות מי נמצא לידו.

איך עובד אינטרקום בלי חשמל?

אינטרקום שיש בו גם רכיב wifi ייעודי וגם אפשרות להתקנה ללא כבלים צריך לכלול בתוכו סוללות. באמצעות הסוללות ניתן להפעיל את האינטרקום למשך זמן רב בלי שום סוג של חיבור נוסף לחשמל, או בלי לנתק אותו לצורך טעינה. ברוב המקרים, מדובר על סוללות שמספיקות עבור כמה חודשים ברצף של עבודה קבועה במצב המתנה.

שליטה מרחוק ליצירת הרתעה

אינטרקום wifi נוח לשימוש אבל הוא גם מגביר את תחושת האבטחה. עבור מי שנמצא ליד אינטרקום כזה, התחושה המיידית היא של הרתעה וחוסר רצון להסיג גבול. במקרים של התקנת אינטרקום במקומות רגישים כמו בנייני מגורים או משרדים, המשמעות של יצירת הרתעה היא שיפור בתחושת הביטחון האישי וצמצום הסיכון לפריצות, גניבות ועוד.

אינטרקום wifi וגם עדשה איכותית לרזולוציות גבוהות

חשוב להבין שעצם האפשרות של חיבור אינטרקום לרשת האינטרנט על בסיס תקשורת wifi לא אמורה לבוא על חשבון מפרט טכני משוכלל. במילים אחרות, יש כיום מבחר רב של מערכות אינטרקום משוכללות שבהן יש גם wifi וגם עדשה איכותית לתמיכה ברזולוציות גבוהות. בזכות התמיכה ברזולוציות הגבוהות, אפשר לראות מה קרוב בצד השני של הדלת מרחוק ובכל שעה של היום – לרבות בתנאי חושך מוחלטים וללא שום סוג של תאורה נוספת.

את האינטרקום הבא כבר יהיה לך קל להשיג דרכנו

נציגי אינטרקום סקיוריטי עומדים לרשותך בכל מקרה של דילמה והתלבטות. אנו מבינים שקשה לך לבחור את מערכת האינטרקום בגלל ההיצע הגדול ובגלל השפעתן על איכות החיים שלך, אך אצלנו יחסכו לך זמן וכסף.

כבר עכשיו אפשר להשיג דרכנו מערכת אינטרקום לבית או למבנה שכוללת את כל המרכיבים הנחוצים במחיר הוגן. כמו כן, אנו נשלח אליך מתקין מיומן ונבצע עבורך הדרכה. אצלנו יש מבחר גדול במלאי והצעת מחיר שלא מחייבת אותך בשום צורה – עכשיו ובעתיד. אז כעת נשמח לקבל פרטים נוספים ולמצוא גם עבורך אינטרקום WIFI בהתאמה אישית.