אינטרקום במבצע

אינטרקום סקיוריטי לבית ולעסק

מחפשים שירות התקנת אינטרקום? הגעתם למקום הנכון. בין אם זה אינטרקום פשוט או אינטרקום מתקדם כולל מצלמה, לאינטרקום סקיוריטי יש את הפיתרון האופטימלי עבורכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם, או טלפנו: 0723940615 ☎️

אינטרקום עם טלויזיה

מה היתרון של מוניטור בכניסה לבית? אך בוחרים אינטרקום לבניין?

אינטרקום יכול לשמש כאמצעי תקשורת בין סוגים שונים של מוענים ונמענים. ספציפית בבתי מגורים או בניינים משותפים, המטרה של האינטרקום היא גם למנוע כניסה של עוברי אורח לא רצויים. במקביל, מערכות אינטרקום משוכללות יכולות לסייע בהגנה היקפית על משרדים, חנויות, מוסדות ציבור ועוד. עם זאת, חשוב מאוד לבחור את מערכת האינטרקום המתאימה ובעיקר לברר איזה מפרט טכני יש לה.

המילה האחרונה בתחום מערכות האבטחה והאינטרקום היא שילוב של מוניטור לצפייה מרוחק. כאן מדובר על סוג של אינטרקום עם טלויזיה, כאשר הערך המוסף טמון בהפעלה נוחה וידידותית. אם בוחרים אינטרקום כזה בצורה נכונה, מקטינים את הסיכוי לפריצות וגניבות ומשפרים את איכות החיים ותחושת הביטחון האישי – באופן מיידי.

התמחות באינטרקום זו העבודה שלנו

אינטרקום סקיוריטי מזמינה אותך להצטרף לרשימה ארוכה של לקוחות מרוצים שמרגישים בטוחים יותר מדי יום ולילה. אצלנו הדרישות שלך עומדות בראש סדר העדיפויות, כך שהתוצאה היא מערכות אבטחה משוכללות בהתאמה אישית. במקביל, אנו מקפידים לבחור עבורך רק ציוד טכנולוגי מתקדם ואמין שכבר הוכיח את עצמו על ידי היצרנים המובילים.

יצירת קשר עם נציגי אינטרקום סקיוריטי מאפשרת לך לתאם עוד היום התקנה של מערכת אינטרקום משוכללת בבית, בבניין או במשרד. לא משנה מה התקציב או מה הדרישות שלך, נציגינו כבר יחסכו עבורך זמן וכסף.

היתרונות של אינטרקום עם טלויזיה

היכולת לשלב מוניטור בתוך מערכת אינטרקום משנה כמעט לחלוטין את כללי המשחק. אם בעבר היינו צריכים לסמוך רק על הקול של מי שנמצא בצד השני על מנת לאשר או לשלול כניסה, הרי שכעת אפשר גם לצפות בו. יתרה על כך, האפשרות לצפות במוניטור עולה בקנה אחד עם מי שרוצה לשלוט בבקרה וכניסת כמויות גדולות של אנשים – כמו למשל במשרדים או במוסדות ציבור.

הרתעה באמצעות אינטרקום

מבחינה מעשית, אינטרקום עם טלויזיה מוריד משמעותית את סיכויי הפריצה כי הוא מייצר הרתעה. כאשר מתקינים אינטרקום כזה ואפשר לראות את המוניטור כבר בשער הכניסה לבית או לבניין, קשה מאוד להניח שיהיו פורצים או גנבים שייקחו על עצמם את הסיכון. אז מהבחינה הזו, המוניטור של האינטרקום מייצר הרתעה לכל אורך שעות היום – ולא רק כאשר בצד השני יש מי שצופים בו.

מה כוללת מערכת אינטרקום?

מערכת אינטרקום כוללת את כל מה שלקוחות בסקטור הפרטי, העסקי והמוסדי צריכים. במערכת מתקדמת אמור להיות למשל פאנל ברזל מוגן מים כך שהמוניטור יהיה עמיד לכל אורך השנה, כמו גם קודן ומצלמה רחבה עם ראיית לילה. כאשר מוסיפים למשוואה מסך שטוח בגודל 7 אינצ’ ועוד אפשרות חיבור של עד 8 מסכים ו-4 פאנלים – מקבלים חבילה משתלמת ובטוחה.

התקנת אינטרקום בצורה מקצועית

הטעות הנפוצה היא להתפשר על התקנה של מערכות אינטרקום. בשביל למצות את הפוטנציאל של מערכת אינטרקום לצרכי אבטחה או יצירת הרתעה, צריך לדאוג שגם ההתקנה שלה תהיה מקצועית. בהתקנה מקצועית, אפשר בקלות ובמהירות לשלב סוגים שונים של מערכות אינטרקום במשרדים, בתים משותפים, דלתות ושערים. לאחר ההתקנה, ניתן גם לקבל תקופת אחריות ארוכה של המוניטור והמערכת.

מבחר של מערכות אינטרקום לבחירת הלקוח

ההצלחה של אינטרקום עם טלויזיה הופכת אותו למוצר אבטחה בסיסי שצריך להיות חלק בלתי נפרד מכל בית או בניין. על הרקע הזה, אפשר גם להבין למה יש מבחר גדול של מערכות אינטרקום. בשביל לבחור את המערכת הנכונה, צריך להתייעץ עם אנשי מקצוע ולתאם התקנה ורכישה תחת קורת גג אחת.

דואגים לך מא’ ועד ת’

נציגי אינטרקום סקיוריטי יפרשו בפניך קטלוג מרשים של מערכות אינטרקום משוכללות ומתקדמות. אנו מבינים את הרצון שלך לשפר את תחושת הביטחון האישי, אבל במקביל גם דואגים לך עם התקנה מקצועית ומחיר הוגן. לצד ההתפתחות האדירה שיש בתחום של פיתוח מוצרי אינטרקום, אין סיבה שלא יהיה לך פתרון שיגן עליך מסביב לשעון.

אנו דואגים לך מא’ עד ת’ עם תיאום התקנה ושירותי אחזקה למערכות אינטרקום מכל סוג. כרגע, השלב הבא מבחינתך צריך להיות השארת פרטים ממש כאן על מנת להצטייד בדגם מוביל של אינטרקום עם טלויזיה.