טלפון אינטרקום מחפשים טלפון אינטרקום? מצאתם!

אצלנו תמצאו מגוון רחב של יחידות טלפון אינטרקום איכותיים ומעוצבים, ברמות גימור מעולות. חברתנו מספקת שירות מלא ומקצועי, תכנון ובניית מערכות בקרת כניסה ואבטחה, התקנה ושירות.

טלפון אינטרקום – היתרונות שלנו:

  • מבחר סוגי טלפון אלחוטי עם אינטרקום במלאי!
  • מערכות טלפון אינטרקום מחיר תחרותי.
  • מבחר מוצרים להתקנה עצמית.
  • שירות מומלץ!
  • יעוץ וליווי מקצועיים.

טלפון אינטרקום – כורח המציאות שהופך ליתרון משמעותי..

מערכת התקשורת מתפקדת כחלק עיקרי במערכות אבטחה ומיגון בכל בית ועסק. חיבור טלפון אינטרקום למערכת כזו זה לא משהו שאנחנו באמת שמחים שיש לנו ואולי עדיף היה לולא היה צורך בכך כלל. היה חוסך מאיתנו גם את ההוצאה וגם את תחושת ה”אח הגדול”, אבל בחיים האמיתיים בימינו, כשנוכחות הפשיעה מורגשת כל כך, מערכת כזאת הופכת להיות כורח המציאות. אם קוראים את נתוני הנתוני הפשיעה שמתפרסמים ומשתנים מעת לעת, אך ברור מהם בכל פעם מחדש שהסיכוי שיפרצו לאתר ממוגן קטן בהרבה מהסיכוי שיפרצו לאתר לא ממוגן. תקחו צ’אנס? אף אחד לא אוהב לחיות בתחושה כזאת.

מערכת תקשורת חכמה משמשת גם למיגון ואבטחה אך גם עשויה לעזור לכם לנהל מהבית את חייכם העמוסים בצורה יעילה יותר. טלפון עם אינטרקום יכול להיות כלי תקשורת בין בני המשפחה לשיחות שמע ווידאו מכל מקום לכל מקום, אך כדי להרחיב את השימוש אפשר לקחת מכשיר אינטרקום טלפון ולהשתמש בו ככלי לתקשורת ישירה עם אנשים מבחוץ, מבקרים, עמיתים לעבודה, לקוחות, ספקים וכו’. טלפון אלחוטי אינטרקום יהפוך את התקשורת למשהו נח עוד יותר. מערכת קולית בלבד לא מספקת כמערכת בקרה מלאה אלא כמערכת אינטרקום נטו.

טלפון אינטרקום – השאירו את הדאגות למקצוענים.

בגלל התגברות הפשיעה, חברות הביטוח מאלצות להתקין מערכות אבטחה ולפעמים “מסתפקות” בהעלאת הפרמיה בלבד. כך או כך, רובנו מעדיפים להשקיע יותר בהגברת הרגשת הבטחון שלנו ולומדים לחיות במשך הזמן עם התחושות הנלוות לכך. זה הבסיס ההכרחי והמעשי בהכרה שבצורך להתקין מערכת. זה גם החסם הפסיכולוגי. ברגע שתחליטו, כל ההחלטות הופכות להיות קלות יותר.

נותר לבדוק איך מחברים אינטרקום לטלפון, איך בוחרים טלפון אינטרקום לבית, כזה שיתאים וימלא את הפונקציות הנדרשות, בוחרים טלפון אינטרקום מצלמה איכותית לשילוב אפשרויות וידאו, בוחרים חברה רצינית לביצוע חיבור אינטרקום לטלפון ואתם מסודרים.

הזכרנו חברה איכותית בקצרה, אבל זה לא חלק טריוויאלי כלל וכלל ועל כך יעידו לקוחותינו הנאמנים.

חלק מהשירות כולל הסברים ככל הנדרש על שלב בניית המערכת שלכם ועל מערכת היחסים ביננו. האמת היא שאנחנו לא דומים לרוב הספקים. עקרונית, לא תהיה בעיה למכור לכם כל מערכת שתרצו. אנחנו מאד לא אוהבים לעשות את זה. יש לנו בעיה למכור לכם מערכת שבסוף יתגלה שאינה מתאימה לכם או שאינה מספקת את מבוקשכם באופן מלא. אנחנו אוהבים לעבוד בצורה פתוחה ומסודרת ומאמינים שעבודה בצורה כזאת תחסוך זמן וכסף, בסופו של דבר. נדבר אתכם כדי ללמוד על הצרכים שלכם, נבקר באתר במידת הצורך כדי לראות שכל האזורים מכוסים ומוגנים, נגדיר ונתכנן מערכת טלפון אלחוטי אינטרקום ונסביר כל שלב ועל כל חלק מהמערכת. רק לאחר שנהיה בטוחים שהותאמה מערכת ראויה ונכונה לכם, נוכל להתקדם למלאכות הטכניות.

טלפון אינטרקום – סוגי המוצרים והשירותים שאנחנו מציעים…

טלפון אינטרקוםאנו מספקים מערכות אינטרקום לאבטחה, ברמות שונות ובסדרי גודל משתנים בהתאם לצרכי הלקוח. אם אתם עומדים לפני שיפוץ בית או בנייה, מומלץ מאד לשלב בתכנון הבית דרישות מערכת אינטרקום, שכן אפשרי יהיה לתכנן צנרת מותאמת לכל דרישות התקשורת באתר כבר בשלב מוקדם, דבר שיחסוך את הצורך בחציבה בקירות ויאפשר התקנה נקיה ומוסתרת. אנחנו חוזרים על המנטרה שמייצגת אותנו יותר מכל – תכנון מוקדם חוסך זמן וכסף. זמן וקלות התקנת מערכת במבנה שמכיל כבר צנרת מתאימה וחווט שהוכן מבעוד מועד, קצר לאין שיעור מהתקה במבנה קיים. חשוב מאד לחשוב על הנושאים הללו כבר בזמן הבניה, אם מתאפשר. במבנה קיים, אפשרי לבדוק שימוש בצנרת קיימת והתקנה נקיה ככל האפשר ובהתאם למבנה הנכס.

לגבי המכשירים – טלפון אינטרקום לחיבור כללי אוניברסלי ישמש אתכם בכל המכשירים מדור ישן יותר – מבצעים חיבור אינטרקום לטלפון בצורה פשוטה והרי לכם מערכת לתקשורת קולית. התקנת טלפון אינטרקום אינה מסובכת אך דורשת מיומנות על מנת להשיג תוצאה עובדת ונאה לעין. אנחנו יודעים לבצע את כל סוגי ההתקנות, כולל על תשתיות קיימות וכן לסוגים שונים של מערכות אינטרקום טלפון.

לאחר סיום תכנון המערכת, תקבלו מאיתנו הצעת מחיר ברורה וקריאה. המחיר, כמובן, יהיה האטרקטיבי והטוב ביותר שתוכלו לקבל. נוכל לספק לכם הצעה ליותר מאלטרנטיבה אחת, במידה ויהיה רלוונטי וכדי שתוכלו להשוות בין דגמים שונים של יצרנים שונים. נסקור עבורכם הבדלים בין המערכות ונוכל להתקדם לשלב ביצוע הזמנת רכש – זו הזמנה שאומרת אתם מאשרים לנו את תכנון המערכת ואנחנו יכולים לספק אותה. משלב זה, התחילה העבודה הטכנית והלוגיסטית. אנו אוספים את כל הציוד, בודקים אותו, מתאמים אתכם ושולחים אליכם צוות התקנה מקצועי ומיומן להתקנה. בסיום התהליך, נבדוק את המערכת. נדאג שהספקים השונים יבצעו חיבורים מול חברות התקשורת שאתם עובדים איתן, לרבות חיבור למוקד אבטחה, במקרה שיש, מערכות כיבוי אש, מערוכת התראה, הגדרות מרכזיה וזהו – אתם מסודרים, מוכנים ומוגנים.

בשעה טובה! יש לכם מערכת עובדת, אתם מוגנים יותר משהייתם ותוכלו כבר עכשיו להתחיל לשלם פחות כסף לחברות הביטוח ולהרגיש מעט יותר רגועים.

לכל סוף עבודה, יש התחלת עבודה…

כדי לקבל הצעת מחיר (ואל תשכחו ייעוץ ותכנון) למערכת טלפון אינטרקום, חסכו בזמן ובכסף והקדימו את המאוחר – צלצלו כבר עכשיו לטלפון 072-3940615

מערכת אינטרקום לבניינים