מערכת אינטרקום בראשון לציון

ראשון לציון היא העיר הרביעית בגודל אוכלוסייתה בישראל. העיר ממוקמת במישור החוף הדרומי ובאזור הצפוני של שפלת יהודה, בין כביש 44, בת ים וחולון, נס ציונה, מחנה צריפין ובאר יעקב ומשתרעת לאורכו של הים התיכון. העיר חברה בארגון פורום ה-15. בעבר נודעה בעיקר כעיר שינה במטרופולין תל אביב, אך מעמדה התחזק וכיום היא כוללת קניונים רבים, אזורי בילוי, שטחי מסחר רבים ואזורי תעשייה.

העיר נוסדה בתאריך 31 ביולי 1882, הוכרזה והוכרה כמועצה מקומית בשנת 1920, והוכרזה כעיר בשנת 1950. היא הוקמה כמושבה חקלאית ציונית. היא המושבה הראשונה שהקימו אנשי העלייה הראשונה. בראשון לציון עוצב דגל ישראל, חודשה התרבות העברית – בייחוד בשפה ובחינוך. בסוף המאה ה-20 התרחבה העיר מערבה וצפונה וגדלה באופן ניכר, והפכה לאחת הערים הגדולות בישראל.

אוכלוסייתה של ראשון לציון מונה כיום כ- 254,000 תושבים (נתוני אוכלוסייה לפי הלמ”ס, נכון לסוף שנת 2019).

מהי מערכת אינטרקום

אינטרקום הוא מכשיר אלקטרוני המכיל מעגלים לתמיכה בתקשורת דו כיוונית. המכשיר יכול לקבל אודיו בלבד או גם שמע וגם וידאו. הוא יכול להתמודד עם שידור וקבלה בכל פעם. בזמן ועם כניסתם של התחלה סלולרית, מערכות טלפון דיגיטליות ומכשירי תקשורת אחרים, אנשים מסרבים להשתמש באינטרקום באופן נרחב. עם זאת, עדיין יש הרבה אפשרויות ויישומים שבהם מכשירים אלה עדיין עובדים טוב יותר מכל מכשירים אחרים.

ובעצם, מערכת אינטרקום תסייע לכם בזיהוי ודיווח על כניסתם של אנשים שאינם מורשים לאזור הנבחר על ידכם מראש.

ישנו מגוון רחב מאוד של מערכות זמינות כפי שהגדרנו להלן:מערכת אינטרקום בראשון לציון

אינטרקום אלחוטי

אינטרקום מסוג זהה הוא יקר אך הוא שימושי מאוד כאשר לא ניתן להפעיל חוטים. יש קשת רחבה של התקני תקשורת אלחוטיים דו כיווניים כמו מכשירי רדיו כף יד, תיבות טלפון אלחוטיות חיצוניות, כמו גם מכשירים שולחנים מסורתיים. הטווח שהיחידות משדרות משתנה מאוד על סמך הטכנולוגיה האלחוטית בה משתמשים.

אינטרקום קווי

אם אתה יכול להפעיל חוטים בין מיקומים אז מערכת קווית יכולה להתאים מאוד עבורך. המערכת הקווית פחות יקרה בהשוואה למערכות האלחוטיות. ישנם סוגים שונים של חוטים שניתן להשתמש בהם. מסוכך בעל שני חוטים או טיפול Cat-5 או Cat-6 נעשה שימוש נרחב במערכת זו.

אינטרקום וידאו

לרוב אלה יש יחידה הכוללת מצלמה, רמקול ולחצן כפתור הנפתח לדלת כניסה ויחידת צג פנימית שיכולה לתקשר עם יחידת הכניסה. במערכות מסוימות יכולות להיות מספר צגי וידאו באופן פנימי. לאור הקושי בשליחת וידיאו מעל גלי האוויר במרחק רב ללא הפרעה, רוב היחידות הזמינות מחוברות.

אינטרקום לדירות

למערכת מסוג זה יש יחידת דלת בדלת כניסה ואז לכל דירה או דירה יש יחידה אחת או מרובות שיכולות לדבר אל הדלת ואולי לראות את המבקר, או שיחידת הדלת מצלצל למספר טלפון קווי או סלולרי. מבקר פשוט לוחץ על הכפתור הנכון לדירה שאיתו הם רוצים לדבר, והדייר יכול לדבר בחזרה ואז ללחוץ על כפתור כדי לפתוח את הדלת.

מכשירי רדיו דו-כיווניים

אמנם לא מדובר באינטרקום, אך ישנם מכשירי רדיו דו כיווניים המתקשרים עם אינטרקום של תחנות בסיס. אז אתה יכול לקבל את הגמישות של רדיו נייד שמתקשר למרחקים ארוכים מהול ביכולת שמעניק לך אינטרקום קבוע.

 

בראשון לציון, השימוש העיקרי באינטרקום הוא בבתים פרטיים ובנייני מגורים משותפים.

אנשים משתמשים באינטרקום מהסיבות הבאות;

סטטיסטיקה של פשע

נתוני פשע של מחקרים סטטיסטיים בבריטניה מראים כי בשנת 2015 בוצעו מעל 32,488 פשעים אלימים. יצירת מחסום בינך לבין האדם בצד השני של הדלת מעמיד אותך במצב של שליטה וביטחון אישי. הם לא סתם יתפרצו כשאתם פותחים את הדלת כי אין צורך לפתוח את הדלת! אז. הצד השני לא יכול לעשות לך שום דבר רע ואתה בעצם מוגן.

בקרת גישה

מכיוון שאנחנו משתמשים במצלמות מהמתקדמות בעולם וכך גם אתם, אז, עליכם להשתמש באזעקה התומכת בתוכנית זיהוי הפנים. חלקן יכולות לזהות פנים ולפתוח דלתות. אתה יכול לשלוט על הגישה לביתך על ידי אותה מצלמה ותוכל לפקח ולשמור על הנכנסים והיוצאים.

נכסים גדולים

יש לפקח מרחוק במיוחד על נכסים גדולים. אי אפשר לתת לכל אדם ואדם להיכנס ולצאת מביתך. כאשר אורח מגיע לביתך ולוחץ על הפעמון מחוץ לביתך, עליך לזהות את האדם קודם. ואז אם אתה יכול לזהות אותו אתה תלך לשער ותכניס אותו פנימה. אם יש לך מאבטח, הוא יבצע בדיוק את אותה הפעולה. השומר יתקשר אליך ויבקש את רשותך לתת לאדם גישה. אם אתה יכול לזהות אותו אז תיתן לו את האישור. אז במקרה כזה שיטת התקשורת העיקרית היא האינטרקום.

קוראים קרים

אם אתה לא רוצה להיות מוטרד על ידי עוברי אורח או דוורים כשאתה במנוחה או שותה כוס תה בהפסקה. אז עליך להתקין אינטרקום לדלת התומכת במערכת הקלטת הטלפון. קוראים לזה המתקשרים הקרים. המתקשר הקר אז לא יגיע אליך בשנית ואתה תקבל את ההודעה הרצויה שאתה רוצה.

קל לשימוש

המאפיין העיקרי של המכשיר הוא שהוא צריך להיות קל לשימוש. האינטרקום קל מאוד להתקנה וקל מאוד לפונקציונליות שלו.

 

מערכת אינטרקום לבניינים