מחפשים אינטרקום בקריות? מצאתם!

מחפשים מתקין אינטרקום בקריות ובסביבה? אנחנו מתכננים ומתקינים הרבה מאד מערכות אינטרקום בקריות ויכולים להצהיר בגאווה שאלה המערכות האיכותיות והעדכניות ביותר שיש, לבית ולעסק. נקודה.

אינטרקום בקריות – היתרונות שלנו:

  • התקנת אינטרקום בקריות ובכל אזור הכרמל והצפון.
  • מומחים למערכות בקרת כניסה ואבטחה.
  • מערכות קלות לשימוש בכל גיל.
  • ציוד מעולה! מחירים מעולים!
  • שירות ללא תחרות.

אינטרקום בקריות – יתרונות רבים לו.. ורק יתרונות.

החלטה על התקנת אינטרקום בקריות, אינה החלטה קשה כיון שקל מאד למנות את היתרונות שמערכת מסוג זה מעניקה – מניעת פשע, הרתעה, מניעת ונדליזם וגניבות, זיהוי ואיתור עבריינים, הגברת תחושת בטחון בנכס שלכם, בין אם מדובר בבית או בעסק, אתם מקבלים אפשרות שליטה ובקרה על העסק ועל העובדים בעסק, בקרה על הנעשה בבית, הגנה על הורים מזדקנים החיים בגפם ועל ילדים שנמצאים לבד בבית זמן מסויים במשך היום.

בנוסף לעובדות בשטח ולהבדל העצום בין מקרי הגניבה והונדליזם במקומות מאובטחים לבין המקרים במקומות לא מאובטחים, יש מרכיב חשוב מאד והוא מרכיב המחיר. עלויות כוללות של התקנת אינטרקום קריות חוסכות לכם בתשלומי ביטוח ומניעת ונדליזם אצלכם בבית, בעסק ובסביבתכם הקרובה תגרום מהר מאד לעליית ערך הנכס שלכם. נכס מאובטח שווה יותר – זו עובדה.

המרכיב הפסיכולוגי גם הוא חלק מיתרונות החלטה על רכישת אינטרקום קריות. אפשר תמיד לתרץ הכל בכך שגנבים תמיד ימצאו איך לפרוץ ושאין מחסום העומד בפניהם, אך דבר זה אינו נכון כלל. כבר הוכח שמקרי פריצה לבתים ובניינים מאובטחים הולכים ופוחתים באופן משמעותי ככל שאמצעי ההגנה יותר מתוחכמים. פורץ יעדיף תמיד מקום לא מאובטח. עובדות אלה ועוד משרות רוגע, מפחיתות לחץ רב ומאפשרות לכם לחיות ברוגע ובנחת בבית שלכם, או לשהות במשרד עד שעות מאוחרות בידיעה שיש מי (ומה) ששומר עליכם.

בעלי בתים ועסקים, אבל בעיקר בתים, מספרים על תחושת הפחד וההשפלה, על אובדן שליטה, החרדה לבני המשפחה ועל הקושי להרדם בלילות לאחר נסיון פריצה לביתם. אזרחים נוספים דיווחו על עליה במפלס החרדה מפני פריצות בתקופות בהן יש עליה בפעילות חבלנית ואפילו בזמנים בהם מזג האויר קיצוני ותורם אף הוא לערעור תחושת בטחון ולהרגשה חשופה. אפילו נסיון פריצה שלא צלח גורם להרגשה מאד לא נעימה. בעלי מערכות אינטרקום קריות ובכלל, מעידים על שיפור משמעותי באיכות החיים שלהם, באיכות השינה ומדווחים לנו שהמערכת העניקה להם תחושת בטחון שלא היתה להם קודם. הפחדים נעלמו וחזרה תחושת השליטה.

אינטרקום בקריות – למה חשוב חברה מקצועית?

חברתנו מציעה לכם ייעוץ, תכנון, התקנה ושירות למערכות אינטרקום בקריות, בחיפה והאזור, לרבות התקנה ותיקון דלתות אינטרקום בקריות ובכל הסביבה.

אם אתם מחפשים מערכת אינטרקום מקצועית מבוססת טלפוניה, IP או וידאו, לבית או לעסק שלכם, אנחנו יודעים להתאים את המערכת המושלמת לצרכים שלכם. במערכת משולבת וידאו ואודיו, כל דייר יוכל לענות לטלפון המחובר למערכת, לראות ולדבר עם כל מבקר לפני פתיחת הדלת או למנוע כניסתו של מבקר לא רצוי. תוכלו להוסיף אפשרות של צפיה ודיבור ממכשיר הסלולרי שלכם ואתם מסודרים. מרגע זה לא תצטרכו לקום לשמע כל צלצול בדלת.

האם הבניין או העסק שלכם כבר מחובר למערכת טלפוניה או שהיתה מותקנת בו בעבר מערכת ישנה יותר, תוכלו להשתמש במערכת דומה חדישה ללא צורך בהתקנה או החלפת החווט בקירות. כיצד נדע אם המערכת יכולה להוזיל לכם עלויות התקנה? פשוט מאד! אנחנו מומחים ויש לנו את היכולת לבדוק מה קיים אצלכם ולהתאים את המערכת המתאימה והחסכונית ביותר עבורכם.

האם המערכת הקודמת שהיתה מותקנת אצלכם כללה גם וידאו וגם אודיו? אם כן, נוכל לחסוך לכם עלויות התקנה.

האם אתם זקוקים למערכת בקרת כניסה בלבד ולא לרשת מצלמות מסובכת יותר? תוכלו לבחון מערכת בהתקנה עצמית ולחסוך משמעותית בעלויות.

אינטרקום בקריות – מה אנחנו מציעים…

אנחנו מציעים מערכות הגנה, התרעה והתראה המאפשרות לכם לצפות בכל הנעשה בבית או בבית העסק בכל רגע נתון. אנחנו מציעים לכם פתרונות למערכות אינטרקום בקריות, במפעלכם או בביתכם, בחצר ובשטח העסק, בכניסה לחניונים ציבוריים ולחניית הבניין – כל המערכות מתוחכמות, איכותיות, בעלות איכות צפייה ושמיעה מעולות ומאפשרות לכל אחד לתפעל אותן בקלות ובנוחות. בסופו של דבר מערכת אינטרקום בקריות מעניקה בטחון ובטיחות והבונוס הוא בעיקר שלווה נפשית אך גם רווח כלכלי משמעותי.

כל הטכנאים שעובדים אצלנו מוסמכים ומקצועיים, כל טכנאי אינטרקום קריות מכיר היטב את המערכות אותן אנחנו מוכרים, מתקין מערכות אינטרקום בקריות ובסביבה מזה שנים ויבצעו עבורכם התקנה נקיה ואיכותית. ממש לא כל מתקין אינטרקום בקריות יכול לבצע עבודה מקצועית כזו. האמת גם שלא כל טכנאי אינטרקום בקריות יודע גם להתקין וגם לתקן בצורה איכותית.

אנחנו מתמחים בכל הקשור לאפשרויות התקנת אינטרקום בקריות ובסביבה, מערכות חדשות, משוכללות ומתקדמות ופתרון לכל מטרה. בנוסף לשירותים אלה, נוכל להעניק לכם שירותי תיקון אינטרקום בקריות, ייעוץ מקצועי כללי במערכות אבטחת מוסדות וארגונים, מערכות במעגל סגור, ייעודי לכל הקשור לתחום אינטרקום בקריות.

תמיד אפשר לדחות הזמנת התקנה של טכנאי אינטרקום בקריות, תמיד אפשר למצוא תירוצים של “למה לא היום”, השאלה היא מה הרווחתם מזה. התשובה: שום דבר. נהפוך הוא. הפסדתם הרבה שקט ומסתבר שגם כסף.

התקלקלה המערכת הקיימת? אל תדחו פתיחת קריאה מיידית לקבלת תיקון אינטרקום קריות כבר עכשיו.

אל תדחו התקנת מערכת אינרקום קריות חדשה. הקדימו את המאוחר – אלה לא קלישאות. זה אמיתי וזה עובד.

איך להתקדם מכאן?

צלצלו עוד היום לייעוץ וקבלת הצעת מחיר אטרקטיבי במיוחד למערכת אינטרקום בקריות איכותית ומקצועית.
דברו איתנו כעת בטלפון 072-3940615

מערכת אינטרקום לבניינים